Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 61 to 74 of 74

Thread: Cerere lvl4

  1. #61
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Eu din ce tin minte, de cand jucam acum 9-10 luni, -decay- era un tip de treaba...cel putin mie mi-a aratat unele chestii despre joc intr-un mod pasnic, iar Pain e un jucator f bun, ii sare lui mai repede mustarul...dar cred ca majoritatea suntem la fel...unii intr-o masura mai mica, altii intr-una mai mare. Bafta voua ! (Acum nu-mi pot da seama de e caterinca sau nu ce faceti voi, sincer nici una, nici alta nu ma deranjeaza si afecteaza personal!)

  2. #62
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    bag pula' trollu tau de aici.

    tu decay esti un sugaci si un amarat de jucator, e vai de pula ta ca jucator si daca tu iei lvl 4 pe ro ar fi penibil si patetic, parerea mea, apropo bafta cu incercarea de a-mi da unvouch pe ss( i don't give a fuck ).

    p.s u simply suck mai ales ca jucator.

    dupa unele consfatuiri cu un amic virtual vreau sa iti mai zic: dragutule mergi in *CENZURAT* matii.
    Last edited by Immortal.Dani; 12th May 2012 at 08:33 PM.
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  3. #63
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    jos cenzura!
    wooden pc

  4. #64
    Registered User
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    buc
    Age
    35
    Posts
    19
    Cata ura lipsa de iesit din casa si dialogul cu persoanele din jurul vostru are consecinte grave..Uni se inchid in ei si se cred zeii...
    Pusti de 17 18 ani sunt acum zmeii netului si isi dau arfe de mari inteligenti.. Intru pe forum vad pe x-bagamias scoteamias.. mai arunc un ochi in alta parte la fel,ba maltratatilor ducetiva si injurati-va pe mess skype etc si lasa-ti forumul asa cum este ca nu vrem sa vedem prostiile voastre aici postate..Ba v-as lua pe rand unu cate unu daca ati sta pe langa mine si v-as rupe oasele copii facuti pt alocatie

  5. #65
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    El vorbeste d ura dar tot cu "rupe oase si copii ptr alocatie" vine. Prietenas daca o lasai pana la rupe oase era ceva destul de ok, dar stai calm tot in tipare intrasi xD

  6. #66
    Registered User
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    buc
    Age
    35
    Posts
    19
    camnab cauti cearta? nu-i destul cat se cearta astia. eu mi-am zis parerea si ce as face eu la copii astia care au luat viata de dota in serios si au numai rahat la gura

  7. #67
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    bag pula' trollu tau de aici.

    tu decay esti un sugaci si un amarat de jucator, e vai de pula ta ca jucator si daca tu iei lvl 4 pe ro ar fi penibil si patetic, parerea mea, apropo bafta cu incercarea de a-mi da unvouch pe ss( i don't give a fuck ).

    p.s u simply suck mai ales ca jucator.

    dupa unele consfatuiri cu un amic virtual vreau sa iti mai zic: dragutule mergi in *CENZURAT* matii.
    z3u

  8. #68
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    102
    vorbesti de cearta / ura /noobi iar tu esti un but care a jucat / joaca cu mh -> PENAL

  9. #69
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^subscriu la spusele lui Puiu!

  10. #70
    Registered User
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    buc
    Age
    35
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by ^INFINITY^ View Post
    vorbesti de cearta / ura /noobi iar tu esti un but care a jucat / joaca cu mh -> PENAL
    Stii tu ca in momentu de fata mai joc cu mh?

  11. #71
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    Ai jucat cu mh ?

  12. #72
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Shitzy da cine esti? darkinferno sau miezu ailalt de a postat screenshot in care avea mh activat fara sa vrea?
    Din moment ce tu ai fost prins cu maphack nu inteleg cum iti mai permiti sa spui ceva.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  13. #73
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Quote Originally Posted by -Decay- View Post
    ...esti constient ca acum va trebui sa te omor nu?
    OT: cand se va termina haosu asta si vom primi rezultatul?
    Maine voi face un poll cu candidatii. Va tine intre 5 si 7 zile.

  14. #74
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates