Results 1 to 6 of 6

Thread: unban

  1. #1
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98

    unban

    zdravim sel sem do hry a rikam budu hrat jen kdyz proti sobe pujdem s hippem na mid bo sem na neho byl nasranej a chtel sem to vyridit jednou pro vzdy, ale proste hippo chtel mid duvvil ho vyhodil toho vyhodil zase xmisa kazdopadne jasne sem rekl ze kdyz nepujde hippo na mid tak nehraju a kdyz tam nebyl tak sem odesel a jak rikal tu kdesi gunko ze pokud v lobby neco reknes a host to pak neudela muzes leavnut bez banu

  2. #2
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    :d:d:d:d:d
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  3. #3
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by Love.and.Peace View Post
    zdravim sel sem do hry a rikam budu hrat jen kdyz proti sobe pujdem s hippem na mid bo sem na neho byl nasranej a chtel sem to vyridit jednou pro vzdy, ale proste hippo chtel mid duvvil ho vyhodil toho vyhodil zase xmisa kazdopadne jasne sem rekl ze kdyz nepujde hippo na mid tak nehraju a kdyz tam nebyl tak sem odesel a jak rikal tu kdesi gunko ze pokud v lobby neco reknes a host to pak neudela muzes leavnut bez banu
    ja som hovoril o zloženi teamu (swap a start force), ale nevidim dovod preco by toto nemalo byt rovnako posudene
    ak mas dokaz z lobby, ze ste boli dohodnuty, ze hrate na mide proti sebe, a nasledne mu tam niekto iny siel (pricom nechcel zruinovat hru aby neboli 2 na mide useless), tak nevidim dovod preco ti nedat unban

    uz ti chyba len screen a replay


    Fakt som krásavec

  4. #4
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Hidden Text click here to show
    Last edited by TT_SNiP; 10th May 2012 at 04:25 PM.

  5. #5
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Podla mna si ziadny unban nezasluzi

    Za to, ze si on povie v lobby, ze ide na mid a basta neznamena, ze sa mu ja musim prisposobit. A keby mi na random padne hero na mid, tak tam snad nepustim horsieho hraca, pre to, ze on sa tak rozhodol
    Nikto nema preco diktovat mi kto kde a ako bude hrat uz v lobby [pokial to nie je chall]. A ked sa mu nepaci, tak leavnut, sorry. Ked mas gunko iny nazor, tak to este otvor


  6. #6
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Podla mna si ziadny unban nezasluzi

    Za to, ze si on povie v lobby, ze ide na mid a basta neznamena, ze sa mu ja musim prisposobit. A keby mi na random padne hero na mid, tak tam snad nepustim horsieho hraca, pre to, ze on sa tak rozhodol
    Nikto nema preco diktovat mi kto kde a ako bude hrat uz v lobby [pokial to nie je chall]. A ked sa mu nepaci, tak leavnut, sorry. Ked mas gunko iny nazor, tak to este otvor

    ja som hovoril len o tom, že ak sa vopred nejak dohodli a nebolo im to umožnené, čo asi nebude tento prípade a keď aj na dôkazy to nevidím


    Fakt som krásavec

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates