Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 45 of 74

Thread: Cerere lvl4

  1. #31
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    esti o jigodie
    ^jignire

    anunta cand vorbesti de alta cerere.
    sa inteleg ca aici e locul unde noobii isi spun frustrarile mai nou, ok o sa iti explic si tie IN DETALIU ca la bebelusi ce ai gresit(desi nu mai stiu replayul deci o sa fie greu)
    NORMAL CA ZIC CE ZICE ABG. daca tu ca si cm dai nova pt acel 75dmg(-25%base hero resistance) ajungi sa dai in jur de 40dmg pt 100mana. ESTI BUN! La fel dai cu 1hit. Si nu ma intereseaza cate supporturi primesti de la membrii. Si t-pain a primit supporturi asta nu inseamna ca va intra vreodata in ss.
    Am zis ca ma AXEZ pe maniere, nu ca accept sa fi noob.
    Din tot staff-ul eu sunt singurul care va da deny unui jucator foarte bun daca e nesimtit, ceea ce la tine nu e nici macar pe aproape de acest caz.
    alte intrebari? hai ca ma pregatiti pt cand o sa am copii, nu strica putin exercitiu

    PS: rog adminii sa nu stearga posturile deoarece baietii sunt indeajuns de draguti incat sa ma ajute sa imi demonstrez abilitatile de a raspunde la provocari+de a rezolva cereri

  2. #32
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by -Decay-
    exact. EI nu ma respecta in PREZENT(1) deoarece eu INCA nu le-am dat niciun motiv deoarece in TRECUT eu nu i-am respectat(2)
    Tu vrei respectul unor persoane care nu le-ai respectat?

    P.S [url]http://eurobattle.net/threads/171050-Vouch-Request-camban[/url] aparent nivelul de joaca e undeva intre low-medium acolo , nicidecum medium-high.
    Nu am nimic cu Camban.Bravo lui ca e acolo.
    Last edited by b0rn2kill; 10th May 2012 at 01:40 PM.

  3. #33
    Registered User Regee's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania
    Posts
    122
    treaba e simpla , intr-adevar n-a respectat deloc omul asta si mereu s-a crezut un zeu pe langa toti de pe ro , chiar daca nu a fost chiar asa . a avut mereu avantajul ca s-a apucat inainte de noi de dota , si a avut mai multa experienta , dar in fine. ce vreau sa spun e ca , merita o incercare , daca pana si windycity care injura pe toti da kick din joc si etc are lvl 4 , iar din punct de vedere al skillului , e VERY LOW , atunci de ce sa nu primeasca decay ? totusi ar trebui sa-ti impui sa incetezi sa tratezi pe toti ca pe niste nimicuri , si sa fie mai prietenos ! in rest , nu stiu daca conteaza dar , I REALLY MISS OLD RO !! !supp -decay-

  4. #34
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    esti o jigodie
    ^constatare

    Prin ceea ce spui nu demonstrezi decat ca esti un voucher care habar nu are ce zice.


    daca tu ca si cm dai nova pt acel 75dmg(-25%base hero resistance) ajungi sa dai in jur de 40dmg pt 100mana. ESTI BUN! La fel dai cu 1hit



    Cine spune ca dau nova doar de asta? Tu?! Pai esti cam noob daca tu doar dmg-ul il vezi in nova lui CM (desi la lvl 3 il cam arde pe un riki cu 500 viata). Stii ca iti da si slow si vision etc.? Pune mana si mai citeste ce fac magiile, tu mare voucher!

    Cu alte cuvinte: NU! nu dau acea nova DOAR pt 40 dmg. Bunule! O dau, ca sa ii stric carryului inamic last-hiting-ul, sa il fac sa se dea in spate, SAU daca sta in continuare la cripi sa leg 5 secunde slow de bucati ale coechipierului meu, sau de stunu-ul meu sau de orice altceva. Pricepi?! Si daca te-ai fi uita la cum am dominat lane-ul (i-am batut pe aia cand le-o venit lor midu' la gank 2v3) ai fi inteles asta.

    TU tot ce ai vazut in aplicatia mea a fost doar inca o sansa de a linge si pupa in fund restul adminilor.

    Ergo: jigodie!!!!

    Pa!
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  5. #35
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Pentru cei care isi dau cu parerea in acest thread, incercati sa nu mai fiti copii si judecati obiectiv. N-am avut nici o tangenta cu decay, nici pe ss, nici pe ro ( doar un reply mi-a adresat in threadul cu cel mai bun jucator de pe ro, fara sa ma cunoasca, si aici o sa-i demonstrez ca s-a inselat, cum probabil si voi va inselati cu privire la persoana lui) , dar din experienta va pot spune ca personalitatea difera in functie de locul in care joci. Pe ss de exemplu, oricat de manierat ai fi, daca nu te cobori la nivelul balkanilor, in general, si al lui kassel in particular, o iei razna.
    Eu sunt pentru promovarea lui decay. Pare sa posede calitatile necesare , doar timpul va confirma/infirma.

  6. #36
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    low-medium
    amice EU sunt low-medium si imi spui mie ca tu esti?
    e low-mediu in comparatie cu dota world-wide, si medium-high in comparatie cu xpamul.

    treaba e simpla , intr-adevar n-a respectat deloc omul asta si mereu s-a crezut un zeu pe langa toti de pe ro , chiar daca nu a fost chiar asa . a avut mereu avantajul ca s-a apucat inainte de noi de dota
    motivul pt care fac asta nu e ca vai doamne sunt mai bun decat voi, ci pentru ca eu intro perioada mai mica de timp am ajuns sa fiu mai bun ca voi FARA sa ma ajute absolut nimeni. Voi primiti indrumari, aveti de unde sa invatati si tot nimic.

    Tu vrei respectul unor persoane care nu le-ai respectat?
    Ma jur, e ultima lectie de romana pe care ti-o mai dau.
    TU singur ai spu "le-ai respectat". TRECUT. Stii ce e aia? E ceva ce sa intamplat INAINTE de prezent.
    Am zis de N ori ca vreau sa mai dau o sansa ro-ului, tu pur si simplu ori incerci sa faci pe trollul(caz in care iti spun clar ca esti pe departe de a trolla), ori pur si simplu chiar nu poti sa pricepi(ceea ce e chiar trist)

    Cine spune ca dau nova doar de asta? Tu?! Pai esti cam noob daca tu doar dmg-ul il vezi in nova lui CM (desi la lvl 3 il cam arde pe un riki cu 500 viata). Stii ca iti da si slow si vision etc.? Pune mana si mai citeste ce fac magiile, tu mare voucher!
    asta deja e prea mult. a ajuns ursu_miezu sa ma invete dota. nu ma mai complic cu tine. Un lucru iti mai spun: daca TU dai 1nova pe eroul care farmeaza atunci TU impingi linia(ti-am spus foarte bine nu stiu deloc replayul doar presupun ce sa intamplat). Orice ai facut, iti garantez ca esti un noob, doar deoarece incerci sa imi contesti decizia cu alte greseli. Vision...sunt 100%sigur ca nu ai dat pt vision deoarece tocmai ai spus ca dadeai sa sperii carryul lor(repet, aberatie enorma, rateaza 1lh, linia ajunge in avantajul lui, farmeaza 3waveuri. GG ESTI BUN!)

    TU tot ce ai vazut in aplicatia mea a fost doar inca o sansa de a linge si pupa in fund restul adminilor.
    cu asta chiar m-ai pus la respect. te felicit ai castigat, ai dreptate 1-0 nu mai am ce comenta(ce e trist e ca tu chiar te consideri atat de important, la fel ca born, incat pe mine sa ma intereseze sa va dau voua deny doar de dragul de a va da)

    oh: si pt camban eu nici nu am votat deoarece aveam calculatorul stricat, asa ca nu inteleg ce legatura are el cu asta? bravo lui a adus niste replayuri bune(dupa cum ziceam si pe ss,orice noob poate sa faca 2jocuri bune si sa le puna la request). Insa daca nu e indeajuns de bun isi va lua unvouch.
    Asta e diferenta intre cei slabi si cei nesimtiti(pt born), cei slabi primesc sansa de a se imbunatati in 1luna, cei nesimtiti nu primesc nici o sansa
    Last edited by -Decay-; 10th May 2012 at 02:18 PM.

  7. #37
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by -Decay-
    Ma jur, e ultima lectie de romana pe care ti-o mai dau.
    TU singur ai spu "le-ai respectat". TRECUT. Stii ce e aia? E ceva ce sa intamplat INAINTE de prezent.
    Am zis de N ori ca vreau sa mai dau o sansa ro-ului, tu pur si simplu ori incerci sa faci pe trollul(caz in care iti spun clar ca esti pe departe de a trolla), ori pur si simplu chiar nu poti sa pricepi(ceea ce e chiar trist)
    Nu stii sa faci diferenta intre a acorda tu o sansa cuiva , si cineva sa-ti acorde tie o sansa?Pentru ca momentan tu ai lvl 0 pe ro.Deci nu acorzi tu o sansa acestei comunitati , ea iti acorda tie.Evoluezi pas cu pas si redevii ceea ce sustii ca ai fost , si anume un jucator respectat , nu pac lvl 4.
    Nu sunt la curent cu noutatile si nu stiu cate persoane de pe ro joaca pe SS , poti sa ma ajuti cu lucrul acesta?Dintre aceste persoane care te respecta ( macar ) acolo?1?2?Pentru cate persoane esti indiferent?Cati nu te suporta?
    App Nu mi-ai raspuns si mie la intrebarea : De ce cand esti prezent pe ss , romani nu au/aveau voie in limba romana , si sarbi vorbeau in ce vroiau ei?Daca comentai ceva zburai.Nu e nevoie sa te explici aici , stim care este adevarul.Si mai vorbesti despre respect.Frate tu nu esti respectat nici pe SS.Vorbesc de -decay- jucatorul si adminul.Imi este lene sa caut posturi in care isi bat aia pwla de tine pe acolo , intelegi?
    Eu cand gresesc imi cer scuze.Tu cand gresesti , te umfli in cur , cum ai facut si atunci cand ai primit lvl 0.Adica ti-a fost mai usor sa te desparti de ro , decat sa-ti ceri scuze.Si imi vorbesti mie despre nesimtire?Eu numar pe degete persoanele care nu ma suporta , tu probabil nici nu poti scrie numarul lor.
    De jucatori buni nu ducem lipsa pe ro.
    Deci incepe cu lvl 1-2 ( dupa caz ) redobandesteti respectul , apoi revino frumos cu o cerere si arata ce ai facut bun pentru comunitate.
    Eu unul nu sunt genul de persoana care sa pot ranchiura.
    Pana si cu Sir.Pain caruia i-am facut o cerere de banare pentru injuraturi m-am intalnit , am stat ca doua persoane normale si am palavragit.
    Si cu ..rege am avut divergente , am trecut si peste faptul ca mi-a injurat copii , i-am dat si sup la cererea de lvl 3 cand am considerat eu ca si-a imbunatatit comportamentul.Retine termenul de imbunatatit , nu schimbat.
    Deci dovedeste ca meriti respect si iti voi arata respect.Pana acum [-]
    Last edited by b0rn2kill; 10th May 2012 at 03:13 PM.

  8. #38
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    nu stiu deloc replayul

    sunt 100%sigur ca nu ai dat pt vision
    => jigodie => !unsupp
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  9. #39
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    Nu stii sa faci diferenta intre a acorda tu o sansa cuiva , si cineva sa-ti acorde tie o sansa?Pentru ca momentan tu ai lvl 0 pe ro.Deci nu acorzi tu o sansa acestei comunitati , ea iti acorda tie.Evoluezi pas cu pas si redevii ceea ce sustii ca ai fost , si anume un jucator respectat , nu pac lvl 4.
    asta spui tu, din cate observ ro-ul exista doar ca sa nu fie mort in momentul de fata. ca si voucher in ss as putea sa aduc un MARE + pentru jocul competitiv in ro(MULT mai mult ca tine asta e clar)

    Nu sunt la curent cu noutatile si nu stiu cate persoane de pe ro joaca pe SS , poti sa ma ajuti cu lucrul acesta?Dintre aceste persoane care te respecta ( macar ) acolo?1?2?Pentru cate persoane esti indiferent?Cati nu te suporta?
    sunt cam toti cei care merita(restul au fost inactivi si au primit unvouch)
    din toti care sunt majoritatea ma respecta, immortal.faith fiind singurul cu care am divergente. evident pt cativa sunt indiferent
    App Nu mi-ai raspuns si mie la intrebarea : De ce cand esti prezent pe ss , romani nu au/aveau voie in limba romana , si sarbi vorbeau in ce vroiau ei?Daca comentai ceva zburai.Nu e nevoie sa te explici aici , stim care este adevarul.Si mai vorbesti despre respect.
    aia deoarece eu eram singurul care avea ceva de aface cu regula aia, de curand a fost scoasa din functiune deoarece era absurda
    Frate tu nu esti respectat nici pe SS.Vorbesc de -decay- jucatorul si adminul.Imi este lene sa caut posturi in care isi bat aia pwla de tine pe acolo , intelegi?
    te rog sa gasesti una
    Eu cand gresesc imi cer scuze.Tu cand gresesti , te umfli in cur , cum ai facut si atunci cand ai primit lvl 0.Adica ti-a fost mai usor sa te desparti de ro , decat sa-ti ceri scuze.
    "despartirea mea"(daca vrei tu sa o dramatizezi) a fost cu mult inainte de lvl0, cand am primit lvl0 doar a fost facuta oficial
    Eu unul nu sunt genul de persoana care sa pot ranchiura.
    asta clar ai demonstrat-o cu ragepostu despre cum ti-am dat deny
    Deci dovedeste ca meriti respect si iti voi arata respect
    dar nu-mi aduc aminte sa iti fi cerut sa ma respecti. Nu doresc respectul tuturor, doar al anumitor persoane



    edit:
    => jigodie => !unsupp
    nuj dc iti raspund si tie dar ma amuza ca citesti printre randuri.
    am spus ca PRESUPUN ceva, din acea presupunere si din ce TU, cu mana ta ai scris rezulta clar ca nu ai dat pt vision. Sa spunem ca ai facut 1data asta, bv ai facut ceva normal si o greseala majora(deci null + negativ=negativ, sry tot deny ramai)


    btw e misto cum am cerere de 1zi si deja am cele mai multe pagini xD
    Last edited by -Decay-; 10th May 2012 at 03:23 PM.

  10. #40
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by -Decay-
    asta spui tu, din cate observ ro-ul exista doar ca sa nu fie mort in momentul de fata. ca si voucher in ss as putea sa aduc un MARE + pentru jocul competitiv in ro(MULT mai mult ca tine asta e clar)
    Pai ca si capitan low nu ai putea face asta?Doar daca primesti lvl 4 esti dispus sa aduci ceva comunitati?Cum se numesc peroanele de genul asta...Infumurarea asta chiar nu are limite?
    Mult succes copile....vei avea nevoie.
    Last edited by b0rn2kill; 10th May 2012 at 04:02 PM.

  11. #41
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    eu nu am nimic cu nimeni,dar d c postul tau creeaza numai certuri? Terminati-va ca nu rezolvati nimic (raportandu-ma la problemele personale intre voi.)

    Totusi le dau dreptate baietilor.Ai tratat pana acum playerii d p ro ca "pe niste chestii inferioare si le-ai aratat 0 respect" si acum vrei sa le fi moderator.

    Decay din partea mea...palaria jos (ca player) dar in rest.....
    Tu ar trebui sa fi moderator doar pt aia pro.
    Daca te supara postu meu te rog sa il stergi si gata. Nu doresc certuri inutile.

    Multumesc
    Last edited by Mitix; 10th May 2012 at 04:16 PM.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  12. #42
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    pai nu vad dc sa incerc sa ajut daca ei nu ma vor
    si persoanele de genul ala se numesc oameni -care nu sunt prosti- ,am facut destule inainte si am fost foarte bine rasplatit prin injuraturi si totusi uite-ma ca sunt iar dispus sa ajut, cum se numesc oamenii de genul ASTA?

    si nu am facut nimic?
    uita-te la sectiunea dota, vezi un ghid facut de mine

    mitix: ce probleme personale?
    eu nici n-am idee ce usere au astia2 in joc)
    doar ma apar intr-un mod civilizat, nu ma las invins de orice zmeu

    edit pt born: deja o dai in spam? gata nu mai ai nimic inteligent de spus? good, i guess i win
    Last edited by -Decay-; 10th May 2012 at 04:23 PM.

  13. #43
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Ma prezinti tu Mitix , te rog?

  14. #44
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    nu sry.Eu nu ma mai bag k nu vreau sa intru si eu la mijloc.Eu mi-am zis parerea si atat.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  15. #45
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Nu domnule -Decay- , dar stii si tu proverbul acela : "Nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita si te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta" . But hey...guess you win.

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates