Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 61 to 73 of 73

Thread: TU poti ajuta SERVERUL ROMANIA!

  1. #61
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bucharest
    Posts
    16

    Deci, despre ce procesor vorbim?

    Ce model de procesor trebuie? Daca tot cereti donatii, stabiliti pragul care trebuie atins.
    Pe cealalta varianta, care este producatorul botilor? nick, adresa de mail ceva?

  2. #62
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by Rroar View Post
    Ce model de procesor trebuie? Daca tot cereti donatii, stabiliti pragul care trebuie atins.
    Pe cealalta varianta, care este producatorul botilor? nick, adresa de mail ceva?
    Pentru tine
    Procesor Intel Celeron 1.8GHz
    Daca vrei boti imi spui mie pe ce canal si pe ce perioada .

  3. #63
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    102
    rroar :... nu, nu ma intereseaza nici botii. Ma pish pe ei. ..(1rand mai jos ).... Tot ce ma intereseaza este sa mearga botii .;Daca Bobo a platit botii, ma ofer si eu sa ii platesc. Deci, de la cine ii cumpar?
    TROLOLOLOLOL nici nu te-ai contrazis de 3 ori in 2 fraze ;xd

    /supp rroar

  4. #64
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Bai eu nu am vrut sa provoc/jignesc pe nimeni, am spus doar cum vad eu lucrurile si ca ar fi fost frumos sa fi existat un anunt "oficial" in care sa se precizeze ce s-a intamplat mai exact, ca ni se cere ajutorul si ca avem un donation target de atins (NOI, comunitatea, solidari la bine si la greu, cum zicea un slogan electoral mai demult ).

    Atat, si nimic mai mult! Cred ca in felul asta si "complianta" la a da o mana de ajutor ar fi fost ceva mai crescuta... zic si io, "parerea mea hÂc!"

    P.S. Mai e o posibilitate: mai sunt unii care nu au card bancar (recte io), care teoretic ar putea sa ti-i trimita mergand la banca si donand intr-un cont... o sa caut ca parca vazusem in niste posturi mai vechi un cont pentru lei (sau, mai usor ai putea face acel thread dedicat cu toate informatiile astea).

    Numa bine!

  5. #65
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433
    Rhaz , tie nu iti trebuie nici un cont bancar . Vorbesti cu bobo sa iti dea contul lui si te duci cu banii la o banaca raiffaisen si ii trimiti cu 0 comision , 0 taxa . Ce ii trimiti lui bobo asta primeste si nu trebuie sa platesti nimic suplimentar + ca banii ajung instant spre deosebire de paypal care poate dura si 1/2 saptamani si exisita si un comision.
    Sper ca te-am lamurit :P chears !

  6. #66
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Lista persoanelor care au donat :

    Vks.Eternal
    Gisss
    b0rn2kill
    cold.play
    nightride
    RoEnder
    Last edited by BoBo; 28th May 2012 at 05:53 PM.

  7. #67
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bucharest
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by BoBo View Post
    Pentru tine
    Procesor Intel Celeron 1.8GHz
    Te rog, fii mai precis: model exact de procesor (pe cati pini e?) si model de motherboard. Sau, daca accepti o vechitura cam echivalenta ca performanta, iti trimit prin posta o placa de baza si procesor Athlon XP 1700, putin utilizate.

    Quote Originally Posted by BoBo View Post
    Daca vrei boti imi spui mie pe ce canal si pe ce perioada .
    Pai ideea era sa ii hostez eu, in fond tie nu iti merg nici botii tai.

  8. #68
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    iti dau eu o vers. veche de buti daca ma rogi frumos
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  9. #69
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    Quote Originally Posted by Rroar View Post
    Te rog, fii mai precis: model exact de procesor (pe cati pini e?) si model de motherboard. Sau, daca accepti o vechitura cam echivalenta ca performanta, iti trimit prin posta o placa de baza si procesor Athlon XP 1700, putin utilizate.



    Pai ideea era sa ii hostez eu, in fond tie nu iti merg nici botii tai.
    Esti constient ca a fost o gluma cu o configuratie de genul ala nu poti sa tii pe server nici un site .

    Botii au revenit Multumim celor care au donat
    Vks.Eternal
    Gisss
    b0rn2kill
    cold.play
    nightride
    RoEnder

  10. #70
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by rhaz101 View Post
    Deschide un turneu de poker, ca faci sigur rost de bani, mai ales ca ziceai ca te pricepi

    P.S. Din pacate oameni ca mindscan (bine intentionati, nu zic nu) uita ca multi din cei care joaca aici nu au posibilitatea de a dona, intrucat NU PRODUC inca! Vezi cei care sunt la facultate si stau in camin/gazda/chirie si care printr-un real EFORT financiar isi continua studiile departe poate de casa. La fel exista probabil (SIGUR, de fapt, e Romania, ce dracu si e criza!) si oameni carora parintii nu le dau "milioane" bani de buzunar (multumiriri totusi celor ce au avut posibilitatea). Zic asta cu parere de rau, dar faptele sunt cele care sunt... plus ca pana acum nu am vazut nimic la Anunturi Importante care sa explice macar situatia... si cam dureaza treaba asta de ceva timp... Whatever, motiv de invatat mai mult si dota mai putina, presupun
    Salut la toti, am mai zis-o, putem rupe de la un film de la o bere de la un suc, un 20-30-50 lei, si stiu cum e cu studentia si cu statul in chirie, tocmai m-am mutat in alt apartament si abia ce am terminat toate de facut, crede-ma stiu exact, nu mai stau pe spinarea alor mei de pe la 14 ani o sa donez si eu in decursul urmatoarelor zile chiar daca am avut o groaza de cheltuieli, chirie comision garantie amenjari bla bla o sa rup de undeva daca vrei poti!

    @ roar nu inteleg de ce nu donezi, daca tot vrei sa ajuti, iar daca vrei tu sa ai boti, cred ca poti foarte simplu, faci canal aduci boti gasesti pe google sunt sigur, insa nu vei avea si comunitatea RO, ea va ramane cu Bobo nu te stie nimeni esti bine intentionat dar nu prea, prezinti o urma de indoiala
    Last edited by MindScan; 28th May 2012 at 07:42 PM.

  11. #71
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    102
    !clvl midnscan 0

  12. #72
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Topic inchis.

  13. #73
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    [url]http://eurobattle.net/threads/173489-Pentru-cine-vrea-sa-ajute-serverul-romanesc[/url]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates