Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 30 of 30

Thread: Nightcup6

  1. #16
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Tak Darku, ten tvuj pick nebyl uplne zly, ale SF zbytecne proti jejich picku, kunka tam nemel nikoho kdo by na sebe natahl hery aby trefil kombo (puck, seer etc. . .). Dale potom potma mela byt 3linku - protoze 3linka potm, venge, es je vic nez silna.

    A ted k nasemu finale - finale zacalo fp enchy, kdyz v poolu bylo Aacko, winda, weaver a dalsi sracky. Ale nas opevovany kapitan (Zeekee) nikoho z nas neposlouchal a pickl proste enchu cimz nam podepsal ortel smrti, zbytek hry sme se snazili moc nefeedovat a to sme se snazili tak moc, ze s push kombem sme dali 1 vez. Celou dobu sme se drzeli vlasku nadeje, ze nejakym zazrakem vyhrajem s 4 papirama a abbadonem proti doomovy, nessajovy a rexovy. Na TS byla atmosfera jako na pohrbu. Zeekee celou hru rikal, ze ta encha nebyl fail a ze ho akorat moc hatovali a chybu si nepriznal. A po NC mu bylo tak trapne, ze nam to prohral, ze zacal delat ozraleho a ze celou dobu chlastal! To uz bylo i na me moc

    Nakonec tym ktery nas porazil hrajou fakt dobre, disciplinovane. Hraji sice nudny vyckavaci styl temer s 0 gangama, ale vyplaci se jim to, tak proc ne? Akorat jisty Dejwik porad tvrdi, ze jsou to lamy jen proto, ze je jeste neporazil
    Last edited by hulvat; 4th June 2012 at 04:23 PM.


  2. #17
    registered user DAfuq-'s Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by hulvat View Post
    A po NC mu bylo tak trapne, ze nam to prohral, ze zacal delat ozraleho a ze celou dobu chlastal! To uz bylo i na me moc
    typicky zeeke

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    No my jsme vypadly v pervni kole proti SKUTOK nejaky maďarský kapitán nebo co......... Nějak jsem se nechal strhnout pickem a nechal jsem jim warloka, ale tak ultra early (prvnich 5 min) si myslím že jsme byly stejně dobří možná i lepší. Jenže pak přišlo pár individuálních chyb které podle mě rozhodly... k včerejšku

    Prostě tyto hry a vlasně dá se říct že všechny chally jsou kolikrát o 1 pojebané chybě....že se nechá někde chytit tide nebo nemá es manu na u prostě opravdu malá věc může rozhodnout..... No a když ti pojebaní balkánci ty chyby nedělaj tak donutí nás gangovat a děllat věci u kterých se chyba stane velice lehce....... Oni si prstě hrajou svoje linky nikdo nikam moc nechodí a čekají na náš gang kterej se třeba povde ale stojí nás to věž.. Prostě mají ted navrch a jak v každé hře nejlíp dáváš pokud si věříš. Proto to chce toho pojebanca sprostyho slovenskyho at jednu nedelu nejede na intrak a potočí je

  4. #19
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    jsou to marní párci , ten na midu dostal pokouříno, kdybych neměl tak ožralej tym tak potočíme...

  5. #20
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Koukam ze mame na acku novou hlasku .. DD "jsem byl ozralej" DDDDDDDDDDDD

  6. #21
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Kubo ale nejde o to, ze si daval jednoho hrace, ale o to jak jsou sehrani jako tym A k tomu Zeekeeho "opilost"


  7. #22
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    ale tak když si nedáš individuálně linky, tak se nemůžeš sehrát ani jako tým.. s lidma co to ví, a umí, jim řekneš co budete dělat, a sehraní byt nemusíte,, jasny že pouď jsou lidi sehraní, tak už je to uplně jiná liga :O ale tak tihle teda nejsou nejaci extra týpci ktere bys neporazil jen tím že seš lepší ( jsem ) xD

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    tak kamo zeekee byl cely cas ozraly takze si to tak nesmieme brat k srdcu.

  9. #24
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Celou dobu byl normalni a na konci NC rekl, ze je ozraly. Tomu sam neveris Skutok


  10. #25
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by hulvat View Post
    Celou dobu byl normalni a na konci NC rekl, ze je ozraly. Tomu sam neveris Skutok
    podla mna ma zeke pravdu a nebudem sa tu o tom bavit !!!

  11. #26
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Brno
    Posts
    57
    Vždyť se tam málem poblil na tom TSku!!! :-D

  12. #27
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Směju se kluci =D

    Prohráli jsme, prohráli... opravdu jsem byl vožralej, když mi to nevěříš, nebyla to vyhovorka, jen jsem říkal, že mi ta prohra vůbec nevadila, protože jsem málem neviděl na monitor...

    Ohledně mého přiznání... keep flaming me pls! Vážně, feťáci...

  13. #28
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Vy ste kokoti, on byl vozralej!!!

  14. #29
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Nevadi aj tak si stale robot
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  15. #30
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    turnaj skoncil tak gg



    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates