Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 76 to 90 of 104

Thread: Nightcup 5

  1. #76
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    a to som si myslel ze ludia po 20tke maju vacsinou rozum

  2. #77
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Člověk dojde na forko a hele... zjistím že:

    1. Zeekee napsal jak to tam potrestá až bude mít tým a těžce to podcenil...a docela projeli.

    2. Mě na TS pomlouvají nějací marňáci... Jak si to můžete vůbec dovolit, když jsem odehrál tolik turnaju v Olmiku, Praze, Mezihernaku, LanCraft atd.. mám stále víc odehraných chalu na ačku a mnohem více medajli na NC... trošku respektu aspoň (O nás bez nás)

    3. Diabol není na žádné straně, potřebuje jenom pochválit a stále nic.... DIABOL DOBRY SI, stačí :-) ?

    4. Skutok...to jsem vždycky přeskočil, prosím zestručnit

    5. Čím více dobrých hráču odešlo z ačka tím více se Dejvíkovi zvýšilo ego

    6. pwnt[XD]...Jediný napsal názor, na který se podíval ze všech pohledu, ne jenom z toho vlastního... možna lepší hráči, ale horší tým... +1

    7. Hannibal... Jako jediný dokázal něco, co nikdo z vás ne... má právo mít zvýšené ego...a dělá si z toho vždycky stejnou srandu jako Ty Zeekee jenom to nevidíte ani jeden.

    8. Všichni máte nejlepšího Invokera na ačku

    9. Ja, hanak, 3vil etc. jsme měli 1-2 pauzu od doty, pak jsme došli na Xpam a zanedlouho jsme měli nejlepší tym na celém xpamu... nemyslete si že když budeme chtít zase složit tým a zničit to...že to nedokážeme

    10. Pojďte raději na nějaky chalik vy borci, písmenka v dotě nikdy nic nevyřešili :P

    PS: Zeekee a Hannibal si spolu rozumět nebudou...ale Hannibal má aspon nějaké argumenty, nepíše stále "Napsal jsi hovna" nebo "Nauč mě to" už je to ohrané, hovno flejm :-/
    Last edited by Eph3dr1ne; 30th May 2012 at 04:56 PM.

  3. #78
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    tak ono se zeekeem se flamujem od doby kdy jsme se potkali ve finále v tom touru , a slyšel jsem že zeekee pak cosi řikal že jsem ho porazil marnou taktikou . Přitom každej hraje nejlíp jak umí, a zvlášt on , prostě kareček který neumí prohrávat no

  4. #79
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Ephedrine: s tim pátym bodem nesouhlasim, lebo som mal ego od tej doby co sem ponizil fnw jednou na nc

  5. #80
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    to si pamatuju to jsem tenkrat hral support xD

  6. #81
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    to artem: Jj tie NC ste davali pekne klan hravali ste spolu akoze nikto nevravi ze nieste jedny z top acka ale artem teba som dotu dlho hrat nevidel a ked si hral tak si dost failoval ono. Niekto povie to co si raz vedel nikdy nezabudnes ja si pamatam ako som dosiel po 2 tyzdnoch z prace a nevedel som lasthitovat. Proste nemas teraz nato cas a hanka hra dotu 2 cize aklimatizovat sa do doty 1 tiez zabere nejaky cas proste ostal tu uz iba evil cigan ale ten hrava stale. Ale nemyslim si proste ze ked sa vratite na dotu 1 tak zo dna na den budete extra hardcore davat ako za mlada treba to trochu massovat .
    Takze si nemyslim zeby ste teraz mohli ten turnaj v nedelu vyhrat ale prajem vam to hlavne nech to je niekto z CZSK.
    Last edited by Nezmysel; 30th May 2012 at 06:23 PM.

  7. #82
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Hidden Text click here to show


    Quote Originally Posted by Eph3dr1ne View Post
    ...
    Efe, zapomels zminit, ze ti idefix pochvalil Necra

    btw FUN FACT: Profik v dote1 =/= profik v dote 2
    Jsou to dost "rozdilny hry" (co se hernich mechanik tyce) a neni lehky byt stejne dobry v obou hrach zaraz (tim narazim na ty poznamky lidi co si mysli, ze po pul roce hrani jedny hry muzou skocit do ty druhy a okamzite davat ... to muze jen vigoss

    FUN FACT n.2: Ego mame vsichni, jen nekteri (obecne vetsina dotaru) to musi ostatnim dokazovat casteji.. Cest vyjimkam

    .. a stejne jste vsichni marni, jen marekpiroh je letadlo!

  8. #83
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    No, na tohto trapneho kokota som sa tesil najviac!

  9. #84
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    skutok voe kazdy neni jak ty ze po 2 tydnech zapomene last hitovat:-D to seš jinej dábel , myslím že stačí tak dvě hry na to aby ses dostal do tak 80 % skillu co si měl původně, ale tak záleží na tom původním no.

  10. #85
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Hannibal.InSa View Post
    skutok voe kazdy neni jak ty ze po 2 tydnech zapomene last hitovat:-D to seš jinej dábel , myslím že stačí tak dvě hry na to aby ses dostal do tak 80 % skillu co si měl původně, ale tak záleží na tom původním no.
    tak zabudne som nemyslel celkom ze neviem o svete ale proste uchadzaju mi crepi a par hier na rozbehnutie take 3/5 mi treba aby som bol zasa v tom

  11. #86
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Skutok sry ten dlouhý příspěvek jsem též přeskočil, se mi to zdálo dlouhé a o ničem.....menší menší pls

  12. #87
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    To Ephe:

    Co je ohraný? Mluvíš tady něco o Jogim, že je jedinej, co se dokáže podívat na to z obou stran... tím pádem je OPRAVDU jediný, protože já jsem typ člověka, co se k lidem chová tak, jak se chovají ke mě... Hannak se ke mě chová arogantně, ponižuje všechno co hraju, všechno mám nejhorší, prostě jsem marňák... poté se teda začnu bránit... jenže ten klučina má v sobě tolik ega, že i když ho člověk poníží, tak on si to ten klučina stejně neuzná... tak potom už jedině přichází na řadu ty sračky, co jsem nakonec začal psát... co mi na toto řekneš?

    Jo, pokud nechápete nikdo nic z toho "toto ponížíme", tak jsi ještě větší feťák... důvod? Každý asi pohrotí, povzbudí svůj tým těmadle sračkama, i přesto, že ví, že může prohrát... V ŽIVOTĚ jsem neřekl o těchdle rumunech, že jsou slabí, že jsou zera... to si asi dost pletete... jen jsem říkal, že je ponížíme =) to z nich nedělá lamy...

    To Hannak:

    Do piči tak ty už jsi asi naprostý retard, a to už si vážně neodpustím psát takhle... Od ucha k uchu, k dalšímu uchu a vzejde z tohle hovno, kterému jedině ty uvěříš... pro mě jsi lepší 1v1 hráč, neumím hrát tenhle styl hry, protože hraju solo-gang, případně semi-carry... takže kurva nesrovnávej jabko s hručkou...

    Ohledně přímo toho turnaje, vyhrál jsi na větší skill, ale jediné na co jsem nadával bylo, že jsem si většinu hry držel creepy na cliffu, tebe jsem držel pod ním a tys pořád třefoval ty creepy, i přesto, že je tam jen 50% šance nemýlím-li se...

    PŘESTAŇTE TU KURVA CUCAT SRAČKY, ŽE CO JSTE SLYŠELI A NESLYŠELI!!! MĚJTE KURVA TEN ROZUM SE ZEPTAT PŘÍMO... A NE ŽE TAM NĚJAKEJ MAREK_PIROH ŘEKNE TOTO A TAMTO.....

    PS: Jen abych upřesnil, proč jsem začal nadávat do Hannaka... Nenávidím totiž, když někdo, kdo už nějakou dobu nesleduje dění Áčka, nesleduje vůbec, kdo co hraje, proti komu co hrajem, začne flamovat, jak jsme marní a jaké máme naboostěné ega... Že se klučina podívá na 1/2 replaye a hned i myslí, že tomu rozumí a může do toho kecat? U'RE FUCKING KIDDING ME!!! Pokud sis, ty můj malej ušáčku, nevšiml, tak třeba od Skutka a dalších, co s náma hrajou a sledujou ty hry, jsem názory vzal a v pohodě na ně reagoval... u tebe to nejde.

    Je mi jasné, že to nikdo nepřečte, ale aspoň to přečte můj lover numero uno Sand King playa... (suar hannak)
    Last edited by ZeeKee; 30th May 2012 at 11:17 PM.

  13. #88
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    Zeekee jak si můžeš byt tak jistej že nesleduju dění áčka ? i když už tam nehraju, tak každej ten stream jsem koukal jak jste hráli :O tak nevím co tu valíš o jednom replayi, prvni jsem viděl 3vilovou mortredku s desolatorem, pak i tvoji drawku s desolatorem, tedka warlocka jak si hrál . A kdo flejmoval VAS ? pokud vím ja jsem flamoval jen tebe, a pamatuju si moc dobře jak si sem přišel a měl si silácky řeči .. ale tak jestli to bylo povbuzovaní týmu, tak to potom jo .. (ale tak proč když pak člověk slyší záznam z vašeho TS tak je tam jen pičuješ a že to špatně napickovali ? viz tvoje lanaya místo drawky která byla od dejwika moc dobrej pick.. ale sorry.. já jsem vlastně nic neviděl jen půlku replaye..

  14. #89
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    3 hry jsi viděl, gj...

    EDIT: teď jsem si dočetl zbytěch těch sraček... na to můžu říct jediné - xDDDDDD

  15. #90
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    a to mám koukat i na ty hry jak tam ponižuješ ty marnáky ? nevim kamo... ale furt i když už to nehraju, tak vim ze za drawku desolator.. jo, to musíš mít v ty hlavě už trošku fet. A jak si tam psal, že jsem 1v1 lepší hráč , protože hraješ solo gang, nebo semi cary? a nebývaj nahodou na midu většinou semi-carry? a když to ten na midu vyhraje.. tak táhne celej tym.
    EDIT: píšeš zajimavé věci, já ti tu píšu argumenty a ty na to neumíš odpovědet tak píšeš sračk .na to ti můžu říct jediné - GJ!

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates