Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 91 to 104 of 104

Thread: Nightcup 5

  1. #91
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Víš proč, Máchale? Protože to, co píšeš, píšeš úplně od ruky... opět to navazuje na to, co jsem psal výše - nehraješ to, nevidíš to... že tam vidíš z obsu něco, že ti ZASE někdo něco řekne a ty tomu uvěříš... na to už prostě nemám gule =) Tak se mi potom nediv, že nemá smysl TOBĚ vypisovat něco delšího.

    Prostě si poskládejte tým na neděli, co dál řešíš? Ty > Já , co víc tvoje ego hlavička potřebuje?

  2. #92
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    koukám, že vám chybí morálka.. asi sem tu dlouho nebyl a neprznil sem vaše ega (čti prdele)..
    Já to vidím takhle:
    - Diabol ma nejlepší možná tak SF a kuře
    - Invoker na áčku vždycky nejlepší byl, není a nebude (prolly) Arsony...
    - Zeekeeho magina na diffus a spectra na ultimate orb ještě nikdy nezklamali! /sry bro
    - Honnibal je ted muj osobní grammar nazi takže ho radši nebudu provokovat
    - Wreaku jak dopad koncert?
    - Jogi lepší hráči jste, ale ne všichni ego máte, ale oni větší a ano horší tým jste... jestli něco tak sou ti kriplové fakt sehraní (bože jak ja nesnasim nonicka)
    - Snipe, mas pravdu jen ja a vigoss sme roboti v obou hrach.. ok jednicka uz mi nejde jsem ted nedavno dosel a zjistil sem ze animace a fyzika hrdinu je totalne jina a nejsem schopnej skoro niceho... za to muj morf a akasha se na dvojce
    stavaj pojmem ( pochvalte me taky)..

    -Čímž Vás vy tryhardi zvu všechny na dvojku - je v tom větší budoucnost než v jedničce (true story)


    nicméně mě to celé vaše divadlo tady dovedlo k pátrání v historických spisech a došel jsem na to, že naposledy se tady takhle hrotilo (myslím na áčku) když jsme hrávali jako TT/oB a staří FNW - já artem hannka cool snip /idefix .... Rybka winnie nevim nevim nevim... pěkné pěkné

    PS: Ano wickerovo péro ještě pravděpodobně roste
    Last edited by oB.Sweety; 31st May 2012 at 01:02 AM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  3. #93
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    jo no moje největší trofej bude porazít zeekeeho :O můj největší dota úspech .. Když budu mít čas tak příjdu :-) jenže já nehraju dotu protože nemám o víkendu moc čas. Každopádně, to není o tom jestli má mi cenu něco vypisovat, ale prostě o tom že neumíš říct nic rozumného, píšeš tu že už tam nejsem a takové hovna, přitom jsem viděl dost replayů a streamů na to abych to mohl soudit, a to že tam nehraju publicky na tom nic nemění. Furt mám s dotou na dobrý úrovni víc zkušenosti než ty kdy mít budeš
    Sweety tak tak , ale ja to dělal pro tvé dobro ! xD byla hrůza na to pohledět
    Last edited by Hannibal.InSa; 31st May 2012 at 01:07 AM.

  4. #94
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    a dvojka sucks .. moc se mi to seká a pak mě to nebaví.. takže možná spíš můj kompl sucks no

  5. #95
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    [url]http://challonge.com/tour189[/url] tu ma chvalte a neflamujte cize kolko timov bude v nedelu? moj by tam mal byt

  6. #96
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Takze poviem par vecikedze som tu najvtipnejsi aj najskromnejsi )

    1. Mam najlepsieho chena, SF, invoker(R.I.P. arsony) ten uz nehrava inva ani na dvojke, takze ten mi to odpusti
    2. Sweetyho mam rad, je to dobry chlapec, predava vsakovake mobily(pekne slovo), je to slusny carry hrac a dokaze zahrat aj lietajuceho kuriera!
    3. Zhodneme sa vsetci, ze hannak je najlepsi carry hrac a farmer mozno ever na acku(to nie je asslick, aj tak mu hocikedy vynadam do kokotov)
    4. ZeeKee je tiez dobry hrac, alebo hracka? Musime sa spytat wreaka...AJ ked mam obcas na teba nervy a rozkopal by som ta, si celkom v pohode
    5. Wicker je zkurvene zero a potrat
    6. Dota 2 je najvacsia picovina od doby Super Maria. Dufam, ze to nebude citat arsony, lebo ma zastreli zato.
    7. Artem, obavany sovietsky stroj, ktory dokazal pismena napisat hrubsie, ma odo mna jednoducho respekt! R.I.P. jeho batrider...Nech zije P3droKalderon
    8. Snip dava velmi malo obrazkov, cim uplne u mna straca rating. Nepokaz si to kluku
    9. Mal by hannak nieco poskladat na nedelu a uvidime ako to dopadne. Az po tom turnaji sa mozte zacat flamovat

    A na zaver, chcel by som podakovat nasim ctenym citatelom. Shoutout to Vigoss. Moj idol <3

  7. #97
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Darkwshadow View Post
    [url]http://challonge.com/tour189[/url] tu ma chvalte a neflamujte cize kolko timov bude v nedelu? moj by tam mal byt
    moc pjekne tie nicky co tam vidim to by vyhral mozno aj mrmisak z jeho pro furionom 2/16 za 32 minut

  8. #98
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Heh , este velmi davno som mal v podpise ,,best invonker - arsony '' heh ani som nevedel ako mam pravdu
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  9. #99
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Vy mate dobre invokery tak proti duvilovi a pirohovi co jsem se tak dival an ty hry mozna kdyz ho ukazete proti dobrym hracum zjistite ze stojite za picu neberte to jako hate prosim btw neznamena ze kdyz zahrajete jednou dobreho hera proti mentalum ze ho umite hrat i v normalni hre s normalnima lidma 2btw : nejprve vas musi pochvalit ostatni ze jste to dobre zahrali (napr : corthos ).. kdyz si reknete "ajo pico drsne jsem to zahral jsem nejlepsi techies ted" tak si to reknete pro sebe leda tak a pro ostatni budete aj tak porad ty same nuly jako do ted

  10. #100
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    tak suverene nejhorsiho vokera ma evil.. !!!

  11. #101
    Registered User
    Join Date
    Jan 2012
    Age
    32
    Posts
    92
    Skutok: Imo mas pravdu. Take duely hral som jak nula ktorou aj tak som ale je to dobry pocit to vyhrat esteze taka slaba konkurencia zhodou okolnosti bola... tam v semifinale postavil proti mne visage prvy item quelling blade a dokupil si BM aj tak ma prefarmil a so stastim som vyhral.. ach musim trenovat

  12. #102
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Tvle moldo nechtej abych tady ja napsal co ty mas nejhorsiho par stranek by to tu zaplnilo o tom zaaaaadnaaaaaa

  13. #103
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Tak vzhledem k tomu, ze je to dneska popularni, tak udelam taky bodovou odpoved!

    1) w8, musim si promyslet co budu psat..
    Hidden Text click here to show


    2) Uz vim, Diabol chtel obrazky tak z toho udelam leporelo!
    Hidden Text click here to show


    3) ZeeKee a Hannak - kluci, slova nic nevyresi. Uz si konecne od mamy pucte pravitko, zmerte penis a uvedte zde vasi peclive zdokumentovanou delku, jinak se dal nedostanem.
    Hidden Text click here to show


    4) Uvedme si fakta: Ja mam nejhorsiho invokera na acku, Diabol pevne veri, ze ma Dendi-like Pudga (I kdyz i Dendi ty puby kurvi, tak proc ne ) a maelkpiroh je nejlepsi hrac na acku.
    Hidden Text click here to show


    5) Sweety se to snazi rozseknout, ale ma slabou sekeru. Proto mu pucim tuhle mocnou:
    Hidden Text click here to show


    6) Temnystin ktery je naprosto nezucastneny v tehle diskuzi, pro toho jsem si schoval:
    Hidden Text click here to show


    7) Diabol je dobry hrac! Kvalitny by som povedal. Ale uz by mi moh vysvetlit tu jeho prihodu s moldou o ktere vzdycky s iceteam na foru trolluji, at se taky zasmeju (a btw +1 za artema jakozto obavany sovietsky stroj byl sestrojen pro ucely demolice v dote )
    Hidden Text click here to show


    8) Pabilovi davam cenu radu CESTNEHO _ARTASE_ za nejvice prispevku/den s nulovou informacni hodnotou
    Hidden Text click here to show


    9) o skutkovi aka rytmusovi aka cinovi bych neco napsal ale nic me nenapada on sice pise taky svoje takzvane nazory ale nikdo je stejne necte protoze je nedokaze rozlustit ale i presto ho mame radi takze prece jen o nem aspon takhle neco napisu aby se nezlobil ze jsem ho vynechal a dokonce to napisu i v jeho stylu abych ho potesil ze jsem na nej nezapomel takze tak no howg
    Hidden Text click here to show


    10) A na posled Evil, nejvetsi optimista a moral booster na acku Potesil si s tim, ze si vzpomenul Corthose (jeste hraje? ... err chci rict, obsuje? ), takze nezbyva nez ho slusne pozdravit a tesime se v budoucnu na dalsi povzbuzovaci posty (a tenhle obrazek se sem pravdepodobne vubec nehodi ... i kdyz kdovi ... ale prisel mi vtipny a uz ho nemam kam dat )
    Hidden Text click here to show


    Tak to by bylo, nase leporelo konci a z toho si vezmeme ponauceni deti - pokud jeste zijou, tak tam zijou dodnes a whatever ... Ale na rozloucenou jsem si pro vas jeste schoval starou klasiku - doufam, ze me leporelo nezklamalo a alespon Petera jsem potesil! Enjoy. (btw otevreni nasledujiciho spoileru je na vlastni nebezpeci! )
    Hidden Text click here to show

  14. #104
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Preto ta tak milujem, zase sa ti vratil rating na maximum

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates