Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 31 to 45 of 104

Thread: Nightcup 5

  1. #31
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    My pujdem hrat ten samej tym jako predtim, nevim co tady dopice emarite porad, 2x se neco nepovede a vy uz hazite flintu do zita

  2. #32
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    molda vezmi si mna, minule si mi hovoril ako ma mas rad na SIGu

  3. #33
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Dejwik - Ne, nepřekážíš mi... nevím proč něco jako Dotu bereš jako důvod k takovým citovým projevům a že už si spolu nezahrajem etc... Je to jen hra, každý z nás dělá nějakou chybu a já napsal tu tvou, that's all... nikdy jsem nesváděl chybu JENOM na tebe, každý tam nějakou udělal... Nechceš hrát s náma NC? Okey, tvoje rozhodnutí... ale nezatahuj to někde dál...

    Efko - JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ CHCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU LANAYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    já si čas najdu ať už do marného teamu nebo nemarného....................... takže pokud chce někdo do teamu sup (es, tide, venge, nevermore, rylai, silencer, pudge, dazzel, zeus) klidne (no dal jsem tam aj par sol jen aby jste veděly že jsem pro )

    Ale domluvil bych to nějak tak ať si proti sobě dáme pár challů víte co, něco jak když se jogi jde jen tak rozhazet na koš............nebo dejwik roz......nit na vykendovku
    Last edited by kecaduj; 24th May 2012 at 06:41 PM.

  5. #35
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    keby som nemal rocnu pausu v dote a som vo forme, by som vam rad pomohol

  6. #36
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Zas vas davaj ti "zeraci co to neumi" Dejwe? Vsak na tom country touru nebo co to bylo jste je potocili slusne, tak v cem je problem? ^^ Uz se naucili pickovat? Jinak jen tak pro info, ty push picky co tu nekde nekdo zminoval si nevytahli oni z paty, to je celkem popularni dneska.

    A nevim co resite, ze poslete X tymu z acka.. To vam fakt jde jen tolik o to je na nejakou haluz porazit? Vsak jestli hrajou dobre (jakoze tipuju, ze hrajou, pokud jsou to furt ti stejni hraci co myslim), tak proste akorat musite hrat lip, nepomuze 5x rozmixovat sestavu Dota je tymova hra, tak musi byt 5 lidi co budou hrat tymove a nebudou tam zadny vnitrni emo konflikty. Ale to je pak otazka, jestli vam to zato stoji, protoze by to asi vyzadovalo teda mit nejakou pevnou sestavu a trosku spolu hravat - trenovat. Kdyz do toho pudete, ja vam to jen preju - i kdyby to byl takovy for fun tym.
    Hidden Text click here to show

  7. #37
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Snip, drz picu, ty zavislak!. A daj obrazok

  8. #38
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Ok..


    Hidden Text click here to show
    Last edited by TT_SNiP; 24th May 2012 at 09:58 PM.

  9. #39
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Brno
    Posts
    57
    Od kdy je NEVERMORE support? tak to se ho musim doučit na support

  10. #40
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    tak od czsk pojde iba jeden team?


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  11. #41
    Registered User
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Brno
    Posts
    57
    2... už jsme to psali.... Molda skládá druhej....

  12. #42
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    kedze som dneska prohral proti iceteamu 3 hry po sobě, tak se mě ani moc nechce, ale jelikož jsem mu řekl že je zítra/dneska porazíme, tak to asi dáme no

  13. #43
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    jste papričáci,, furt si jen stěžujete na co můžete. Po první prohře to bylo že Zeekee řekl neco jako že " až příjdu já a ostatní skilly tak ty nooby ponížíme " ted tu jen koukám jak tu příbývaj ty vaše prohry a emo příspěvky, a jak se tu hádate jak kaři.. když jednou za rok dojdu na TS tak se smějete Ephemu jak hraje, ale .. s Ephem jsme je ponižili jak malé jo, a ti vaši invokeři... chudák Arsony jestli to čte.

  14. #44
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Tak ako ste dopadli ? =) Da sa niekde pozriet replaye ?
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  15. #45
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Hannibal.InSa View Post
    jste papričáci,, furt si jen stěžujete na co můžete. Po první prohře to bylo že Zeekee řekl neco jako že " až příjdu já a ostatní skilly tak ty nooby ponížíme " ted tu jen koukám jak tu příbývaj ty vaše prohry a emo příspěvky, a jak se tu hádate jak kaři.. když jednou za rok dojdu na TS tak se smějete Ephemu jak hraje, ale .. s Ephem jsme je ponižili jak malé jo, a ti vaši invokeři... chudák Arsony jestli to čte.
    A to jeste nevis, ze se smejem i tobe jak hrajes! Nic, priste dojdu, vcera u nas spala slecna, tak jsem nemohl, sorry :/

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates