Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 46 to 60 of 104

Thread: Nightcup 5

  1. #46
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Reknu vam to takhle hrajete to jak pice ... tvle potkame borce s kteryma jsme hrali pred tim na CT a hrali dobre a vy vole reknete ze jsou to zera a ze je dame jak nic tak ze si picknem clasiku ... hm dostali jsme po pici zase ... proste to je to vase podcenovani a je to tu stale kazdy NC a kdyz uz tu stale pisete jake mate robo hery tak je nekdy ukazde na tom NC .. mozna to pak vyhrajem .

  2. #47
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    v tej hre ste prehrali strasne early ono ked vam daju 5 vezi tak suporti maju prachy mozu postavit nejake itemy.
    presne podcenovanie supera oni sa pripravili na vase ucka prve itemy mekans pipa proste aby prezili ten MF.

    Dalej co som si vsimol strasne chcete zabijat huntit a podobne veci proste idete gang v nejakej 18 minute na morfa 4/5 zatial co vy ho date on pride asi o 3 kila vy ziskate cca to iste zatial vam darkseer kroba alebo hocikto proste je jedno co maju pushnu vez morf ma prachy spat a este maju zarobene.

    Proste nemozte si nechat diktovat tempo od supera hrajte si svoju hru a vy ich prinutite aby oni museli huntit vas. Podla mna to je najhorsia vec co team moze spravit proste huntit cely cas cary po mape alebo hocikoho ineho. Lebo zaten cas stracate pojem o tom ze oni vas zatial pushuju alebo farmia a vy kym behate zo smokom 45 sekund zaten cas oni nafarmia ovela viac ako vy dostanete za ten jeden frag.

    Ano gangovat je dobre ked je nato pick ale vy ste mali warlocka tida co maju uckaraz za 150 sec proste MF ziadnych extra gang herov podla mna vam sedi skor styl hrat na herov co maju spely stuny s kratkymi CD lebo fakt jediny vas stun mala winda zo shackle a ked ste chceli niekoho huntit veno da gale tide gush a seer mu dal speed proste uplne nedomyslene. Dufam ze ma tu nebude teraz nikto hatovat proste bol som obs vravim ako som videl tu hru ja thats all.

  3. #48
    registered user DAfuq-'s Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    kedze som dneska prohral proti iceteamu 3 hry po sobě, tak se mě ani moc nechce,
    ale ved to neni ziadna hanba

  4. #49
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Heh , jak som bol xvilu na ts a pred prvym zapassom uz preberali taktiku na finale tak som si aj vravel ze fuha riadne su si isty ze tam uz budu .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  5. #50
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    Jogi to ještě nevíš že na nedělu složím vítezný tým

  6. #51
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    tak u toho chci bejt

  7. #52
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    tak mohl bys byt ten na kterém se dostanem do formy no !

  8. #53
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Quote Originally Posted by Hannibal.InSa View Post
    jste papričáci,, furt si jen stěžujete na co můžete. Po první prohře to bylo že Zeekee řekl neco jako že " až příjdu já a ostatní skilly tak ty nooby ponížíme " ted tu jen koukám jak tu příbývaj ty vaše prohry a emo příspěvky, a jak se tu hádate jak kaři.. když jednou za rok dojdu na TS tak se smějete Ephemu jak hraje, ale .. s Ephem jsme je ponižili jak malé jo, a ti vaši invokeři... chudák Arsony jestli to čte.
    Nechceš mě naučit dotu, prosím? Těším se na ten tvůj tým v neděli...
    A ještě jedna věc, přestaň tady psát tydle hovna, když na suxpamu už nehraješ a nevíš, kdo co hraje. Nerozumíš tomu ani hovno a ještě si tady budeš boostit svoje malý péro velkým egem...

    Quote Originally Posted by 3viLcZ View Post
    Reknu vam to takhle hrajete to jak pice ... tvle potkame borce s kteryma jsme hrali pred tim na CT a hrali dobre a vy vole reknete ze jsou to zera a ze je dame jak nic tak ze si picknem clasiku ... hm dostali jsme po pici zase ... proste to je to vase podcenovani a je to tu stale kazdy NC a kdyz uz tu stale pisete jake mate robo hery tak je nekdy ukazde na tom NC .. mozna to pak vyhrajem .
    +1
    Pořád hrajem stejně lehce outpicknutelné hovna... a přitom hráči v našem týmu umí spoustu netypických hrdinů, ze kterých se dá něco pěkného poskládat.
    A hlavně to ego down no... nepodceňovat, hráč pořád na 100%! =D

    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    v tej hre ste prehrali strasne early ono ked vam daju 5 vezi tak suporti maju prachy mozu postavit nejake itemy.
    presne podcenovanie supera oni sa pripravili na vase ucka prve itemy mekans pipa proste aby prezili ten MF.

    Dalej co som si vsimol strasne chcete zabijat huntit a podobne veci proste idete gang v nejakej 18 minute na morfa 4/5 zatial co vy ho date on pride asi o 3 kila vy ziskate cca to iste zatial vam darkseer kroba alebo hocikto proste je jedno co maju pushnu vez morf ma prachy spat a este maju zarobene.

    Proste nemozte si nechat diktovat tempo od supera hrajte si svoju hru a vy ich prinutite aby oni museli huntit vas. Podla mna to je najhorsia vec co team moze spravit proste huntit cely cas cary po mape alebo hocikoho ineho. Lebo zaten cas stracate pojem o tom ze oni vas zatial pushuju alebo farmia a vy kym behate zo smokom 45 sekund zaten cas oni nafarmia ovela viac ako vy dostanete za ten jeden frag.

    Ano gangovat je dobre ked je nato pick ale vy ste mali warlocka tida co maju uckaraz za 150 sec proste MF ziadnych extra gang herov podla mna vam sedi skor styl hrat na herov co maju spely stuny s kratkymi CD lebo fakt jediny vas stun mala winda zo shackle a ked ste chceli niekoho huntit veno da gale tide gush a seer mu dal speed proste uplne nedomyslene. Dufam ze ma tu nebude teraz nikto hatovat proste bol som obs vravim ako som videl tu hru ja thats all.
    Tak tady musím dát jedno obrovské +1. Naprosté hovna co tam děláme, přitom jsem říkal po hře, že toto je hovadina. V posledních hrách jsme je pokaždé poráželi přímo na linkách na hrdiny 1v1 / 2v2 etc... ale když přišlo na nějaké ty akce, tak samej fail a mezitím padly 2 naše věžky. Máme lítat na situace X:X, nenechat žádnou linku volnou, kde nám to nějakej rumun pushne... easily done. Třeba mě kluci příště budou poslouchat a nebudou mluvit hovna!

  9. #54
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Jo vsichni melete hovna, jedno obrovske + 1 a vsichni melete hovna. Pekne povedane zeekee

  10. #55
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Phail Diabol =)

  11. #56
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    Zeekee jak to můžeš říct ty , zrovna něco o egu.. ty seš dement já jsem zapoměl.. tvůj epickej invoker.. jo to je jiná, taky bych byl namyšlenej no... jo, a ještě stím egem, víš jakej je rozdíl mezi mnou a tebou ? já přiznám že jsem namyšlenej v dotě, že si myslím že jsem lepší než většina hráčů.. (ty si to myslíš taky, ale nepřiznáš to, ale chováš se tak) ale ten nejhlavnější rozdíl je, že já i když jsem egohunter, tak nikdy nepodcenuju nepřítele.. i když mě třikrát naklepe jak párka.. což ty děláš . (a naučil bych tě to rád, ale na to musíš mít vlohy)

  12. #57
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    jo a koukal jsem na ten replay :-) takže rozhodně vím kdo co hrál v tý hře , takže ty spíš nemel když ty nevíš. Holko s VELKYM perem

  13. #58
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Dobré hovno jsi teď řekl =)

    Kdybys s náma hrál, tak bys takové hovno neřekl... vyjasnil jsem si moje ego v Brně se synkama, takže DAFUQ? Pokud nemáš smysl pro humor, nevíš nic... se mnou už jsi nehrál tak dlouho, že vůbec nemůžeš tušit, co já hraju, co já mluvím a jakým stylem hraju... už dávno nehraju carry =)

    A to podceňování soupeře snad ani nemusím tady vytahovat... já zapomněl, že jsi byl na TS... my jsme nepodceňovali NIC, jen jsme nečekali, že všichni Rumunci začnou hrát stejnej pick a my ho prostě a jednoduše nezabanovali... a prostě a jednoduše proti němu neumíme hrát =)

    Prostě se ti hochu snažím říct, abys nekecal NIC do toho, co my hrajem, když NIC o tom nevíš vzhledem k tomu, že to nehraješ, že to nevidíš, že nás neslyšíš na TS... danke schooooon

  14. #59
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    Ted jsem ti tu psal že jsem viděl replay, jak si hrál tvého warlocka :-) a ty tu furt meleš svoje a proč na TS ? mě stačilo tvoje jak si napsal že to jsou lamy , že příjdeš a ponížíš, a jestli neuneseš kritiku, tak to nehraj.

  15. #60
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Quote Originally Posted by Hannibal.InSa View Post
    Ted jsem ti tu psal že jsem viděl replay, jak si hrál tvého warlocka :-) a ty tu furt meleš svoje a proč na TS ? mě stačilo tvoje jak si napsal že to jsou lamy , že příjdeš a ponížíš, a jestli neuneseš kritiku, tak to nehraj.
    Promiň, zítra ráno buď prosím na Xpamu a nauč mě to =(

Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates