Results 1 to 5 of 5

Thread: Unban [bc]Comand3r

  1. #1
    Registered User Comander's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    SK
    Age
    64
    Posts
    4

    Unban [bc]Comand3r

    -[bc]Comand3r
    -tadark - leave
    -Ban som dostal po leavnuti hry 3v3 s ktorej zacatim som nesuhlasil. Hral som po bod ked bolo jasne rozhodnute a leavol. Na ban nevidim dovod kedze do hry som uz na zaciatku nechcel vstupit, mozu byt radi, ze som to neleavol hned.

    nenasiel som attachment funkciu tak tu je replay: [url]http://puu.sh/xuoX[/url]
    Last edited by Comander; 29th May 2012 at 02:37 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    Ono ide o to, ze ak si s hrou nesuhlasil, ostal si v nej napriek tomu... Keby leavnes na zaciatku, pripadne do 10 minuty s tym ze dostavas rape co si nakoniec predsa len dostaval tak by sa to dalo posudit inak.. takto si proste v 22. minute povies ze ok prehravam nechcel som to hrat tak ja si to leavnem.. a skazis ostatnym hracom hru tak isto ako pri 5v5.. cize? ban je opravneny podla mna a podla pravidiel.. nikde sa nepise ze 3v3 sa moze leavovat kedy si clovek zmysli alebo ked dostava na pi.u

  3. #3
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    píčoviny hry co nejsou 5v5 by vubec nemeli bejt hodnocený bodama a zadny postihy by za ne byt nemely

  4. #4
    Registered User Comander's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    SK
    Age
    64
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Darkwshadow View Post
    Ono ide o to, ze ak si s hrou nesuhlasil, ostal si v nej napriek tomu... Keby leavnes na zaciatku, pripadne do 10 minuty s tym ze dostavas rape co si nakoniec predsa len dostaval tak by sa to dalo posudit inak.. takto si proste v 22. minute povies ze ok prehravam nechcel som to hrat tak ja si to leavnem.. a skazis ostatnym hracom hru tak isto ako pri 5v5.. cize? ban je opravneny podla mna a podla pravidiel.. nikde sa nepise ze 3v3 sa moze leavovat kedy si clovek zmysli alebo ked dostava na pi.u
    Ako som ja dostaval napicu To, ze nas yur mal 0:5 (ci 0:6) neznamena, ze ja som nestihal. 3v2 a este ked maju feed sa hrat neda. Preto su 3v3 hry odveci. 5v4 je totiz hratelne.

  5. #5
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    1) ak sa ti nepaci podmienky hry (start now, si afk, ..) leavnes hned, ako nahle ostanes hrat s podmienkami suhlasis
    2) 3v3 neposudzujem rovnako ako 5v5, pre mna to je skor for fun mod, a hravame to aj tak (ako nahle je rozhodnute dame vsetci rmk) - avsak to je na dohode, ta vam vsak chybala
    3) necham ti to teda miesto 3 dni iba 1


    Fakt som krásavec

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates