Results 1 to 6 of 6

Thread: 3v2 no rmk ? BR - Scourge

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    CZ
    Age
    30
    Posts
    24

    3v2 no rmk ? BR - Scourge

    Čizz, nechci ani žádat vysloveně o bany hráčů, ale vadilo mi pár věcí ve 3v3 hře 29.5.2012, které bych rád nechal posoudit.
    Ve dvacáté minutě leavl Rhasta ( [Bc]Command3r za což byl odměněn banem a dohravalo se 3v2. Neříkám, že by to s Rhastou bylo nějak super vyrovnaný ale určitě to nepatřilo mezi hry jenom počkat na FF už to máme jasný.

    Žádali jsme s radsi^nepis o rmk. Jediný hráč od Scourge Tadark ho dal proto nesměřuji kritiku na něj. Dohrávalo se, zkoušeli jsme dál rmk a řekli nám o ff na, které se mělo čekat přes 5 minut. Mě nevadí hrát v oslabení 4v5 a pokud to není pod 10 minut tak je mi to fuk ale 3v2 je prasečina.

    Chtěl jsem to hodit za hlavu tu hru a ok tak asi by stejně vyhráli. Ale když nakonci ještě s náma pudge vyjebával u studny a vytahoval si nás tak jsem si řekl Ok dost ať to posudí jiní jestli je to nekompetetní protože když už tedy rmk nedali, tak to aspon mohli rychle rozbít. Toto, podle mě mezi fair play nepatří a štve mě to.

    Tak Hf a Gl při posuzování.
    Attached Files Attached Files

  2. #2
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    .... 3v3 dota?

    Hidden Text click here to show

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    CZ
    Age
    30
    Posts
    24
    Kdyz nejsou lidi clovek se spokoji s malem.Se to hralo v poledne takze aspon za nas 6 jsem mel radost

  4. #4
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Ban then all
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    CZ
    Age
    30
    Posts
    24
    Thread not solved -----> CLOSED )) Není to sice zrovna nejdůlezitejsi thread co tu kdy byl, ale vzhledem k tomu co se tu obcas objevi by mohla bejt doba vyresení < jak mesic Congrats to all of you.
    Last edited by LUCKYSTRIKE; 6th June 2012 at 01:58 AM.

  6. #6
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    ok tak to nejak uzavriem...

    - 3v3 je sice neobvykle, ale ked uzt ste sa to podujali hrat platia pravidla rovnako ako 5v5
    - to že nechceli dat rmk -> no co su svine, ale co uz snimi


    Fakt som krásavec

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates