Results 1 to 7 of 7

Thread: Ban Mue

  1. #1
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62

    Ban Mue

    Nemam rad, kdyz nekdo nedohrava do konce a jeste, kdyz se hraje ve stacku. Mue leavla cca. 5 min pred koncem a byl tam i Gunko, ktery odmitl dat ban. Nechapu kdyz hrajou ve stacku proc nedali ff? A za to, ze se prohrana hra nedohraje tady ma ban 99% lidi krom "chranencu" adminu. . . Proto zadam o ban.
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49854[/url]


  2. #2
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    :d

  3. #3
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Pozri si kde všade som dal ban za to, že niekto nedohral hru(mne sa To to nechce hľadať) a zistíš, že som tie bany dával len preto, aby nevznikali dementné BR ako je ten tvoj (aby som zjednodušil prácu modov).
    Avšak ako sa vraví, nevrav, že sa niečo nedá, lebo sa nájde nejaký hlupák, čo nevie, že sa to nedá a spraví to ... Presne toto je tento moment, keď som myslel, že to, že som v hre, snáď je dostatočne jasná odpoveď, bohužiaľ sa našiel hlupák, ktorý to nevedel a presne to spravil ....

    a teda riešenie: Mue leavla 5 sec pred koncom, pričom TEN STACK, jej team, nemal absolutne nič proti jej leavu, načo podávaš BR ktorý sa Ťa nijak nedotkol (pochopím keby leftla v tvojom teame a ty sa snažíš ešte o niečo), ale leftla od nás a nám nikomu to nevadilo, pretože sme boli všetci dead a tron mal 1/5 a Váš team bol pred base.


    Každopádne nijak to neubraňujem lefterov teraz a už vôbec nie mue, nakoľko špicáky celkom nemusím (), ale ban jej za to určite nedám, u mňa má warn, ale keby to chcel LD(ktorý nebol na serveri mesiac) alebo Rhymak, ktorého som síce tiež dlho nevidel, riešiť majú tu možnosť, dokonca nechám thread otvorený aby si mohol prezentovať aj ty svoj názor....

    HOWGH


    Fakt som krásavec

  4. #4
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Gunko me jde o to, ze kazdy hrac na acku i ten nejvetsi rape dohrava ze strachu o ban a nevidim duvod, proc by tohle nepsane pravidlo se nemelo vztahovat na vsechny. Jak jsem rikal, nemam rad leavery at je to za vsemoznych okolnosti (krom vaznych duvodu a kdyz se omluvi). Nastvalo me to a ten warm mi staci. Vsude se dohrava do konce a nelibi se mi, ze si nekdo leavne pred koncem beztrestne. To je to o co mi slo Musis sam uznat, ze kdyby to takhle delal kazdy, tak jak by to potom vypadalo?


  5. #5
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by hulvat View Post
    Gunko me jde o to, ze kazdy hrac na acku i ten nejvetsi rape dohrava ze strachu o ban a nevidim duvod, proc by tohle nepsane pravidlo se nemelo vztahovat na vsechny. Jak jsem rikal, nemam rad leavery at je to za vsemoznych okolnosti (krom vaznych duvodu a kdyz se omluvi). Nastvalo me to a ten warm mi staci. Vsude se dohrava do konce a nelibi se mi, ze si nekdo leavne pred koncem beztrestne. To je to o co mi slo Musis sam uznat, ze kdyby to takhle delal kazdy, tak jak by to potom vypadalo?
    plne s tebou suhlasim, len viem ake okolnosti k tomu viedli tak som dal len warn ...


    Fakt som krásavec

  6. #6
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Me to staci, konec koncu ty jses admin. Tak to closni a at si Mue dava bacha


  7. #7
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904


    Fakt som krásavec

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates