Results 1 to 9 of 9

Thread: UNBAN QeAkE[CZ]

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    5

    UNBAN QeAkE[CZ]

    - Jméno nicku který má ban. - QeAkE[CZ]
    - Pokud to víte tak kdo vám dal ban a z jakého důvodu. - StArAPRomin , Důvod : Leave
    - Asi to nejduležitejší! Pokud nesouhlasíte z banem, který jste dostali, a myslíte si že jste neporušili pravidla, musíte mít důkaz - pokud nemáte důkaz o tom že máte ban neprávem tak sem ani nepište, unban nedostanete (dostanete po uplynuti trestne doby). -Hned po startu hry(nebyly ještě ani picknutí herové) jsem leftnul z nešťastného důvodu a to že po návratu z winu jsem místo alt + tab zmáčkl alt + q takže hra quitla :-( ... udělali hned rmk,psal jsem i přes whisper omluvu ale už ban byl....Moc se ještě jednou omlouvám....Opravdu nejsem leaver byla to neštastná náhoda a moje zbrklé,rychlé prsty :-( ... Prosím tímto o UNBAN...

    S pozdravem QeAkE

  2. #2
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by Kachna View Post
    - Jméno nicku který má ban. - QeAkE[CZ]
    - Pokud to víte tak kdo vám dal ban a z jakého důvodu. - StArAPRomin , Důvod : Leave
    - Asi to nejduležitejší! Pokud nesouhlasíte z banem, který jste dostali, a myslíte si že jste neporušili pravidla, musíte mít důkaz - pokud nemáte důkaz o tom že máte ban neprávem tak sem ani nepište, unban nedostanete (dostanete po uplynuti trestne doby). -Hned po startu hry(nebyly ještě ani picknutí herové) jsem leftnul z nešťastného důvodu a to že po návratu z winu jsem místo alt + tab zmáčkl alt + q takže hra quitla :-( ... udělali hned rmk,psal jsem i přes whisper omluvu ale už ban byl....Moc se ještě jednou omlouvám....Opravdu nejsem leaver byla to neštastná náhoda a moje zbrklé,rychlé prsty :-( ... Prosím tímto o UNBAN...

    S pozdravem QeAkE
    replay


    Fakt som krásavec

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    5
    A ten sezenu kde?(omlouvam se že to nevím ale replaye sem nikdy nedělal...)

    Edit: Replay z té hry tu([url]http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/games.php[/url]) nemůžu najít ... Našel jsem jen Ban : qeake[cz] 2012-05-14 19:19:57 smato leave StARaPRoMiN.

    Smatovi sem hned potom psal,že jsem neleavl úmyslně tak jestli to nějak pomůže...Jestli je nějaký replay u mě netuším,nikde jsem ho ve složce W3 nenašel...

    Ještě jednou prosím o UNBAN.
    //
    Last edited by Kachna; 15th May 2012 at 01:27 AM.

  4. #4
    Registered User Blind_Joker's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Slovakia
    Posts
    604
    Replay by si nasiel ak by si odvtedy nehral ziadnu hru pod nazvom Lastreplay.


    B.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    5
    Tak potom jsem hrál na PD.eu pár her takže to není on,ale díky!

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Ak mas v optionse vo warcrafte nastavene autosave replays tak ten replay najdes pod datumom a casom kedy si to hral v polozke replays a tam autosaved. ale ak to nemas nastavene tak nic .D

  7. #7
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    sak mu dajte unban a nabuduce ked leavne a dostane ban tak uz bude jasny ...
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    5
    Rooftreleen_SVK : Tak to zaplé nemám(teda teď už ano)...Takže replay z dané hry nemám :-(..

  9. #9
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    delbanned


    Fakt som krásavec

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates