Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 26 of 26

Thread: Hokej

  1. #16
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Keby to nebolo semifinale a keby tam nehral nas tim, tak ten hokej asi vypnem po par minutach.
    Takto som si to uzil ako uz ziadny zapas dlho nie [a to sa v hokeji uz par rokov hybem].

    Objektivne sme herne boli asi lepsi, aj ked keby z tych dvoch tyciek v prvej boli goly, tak neviem neviem
    A vysmievat sa nemame preco, dnes sme boli pripravenejsi, o par rokov sa mozno zas budeme modlit aby nam cesi pustili zapas, nech sa udrzime v Acku

  2. #17
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Já se budu stejně smát slovákům, akorát umí dojebávat hráče nic víc! to byla beztak jejich taktika.. Prvně sundejte erata chalani a pak frolíka s koukalem a máme win, lebo jejich trener začne dělat píčoviny + rozhodčí na jejich straně ofc

    To je něco jako když jogi nedojde na nightcup a mam hrát s nějakym polovnikem

  3. #18
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  4. #19
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    Já se budu stejně smát slovákům, akorát umí dojebávat hráče nic víc! to byla beztak jejich taktika.. Prvně sundejte erata chalani a pak frolíka s koukalem a máme win, lebo jejich trener začne dělat píčoviny + rozhodčí na jejich straně ofc

    To je něco jako když jogi nedojde na nightcup a mam hrát s nějakym polovnikem
    Dejwe, ako som ta povazoval za jedneho z hracov s najvyssim IQ, tak teraz o tom pochybujem.

    Hokej je dosť tvrdý šport, tak si myslím že každé zranenie ktoré tam je nieje umyselne...
    Vy ste nam nezranili jedneho zo 6 obrancov??

    zapametaj si, hrac nevyhrava zapasi, ale tím zo srdcom mame tam 3 hviezdy a aj tak sme vo finale

    jasné, rozhodcovia na nasej strane, povedz mi v ktorom momente?
    Back in staff

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    Já se budu stejně smát slovákům, akorát umí dojebávat hráče nic víc! to byla beztak jejich taktika.. Prvně sundejte erata chalani a pak frolíka s koukalem a máme win, lebo jejich trener začne dělat píčoviny + rozhodčí na jejich straně ofc

    To je něco jako když jogi nedojde na nightcup a mam hrát s nějakym polovnikem
    Dejwik nechod uz do toho kamenolomu bez prilby potom to ma taketo nasledky :/

  6. #21
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Rofl dejwik fet
    Ale nebudem to riesit ako qq, lebo ocividne o hokeji vies picu, tak sa nema zmysel hadat

  7. #22
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    JOOOOO PICO HOKEJ, rozbijte si zato hubu, pak se pozna kdo ma pravdu!

    ...

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    hoši tak bronz máme tak ted go go slovensko pro gold přehazuju šálu a rukavicu
    zajímalo by mě komu ve finále fandí Corbendallas ten RUSáK pojebaný co korbenko?

  9. #24
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Jdete dopiči sem si dělal prdel.. Ofc že jste hráli líp a máte absolutní právo na to být vítězové... Hokej nesleduju, jen když se děje něco jako je MS či tak něco, proto si z toho dělam srandu, to že češi jsou třetí mi je nějak šumák

  10. #25
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    chara povedal ze kazdy tym nam dal velmi velku challenge ... bodaj by to tak chodilo aj na acku

  11. #26
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    2 x medaila doma , kto ma viac
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates