Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: Demote -vs^mapy- kick fara motiv, furat item gem al doilea post de abuz in timp scurt

  1. #16
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by MindScan View Post
    nu jucam cu el, eram sus, hostul a dat balance astfel am picat cu el in team apoi s-a dat repede start deci prost esti tu...ca te i-a gura pe dinainte, sorry ca iti spun asa dar daca tu iti permiti sa ma jignesti fara sa gandesti putin inainte nu am ce sa iti fac singur ai dovedit asta

    @ mapy o caut o laie, nu ti-am zis nimic in joc, tu ai inceput furandu-mi gemu si apoi ai dat kick in loc sa imi dai gemu frumos inapoi si sa fii corect, iar pe whisper radeai de mine ca nu imi dai gemu, vai ce sa iti spun eu o caut

    te distrezi? ) esti cel mai superficial si cel mai fals om cu care am avut neplacerea sa am de a face, nu ai caracter si personalitate, la tine se schimba tot dupa cum bate vantul, iar tu sa rapunzi la posturi habar nu ai, zici ce vrei tu, nimic din ceea ce este in replay, in chat, argumente clare etc.
    Man sincer , daca tu pierzi gem , inseamna ca el iti fura gemul sau ca il recupereaza?Mai ales ca din cate spui tu gemul era deja in posesia inamicului.Vorba lui OrzYk
    Quote Originally Posted by OrzYk
    Pula mea zic si eu acu nu dau cu paru'.
    Am impresia ca nu mapy te "chinuie" pe tine , ci tu insuti.
    P.S Rog eu frumos inamicul care i-a furat gemul sa i-l inapoieze

  2. #17
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    pretenash , pana una alta "i-a" e "ia" de la verbul "a lua " pe care il folosesti in sintaxa acolo " a lua gura pe dinainte " pe mine ma ia, pe tine te ia, oricum ai da-o . e legat.

    revenind , prost tot tu ramai . ce p*** ta cautai ba in jocu ala , in lobbyu ala cand ai vazut mapy in fata ochilor trebuia sa iesi . tu nu vezi padurea de copaci pretenash.

    o sa zici ca ma dau cu ruj pe buze inainte sa il pup in cur pe mapy crezand ca ii fac galerie, dar te inseli pt ca nu il simpatizez deloc pe acest exemplar impecabil de "branza buna in burduf de caine " , el e baietas acolo...undeva , da' pana ajungi sa il cunosti cum tre ii pui piedica la metrou . si mie mi-a facut exact cum a inceput si la tine, si-a luat owner in meciu meu si a inceput sa urle precum cita . l-am lasat sa isi faca de cap dar de atunci cum intra la mine in lobby lua kick mereu ,ii dau portia de respect si gata, poate sa iti si zica asta , si yet again, nu ma vezi pe forum scandand jos mapy , de ce ? pt ca nu a fost cazu , omu si-a vazut de patrunjelu lui ( sa ma corecteze rhaz daca e cacofonie )

    asadar toata tarasenia asta suna din ce in ce mai mult a disputa personala , motiv TOTAL irelevant pt demote .

  3. #18
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ptr ca nu am nimic cu el ? ) Doar ma enerveaza ca sufera la mine prea prea rau, si eu incerc pe cat posibil sa'l ignor )

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Man sincer , daca tu pierzi gem , inseamna ca el iti fura gemul sau ca il recupereaza?Mai ales ca din cate spui tu gemul era deja in posesia inamicului.Vorba lui OrzYk
    Am impresia ca nu mapy te "chinuie" pe tine , ci tu insuti.
    P.S Rog eu frumos inamicul care i-a furat gemul sa i-l inapoieze
    am pierdut gem da, ca nu era atent beer, dar corect mapy l-a recuperat, iar eu apoi i l-am cerut pentru ca eu am cumparat gemul, si pe mine trebuie sa revina mai ales daca il cer inapoi, asa parca se face, daca sunt de acord sa il las lui da corect, insa nu, i-am spus sa mi-l dea inapoi

    @thenootz ce tot cauti tu in posturile mele academicule vezi de oala ta, i-ai facut fundul rosu lui mapy, vezi ca la celalalt post ai comis-o grav incercand sa ma corectezi te-ai facut mai tare de ras, scriu mult si repede, normal ca mai incurc tastele, imi dau examenul aici si nu stiu?

    Mai prost decat tine sigur nu raman, iar ca sa iti raspund, eu eram in loby apoi a aparut el, de ce sa ies? sa iasa el atunci, era rmk, jucasem inainte cu aceeasi oameni, am jucat vs el, a fost parfum castigat frumos, la rmk nu e vina mea ca hostul a dat balance si am picat cu el apoi a dat start rpd.

    Chiar daca intru in joc si e mapy inaintea mea ce? tb sa fug? adica e o sperietoare sau ce? eu ma pot juca corect si frumos el pe de alta parte nu, te rog nu imi mai sugera tu subliminal ce sa fac eu ce dramatic suna asta: cand vezi mapy in fata ochilor? ) esti din filme tu, coboara pe pamant, daca il vad il (imaginati-va voi ce) altceva colegu?

    o sa zici ca ma dau cu ruj pe buze inainte sa il pup in cur pe mapy crezand ca ii fac galerie, dar te inseli pt ca nu il simpatizez deloc pe acest exemplar impecabil de "branza buna in burduf de caine " , el e baietas acolo...undeva , da' pana ajungi sa il cunosti cum tre ii pui piedica la metrou . si mie mi-a facut exact cum a inceput si la tine, si-a luat owner in meciu meu si a inceput sa urle precum cita . l-am lasat sa isi faca de cap dar de atunci cum intra la mine in lobby lua kick mereu ,ii dau portia de respect si gata, poate sa iti si zica asta , si yet again, nu ma vezi pe forum scandand jos mapy , de ce ? pt ca nu a fost cazu , omu si-a vazut de patrunjelu lui ( sa ma corecteze rhaz daca e cacofonie )

    asadar toata tarasenia asta suna din ce in ce mai mult a disputa personala , motiv TOTAL irelevant pt demote .
    AHAHAHAAHAHAH ce-a mai tare faza e asta, zi sincer te plateste? cum incercati sa eschivati nu cred sa scape de demote, cum imi sugerezi tu iar subliminal, cum ar fi mai bine sa fac, COHONES DE AIA TU ESTI TU SI EU SUNT EU, SUNTEM DIN ALT ALUAT, eu fac cum simt si vreau eu iar tu cum crezi tu, si spre deosebire de tine, el daca intra la mine in lobby nu il dau afara, ca sa iti dovedesc ca nu e nici o disputa personala, l-am lasat tot timpul dar in echipa adversa ca sa nu ma zapaceasca de cap, nu ma intereseaza ca nu ai venit pe forum, repet NU SUNTEM LA FEL, la mine a fost cazul, a depasit cu mult limita glumei, bunului simt, comportamentului cat de cat ok, merita sa il postez pe deplin pt demote!

    nu este nici o tarasenie, este un abuz clar, chiar repetat in timp scurt, nu disputa personala, nu ma deranjeaza sincer ca ma jigneste ma deranjeaza ca da kick, imi strica jocul, imi da ban, imi fura gemu si apoi rade, imi strica tot cheful si pentru asta vreau sa ia demote, nu pentru ca m-a injurat nicidecum! asa ca te rog nu te mai baga in posturile mele de demote, sa ma corectezi, si sa incerci subliminal sa il faci scapat pe el sa duci acest topic intr-un punct irelevant acestui post ca nu iti merge cu mine dupa cum observi sunt foarte mobilizat sa se faca odata dreptate, iar tu soarece de apa dulce cu vrajeala asta ieftina care ai incercat-o nu ai cum sa ma prostesti, fa-mi un serviciu asa cum i-ai facut si lui mapy si nu l-ai postat pe forum, procedeaza si acum asa cum sustii tu de fapt ca esti si lasa-ma in pace cum l-ai lasat si pe el, pur si simplu ignora-ma!

    @mapy nu sufar cu nimic, nu ti-am zis nimic in acest joc timp de 30 de min pana cand ti-am cerut gemul inapoi pe care eu l-am cumparat, cat mai poti minti o sa ti se intoarca toate impotriva ta pentru ca vad ca nu te calmezi
    Last edited by MindScan; 12th May 2012 at 03:47 AM.

  5. #20
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Da iti dai seama, sunt un agitat, n'am leac, nu ma voi calma niciodata cand vad oameni inferiori cu limbarita superioara S@L.

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    hai nu mai cauta vorba cu mine, ca nu am sa calc gresit pe bec, asta se asteapta din ce observ, inferior tie nu am cum sa fiu, dovada ca sunt aici nonstop pe metereze!

  7. #22
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Mapy abia in min 15 a vazut ca erau same team )))))) "s-a dat start repede" cacat de dume de la un pampalau fara viata ce cauta el nod in papura la toata lumea...

  8. #23
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Cf. Regulamentului, de data asta era indreptatit sa iti dea kick, chit ca nu a mai asteptat sa isi faca cei din teamul advers datoria (de fapt, din cate am observat in chat, ei nu aveau nici un interes sa voteze, desi erau OBLIGATI de Regulament... deci din punctul meu de vedere el a salvat teamul advers de la a lua ban 24h pentru refuz). In orice caz, apreciez ca vrei sa mergi "by the book" si sa gasesti argumente care sa iti sustina demersul pt. "demote mapy", dar sincer cred ca ai mers un pic cam departe: ai lasat treaba asta sa devina obsesie. No offense, dar in dreptul varstei tale scrie 28 si m-as fi gandit ca poti sa gandesti putin mai la rece. Daca vrei sa faci o cerere de demote care CHIAR sa aiba sanse la a fi luata in seama, mai bine ai strange (calm, obiectiv) dovezi, le-ai aranja intr-o succesiune cronologica si, mai ales, LOGICA si le-ai prezenta cat mai clar la obiect intr-o SINGURA cerere; cred ca asa ai avea mult mai multe sanse de izbanda

    @nootz nush mah daca e cacofonie au ba, dar imi place de tine ca, desi "baetzash" in exprimare, ai totusi minimul respect fata de tine insuti ca atunci cand scrii aici sa nu uiti tot ce-ai invatat in scoala.

  9. #24
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    Mapy abia in min 15 a vazut ca erau same team )))))) "s-a dat start repede" cacat de dume de la un pampalau fara viata ce cauta el nod in papura la toata lumea...
    Ca sa vezi hatere cat de pro e mapy nu vede in lobby si in joc timp de 15 min? sa revenim la adevar, era rmk in primul rand, si a vazut ca sunt, apoi s-a dat balance si start direct, nu am fost pe faza nu am de ce sa te mint, esti chiar atat de prost sa crezi ca as fi vrut sa pic cu el in team ca sa fie sanse sa faca iar abuz? nu caut nod in papura la toata lumea, doar la windy si mapy vreau sa se analizeze corect cererile de demote, tu continui peste tot sa dai reply in topicuri jignind din lipsa de argumente, esti slab tare atat pot sa iti zic.

    Cf. Regulamentului, de data asta era indreptatit sa iti dea kick, chit ca nu a mai asteptat sa isi faca cei din teamul advers datoria (de fapt, din cate am observat in chat, ei nu aveau nici un interes sa voteze, desi erau OBLIGATI de Regulament... deci din punctul meu de vedere el a salvat teamul advers de la a lua ban 24h pentru refuz). In orice caz, apreciez ca vrei sa mergi "by the book" si sa gasesti argumente care sa iti sustina demersul pt. "demote mapy", dar sincer cred ca ai mers un pic cam departe: ai lasat treaba asta sa devina obsesie. No offense, dar in dreptul varstei tale scrie 28 si m-as fi gandit ca poti sa gandesti putin mai la rece. Daca vrei sa faci o cerere de demote care CHIAR sa aiba sanse la a fi luata in seama, mai bine ai strange (calm, obiectiv) dovezi, le-ai aranja intr-o succesiune cronologica si, mai ales, LOGICA si le-ai prezenta cat mai clar la obiect intr-o SINGURA cerere; cred ca asa ai avea mult mai multe sanse de izbanda

    @nootz nush mah daca e cacofonie au ba, dar imi place de tine ca, desi "baetzash" in exprimare, ai totusi minimul respect fata de tine insuti ca atunci cand scrii aici sa nu uiti tot ce-ai invatat in
    @rhaz: te referi la votekick? Man aceasta regula de votekick are lagune mari, in multe cazuri nu stii cand sa o aplici si cum, nu mi se pare ok ca doar 4 din team sa iti dea votekick MAI ALES FARA NICI O EXPLICATIE MOTIV sa fie prezentat celui care i-a kick sau echipei adverse, daca tot vrei sa fii corect, vezi faptele si evolutia jocului, si spune-mi tu pentru ce mi-a dat kick si ce am facut rau ca mai apoi sa imi spui si de mapy ce a facut, si jur ca iti dau dreptate! pana atunci, nu mai incerca sa il faci salvat in spatele unui regulament plin de lagune mai ales la sectiunea votekick, nu am ce succesiune cronologica sa fac, sunt destule dovezi evidente, astept raspunsurile de la admini, ca sa stim si noi ce avem de facut in continuare.

    Bai mai lasa-ma si tu cu vrajeala asta ieftina de obsesie si nus ce alt soarece de apa dulce care crede ca ma pacaleste si vrea sa imi insinueze el subliminal ca am ceva cu mapy, AM O OBSESIE PENTRU DREPATE nu pt mapy sau windy sa se opreasca din abuzuri, in timp de o sap de mai multe ori a abuzat, ce obsesie visezi tu? am rabdat destul pana sa il postez, ai ajuns cam tarziu cu aceasta concluzie, treaba s-a adunat in timp si s-a umplut paharul, chiar vreau sa fi luate masuri! si daca ai observat si varsta poti sa iti dai seama ca nu ma voi opri asa usor si nu pot fi pacalit in nici un fel, eu ma supar greu accept multe, dar daca ai calcat pe bec tare ai puso cu mine! asta se intampla cu ei doi din pct meu de vedere, ai sa intelegi tu mai tarziu cand vei mai creste
    Last edited by MindScan; 13th May 2012 at 12:21 AM.

  10. #25
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    In fond si la urma urmei...cu ce te avantajeaza pe tine ca ia X sau Y demote...chiar vrei sa-ti vina Cronyshor mod ?

  11. #26
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    "Regulamentul canalului Romania are multe lagune" au si palmieri ?!
    "si daca ai observat si varsta poti sa iti dai seama ca nu ma voi opri asa usor si nu pot fi pacalit in nici un fel, eu ma supar greu accept multe, dar daca ai calcat pe bec tare ai puso cu mine! asta se intampla cu ei doi din pct meu de vedere, ai sa intelegi tu mai tarziu cand vei mai creste " ...... un lucru am de adaugat : AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ))))))
    Last edited by mapY^; 13th May 2012 at 01:58 AM.

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    In fond si la urma urmei...cu ce te avantajeaza pe tine ca ia X sau Y demote...chiar vrei sa-ti vina Cronyshor mod ?
    Cu ce ma avantajeaza? tu chiar nu ai citit nimic din ce am scris sa inteleg, repet: ma avatanjeaza ca ma pot juca linistit, fara spam in joc din partea lui windy mapy fara jigniri repetate, sa joc cum vreau eu nu cum vor ei, fara mute, fara kick, fara ban toate astea fara motiv sau explicatie, fara steal gem mai nou de ex, nu vreau sa vina nici un mod nou, sunt de parere ca sunt destui.

    @mapy daca tot e vorba de observat, observa putin join date la noi doi, vezi care e mai vechi pe aici, si una e join date pe forum, si daca ai sti de cand joc pe serverul asta, tu nu stiai ca exista dota. Joc din 2005 in tot acest timp nu am avut niciodata nici o problema!!!! nici macar un warn! pot toti adminii sa confirme, pana ai venit tu cu windy, si in privinta voastra, toata lumea poate sa confirme chiar si adminii, ca au fost probleme cu voi, si acum cand aveti lvl mai mare dar si inainte cand erati doar simpli useri ca si mine, asta spune multe!
    Last edited by MindScan; 13th May 2012 at 03:41 PM.

  13. #28
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Asta e'al 3lea cont al meu pe forum amice, taci dracu.

  14. #29
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Repet: conform Regulamentului ACTUAL, nu ai nevoie de motiv la votekick, s-a mai dezbatut treaba asta pe cand inca era deschisa discutia pe tema "Feedback Regulament". Iti place sau nu, asta e Regulamentul in vigoare... si vezi ca sobolanu' asta de apa dulce te face din orice pozitie, asa ca ia-o chill, ca eu nu te-am atacat pe tine (asta apropo de lagune si palmieri )

  15. #30
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Quote Originally Posted by mapY^ View Post
    Asta e'al 3lea cont al meu pe forum amice, taci dracu.
    irelevant, spune de cand joci aici si de cand ai contul cel mai vechi pe forum, cu dovezi daca se poate, nus de ce am impresia ca tot eu sunt mai vechi ca tine pe aici pentru ca e simplu daca ai 21 acum 7 ani (14 abia aveai buletin) nu cred ca jucai tu dota aici pe cand eu aveam vreo 21 de ani :P

    @rhaz, soarece nu sobolan, sobolan e grosolan spus, soarece e chiar sweet, expresia este una funny nu te-am atacat nu am nimic cu tine, tine de interpretare in legatura cu regulamentul privind votekick-ul daca s-a facut chiar si o dezbatere pe aceasta tema inseamna ca exista un sambure de adevar privind aceasta regula ca nu este 100% ok
    Last edited by MindScan; 13th May 2012 at 05:31 PM.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates