Results 1 to 14 of 14

Thread: BR Kvetinac

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92

    BR Kvetinac

    Žiadam minimálne predlženie banu pre tohto "veľkého" Moldu za demenciu, opakovany flame minimalne v 3 hrách po sebe, ktoré som následne neuniesol a povedal som mu, čo som povedal a NEPRídE mi to ako niečo hrubé za neustále navážanie sa do mňa, môjho skillu, provokácie typu "dávaš darku" pričom toto je najslabší čaj pričom ma špeciálne hrotil a nikdy si nezabudol odpustiť poznámku, nie vždy oveľa viac urážlivejšiu ako toto... Nebolo to myslené až tak vážne a bolo to vyňaté z kontextu, uznávam trochu to vyznieva že je to na rodinu ale bolo to cielené len voči jeho existencii... Nemám replaye lebo tento Kvetinac čaká 10 hier na to aby som mu už nečo napísal a nemal uložený LastReplay... Dosvedčiť môže misschuge, too_late_to_cry, ice, xy ďalších hráčov... Týmto by osm chcel zároveň apelovať na Gunka nech za neumýselné osočenie "rodiny" - predsa len v mf si to človek nestihne v sekunde rozmyslieť -ale neprítomnosť nadávok u mňa je znakom že som to nemyslel hatersky len už som ho chcel "sundať" intelektuálne náväzne na jeho "polemizovanie o mojom skille" kde pouzil slovicko DAVAS tak ... nevyšlo to ako som mienil ale stále viac hier po sebe trvajúci flame a ponižovanie by už neunieslo viac ľudí, určite veľa ľudí pozná Moldove kecy a výlevy

  2. #2
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Vsechny replaye mas ulozeny na botovi tak v cem je problem?

  3. #3
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    DD predsen tak tarddarku rypal sem do tebe a dost me to aj bavilo DD jeste se bavim kdyz to ctu D ale jak rikam nedal bych si banreq za nadavky ci pohorsovani to si muzem vyrikat mezi sebou ale toto si prehnal ja uz ban mam za emoguit takze si nedelej velkou hlavu ale toto proste co tu predvadis

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    Plzeň
    Age
    32
    Posts
    13
    Souhlasím stim... Molda tři hry po sobě co dostával od TaDarka.. tak při každej jeho smrti kecal náky moudra a nadával mu(celému týmu)...spamoval od začátku do konce hry chat ,,sračkami,,.. Neunesl, že dostává, tak píčoval.. kolikrát sem mu psal at už nepíše atd.. a když mu 1 tadark napíše.. že jeho rodiče splodili tarda.. ta ma ban hned na tejden ?? xD Trošku směšný mi to přijde.. Když se koukneš co psal TaDark a Květináč .. tak jestli že TaDark ban na týden.. tak Květináč tak na 8 měsíců.... Bye =)

  5. #5
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    chlapče sice nevim kdo ses, ale ocividne nevim co pises za 1, ja tarddarkovi nenadaval ja si z neho delal akorat srandu a 2, on me daval? no dovol ? daval me jeho team a on se vezl to je cele

  6. #6
    registered user DAfuq-'s Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    56
    support. ban kvetinac

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    Plzeň
    Age
    32
    Posts
    13
    Jenze ty tvoje kktsky srandičky... a provokace.. dovedli TaDarka ktomu aby tě napsal.. to asi jako kazdy normalni hrac... a ty jako male decko ho musis reportnout... fakt.. jako nechapu čeho si tim dosáhl.. hraješ hovno a píčuješ tým co tě dává... a pak eště naněj podáš REPORT.. No Brain .. :-** Unban TaDark !! A jediny kdo si zaslouží ban je MOLDA....

  8. #8
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    ale tam šlo o to že sa uchýlil k takým priznemým veciam a potom som si pozrel jeho faky, a kazdy druh nick ma banned za manner takze nie co asi nie je v poriadku ...


    Fakt som krásavec

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    Plzeň
    Age
    32
    Posts
    13
    Ale tak dobře.. napsal něco co neměl.. ale nenapsal to bezdůvodně.. něco k tomu vedlo.. tak si myslím, že týden je moc.. 3 dny by snad stačili ne??? Kdyby mu začal nadávat bezdůvodně ... ale když ho 3 hry vytáčí psaním sračem... zas tak bych to nehrotil... A molda měl myslim taky podmínku, že nebude mit IP ban když nebude flamovat atd.. atd.. a ani 1 z toho nedodržuje.. takže když bysme se měli držet pravidel.. v každej druhej hře někomu solidně nadává... a to jak qq-mu sliboval... xD

  10. #10
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    a, ja nikde nenadavam
    b, co bylo mezi mnou a qqckem neni tvoje vec
    c, to, ze tarddark ma problemy s chovanim to neni ma vinna
    d, takze jestli to chapu spravne, tak to ze si z tebe nekdo dela srandu je duvod mu zacit nadavat takhle trapnym zpusobem jo? ty si taky tak trosicku primitiv ne?

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    Gunko: ostatne nicky su pre tento pripad irelevantne... odohral som teraz asi 80 hier a minule bany za manner.. co ti k tomu poviem.. vela ich bolo neopodstatnenych len proste nemalo zmysel podavat UR - radsej som si zalozil novy nick... (co v tom case nebolo zakazane mat viac uctov- odkedy je tento system nemam fake, iba ten kde hravam na PD.eu) vyjadril som sa zle to uznam ale ze to som mu chcel pi.ovat na rodinu to ee.. Molda je hrotic, dostaval a tak do mna nonstop hustil blbosti, uznavam ze nepouzil priamu nadavku ani raz ale ani ja (az na ten tilt z tretej hry) kde som sa fakt snazil ziadnu nepouzit a dopadlo to asi horsie ako keby som mu nadaval do k.kotov... 3 dnovy ban na tadarka je myslim si, dostatocny pretoze, hoc neumyselne, napisal som co som napisal...

  12. #12
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    jsem rad darku ze si uvedomujes svou chybu a zpytujes sve svedomi, ale kde je ta zaruka ze to neudelas zase mas pravdu v tom ze me nekolikrat po sobe daval tvuj team tak uz sem to bral s humerem reci typu ze ty si tu ten lepsi a delal sem si z teho srandu a to je zakazane? neblázni nikde neni napsane zadne pravidlo o tom ze si nemuzu z nekoho delat prdel a aby teho nebylo malo nedelal sem si prdel jen z tebe ale aj ze smokyho a crusty the range creepa atd a zajimave ze ti na rodinu nenadavali.. ://

  13. #13
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    jak sem řekl jediné řešení, ip ban

  14. #14
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    to že si človek dokáže úprimne uznať chybu mi dostatočne stačí...

    tadark delbanned


    Fakt som krásavec

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates