Results 1 to 4 of 4

Thread: Random Chalannges ?

  1. #1
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289

    Random Chalannges ?

    Vcera ci predvcerom som si vsimol ze dejwik sa snazil pickovat zahane nicky do challangu a prezentoval to tym ze nech si to skusia aj dalsi hraci . ( mozno si robil srandu neviem ) .

    Mozno by to bol dobry smer ako zdvihnut uroven. Predsa len na challange je kapitan prirodzenejsia autorita a menej flamuje ( dufajme )a hlavne hraci ho viac posluchaju. Z toho mi vyplva dobra sanca ze sa horsi hraci daco naucia .

    Viac ako ked corben zflamuje ( 5 euroveho ) typka co ho xe prist zbit na aute potom ....


    Tym samozrejme nechcem aby ste nehrali kvalitne challange ktore su pre vas lepsie , ale mozno prave v case ked tam nie ste dost na kvalitnu challagne na dakej lepsej urovni by ste mohli skusit aj taketo.

    edit : editoval som len chybajuce slovicka
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  2. #2
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    1. Moc riesis
    2. Malokto ma tolko nervov, aby hral este aj challenge s randomom
    3. Dejwik je picus
    4. Corben je picus
    5. Uz nic

  3. #3
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    6. Diabol je picus




    ps : no ved forum je o rieseni =) navyse v tomto teple sa neda robit
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  4. #4
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Srandu jsem si nedělal, sice jsem ten den byl celkem vyhecovanej, ale klidně bych s takovýma lidma hrál.. dokonce jsme dali pfrostovi naše hlavní carry, protože prý nic jiné neumí.. Jenže to by nesměli ostatní hráči huntit body a třeba by se taky měli zapojit do challů hrači jako babičqa, 4ever.aki, lucky.strike, blazer, icetea, smato, rooftreleen_svk, madtony a jiní.. pak by se dalo uplně vyklidu vytvořit to, aby se hráli chally aji s jinýma lidma...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates