Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 46 to 60 of 74

Thread: Cerere lvl4

  1. #46
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    bai fratilor 1 lucru am de zis ... ca vad ca tot aveti ceva cu faptu ca sunt in SS. DEFAPT SI DE DREPT NU SUNT SS, SUNT DOAR TRIAL ( 1 FEL DE JOACA CATEVA JOCURI SA VAD CE POTI) cine drq a zis ca eu sunt membru acolo PENTRU CA NU SUNT!

  2. #47
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Cambane mai dai berea si daca te facui low-medium skilled?

  3. #48
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    normal.

  4. #49
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    cum nu inteleg ce aveti unii cu pain nu inteleg ce aveti cu decay, poate a luat peste picior 5-6 persoane si asta inseamna ca nu are respect ptr intreaga comunitate? sau doar aveti boala pe el ptr skilul de joc, asta e, invidia exista, eu nu stiu dc are lvl 0, el l-am stiut intotdeauna un om rational, poate chiar mai cu bagare de seama decat alti useri care nu au lvl0
    wooden pc

  5. #50
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    am spus ca PRESUPUN ceva, din acea presupunere si din ce TU, cu mana ta ai scris rezulta clar ca nu ai dat pt vision. Sa spunem ca ai facut 1data asta, bv ai facut ceva normal si o greseala majora(deci null + negativ=negativ, sry tot deny ramai)
    Tu ca voucher ar trebui sa te uiti pe ambele replay-uri si sa faci un mic rezumat in care sa explici de ce dai vouch/unvouch. Asta daca vrei sa zici ca RESPECTI pe cei care aplica. Tu te-ai uitat la parerea altui admin si ai copiat-o acolo ("ai consumat mana cu CM"). Penibil!!!!

    N-a contat faptul ca eu trebuia sa urmez ce-mi zicea capitanul, ca am dominat lane-ul cu game-playul meu sau nimic altceva.

    Deci n-o mai tot labarii cu cat esti tu de respectuos cu comunitatea ca nu dai 2 bani pe ea. Deci tot !unsupp ramai!
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  6. #51
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Tu ca voucher ar trebui sa te uiti pe ambele replay-uri si sa faci un mic rezumat in care sa explici de ce dai vouch/unvouch. Asta daca vrei sa zici ca RESPECTI pe cei care aplica. Tu te-ai uitat la parerea altui admin si ai copiat-o acolo ("ai consumat mana cu CM"). Penibil!!!!
    stai putin, de unde si pana unde ideea ca eu NU m-am uitat peste replay?
    nu a fost o cerere la care sa votez fara sa ma uit, dar NU stau sa retin toate jocurile cu failuri masive
    ti-am spus EXACT TOT ce ai gresit, ce vrei acum un rezumat al fiecarui minut?
    Si doar ca amuzament lasa-mi si mie nickul din joc sa stiu macar cu cine am de aface

    Deci tot !unsupp ramai!
    te asigur ca votul tau conteaza la fel de mult cat ma afecteaza pe mine mica ta problema cu orgoliu

  7. #52
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    stai putin, de unde si pana unde ideea ca eu NU m-am uitat peste replay?
    Pentru ca nu ai facut nici o referire la cel de-al doilea replay si nu ai zis nimic in plus fata de ce a zis adminul pe care tu il pupai in fund.

    Sa gati automatica in 9 ani si sa f*uti cand imi vad eu ceafa daca nu te-ai uitat la ambele replay-uri?


    ti-am spus EXACT TOT ce ai gresit, ce vrei acum un rezumat al fiecarui minut?
    Cu ce am gresit ca nu mi-ai zis? Mi-ai zis doar ca am folosit mana de pe CM ca sa dau magii! WOW!

    Bine ca nu mi-ai zis ca mi-am consumat gold-ul ca sa cumpar iteme.


    Si doar ca amuzament lasa-mi si mie nickul din joc sa stiu macar cu cine am de aface
    Inca un motiv in plus care demonstreaza ca nu tb sa ai lvl 4. Nu stii sa verifici accountul de war3 a celor care posteaza aici.


    mica ta problema cu orgoliu
    nu e vb de orgoliul meu (ca nu eu aplic aici) ci de faptul ca tu nu respecti jucatorii.
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  8. #53
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Pentru ca nu ai facut nici o referire la cel de-al doilea replay si nu ai zis nimic in plus fata de ce a zis adminul pe care tu il pupai in fund.
    da, deoarece sunt ATAT de dornic sa ma dau bine pe langa un admin care abia a fost promovat de vreo luna si ceva. ai nimerito perfect
    HInt: doar deoarece probabil tu faci asta, nu inseamna ca si restul fac asta
    Sa gati automatica in 9 ani si sa f*uti cand imi vad eu ceafa daca nu te-ai uitat la ambele replay-uri?
    dar ce motive am sa ma uit la al 2lea replay daca din primul rezulta ca nu ai ce cauta?
    eu vad 1replay, daca e foarte bun, ai vouch, daca e rau, deny, daca e ok, ma uit la urmatorul, LOGIC nu?

    Cu ce am gresit ca nu mi-ai zis? Mi-ai zis doar ca am folosit mana de pe CM ca sa dau magii! WOW!
    a irosii spells ampulea SI TOTUSI SA CREZI CA FACI CEVA BUN, chiar si dupa ce ti se explica, inseamna clar ca esti praf. Nu mai stiu exact restul motivelor si nu am de gand sa ma uit la replay iar. Decizia mea a fost clara si ce ma amuza e ca tu chiar crezi ca ai fi putut intra cand ceilalti tiau dat si ei deny

    Inca un motiv in plus care demonstreaza ca nu tb sa ai lvl 4. Nu stii sa verifici accountul de war3 a celor care posteaza aici.
    , da ca ar fi asa de greu sa caut cererea pe ss sa vad ce nick ai, doar ca nu vad motivul sa pierd cateva secunde pt tine, era doar de curiozitate macar sa vad ce zice lumea despre tine.

    nu e vb de orgoliul meu (ca nu eu aplic aici) ci de faptul ca tu nu respecti jucatorii.
    aha, ok ,da

  9. #54
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    -DeCaY- Frate sincer la ce iti trebuie lvl 4 pe ro ) ? tu safelist voucher probabil e facuta la misto cererea dar va ca esti activ paici si dai argumente "serioase" la Tm Gene care intr-o vreme era in street fight cu Rhaz in "limba romana" oricum partea cu "contra candidatu`" e tare )

    Oricum chestia cu Sup si Deny care o zic membrii comunitatii RO nu cred ca il ajuta pe bobo cu mult el decide cine primeste lvl4.

    GL HF.

    Sper sa n-o iei in nume de rau.

    Toate cele bune
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  10. #55
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    dar ce motive am sa ma uit la al 2lea replay daca din primul rezulta ca nu ai ce cauta?
    eu vad 1replay, daca e foarte bun, ai vouch, daca e rau, deny, daca e ok, ma uit la urmatorul, LOGIC nu?
    No comment! Ti-ai dovedit fatarnicia.

    Era clar o lupta intre voucheri. Unu mi-a dat vouch special pentru replay-ul cu CM celalalt exact pe dos.

    Sper sa primesti lvl 4, sa fii intr-o companie pe masura!

    Hai pa!
    Last edited by [tm]gene; 11th May 2012 at 08:45 PM.
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  11. #56
    Registered User ShaTTeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Acasa
    Age
    26
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    Nu inteleg la ce vi tu sa postezi, esti un nelegiuit, un coate goale, ai fost banat mai des ca mapy
    )))))

  12. #57
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Era clar o lupta intre voucheri. Unu mi-a dat vouch special pentru replay-ul cu CM celalalt exact pe dos.
    ))))))))))))))))))))))))
    scz, acum am vazut, trebuia sa raspund mai devreme
    ))))))))))))))))))))))))
    LUPTA INTRE VOUCHERI, PUNE-TI PARIURILE, COTA 3 PENTRU DECAY
    coae tu iti dai seama ce scoti din creieru ala?
    Fiecare voucher are sistemele lui de referinta, de-aia am fost ales.

  13. #58
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Taci ma decay tu nu vezi ca astia si-au dat seama de ce se intampla cu tine pe ss? Nu mai incerca sa ne aburesti aici ca noi stim adevarul... tu si luptele tale cu ceilalti voucheri... am aflat despre toate aceste lucruri.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  14. #59
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    ...esti constient ca acum va trebui sa te omor nu?
    OT: cand se va termina haosu asta si vom primi rezultatul?

  15. #60
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Stefan o zis ca tine 2 saptamani pana se alege 1 din cei care au facut cererile poate ca mine sau saptamana viitoare in functie de cum intra si are timp bobo.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates