Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 16 to 30 of 74

Thread: Cerere lvl4

  1. #16
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    M-am atacat doar ca m-ai facut increzut si plin de mine ...asta nu mi-a placut.Adica fix in acel meci stateam mid eu dazzle versus un jucator safelisted pe ss si tot nu conta pentru tine ca nu ma suportai.
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    P.S OD player is safelisted here. Lots of us have imba games/medium games/weak games . I'll be glad to be in a trial period for some test games.U can always unvouch me for being a weak player.
    Era greu sa primesc trial pe contul b0rn2kill si nu pe celalalt?Cate jocuri jucasei tu cu mine/versus mine si in cate iti suferisem de ai zis ca sunt increzut?
    In prezent eu joc dota numai si numai pentru distractie.Nu imi vorbi mie de platforme "highskilled".Eu cand jucam pe ss tu nu aveai cont pe xpam , asa ca scuteste-ma cu chestiile astea.
    Last edited by b0rn2kill; 10th May 2012 at 12:08 AM.

  2. #17
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    M-am atacat doar ca m-ai facut increzut si plin de mine ...asta nu mi-a placut.
    de fapt din contra, team facut increzut deoarece teai atacat

    Eu cand jucam pe ss tu nu aveai cont pe xpam , asa ca scuteste-ma cu chestiile astea.
    deci joci dota cu mult inaintea mea si nici macar nu te apropii ca si skill...asta spune multe despre inteligenta noastra nu crezi?

  3. #18
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    de fapt din contra, team facut increzut deoarece teai atacat
    Wtf? increzut=persoane care se ataca
    Quote Originally Posted by -Decay-
    deci joci dota cu mult inaintea mea si nici macar nu te apropii ca si skill...asta spune multe despre inteligenta noastra nu crezi?
    Si tu erai prezent pe ro cu mult inaintea mea si totusi nu te mai respecta (aproape) nimeni . Asta spune multe despre respectul aratat celorlalti nu?
    Si legat de skill aparent ti-a scapat aceasta mica portiune din citat
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    In prezent eu joc dota numai si numai pentru distractie.

  4. #19
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    si eu al dracu sunt asa de innebunit de dota incat am decis ca vreau sa intru in ehome.
    si nu vorbeam de prezent, vorbeam de trecut

    in cerere ti-am citat exact motivele pentru care ti-am dat deny explicanduti-le, daca nu esti in stare sa le intelegi e problema ta, nu stau sa imi bat capul.
    restul oamenilor care chiar pot intelege o idee o sa inteleaga(si prin restul oamenilor ma refer la cei a caror opinie conteaza)

    si da, pe ro nu ma respecta nimeni deoarece nici eu nu am respectat pe nimeni si inca sunt multi pe care nu ii respect/nu ii voi respecta, dar dupa cum a spus si pain, de aici am plecat. asa ca am decis sa mai dau o sansa comunitatii sa incerc sa o ridic la ce a fost inainte

  5. #20
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Deci intai vorbesti de inteligenta.
    Si apoi iti dai cu paru'n'coaie singur
    Quote Originally Posted by -Decay-
    si da, pe ro nu ma respecta nimeni deoarece nici eu nu am respectat pe nimeni
    Sigur vrei sa fii moderator?

  6. #21
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    verifica timpul la care am folosit verbul "a respecta" cand era vorba de mine

    mai vrei sa comentez despre inteligenta?

  7. #22
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    "2 stupid dogs" barking ...
    ot. De ce ai fi tu, decay, la ora asta, serios cu cererea asta ? Avand in vedere c'ai postat in acelasi timp cu pejn, si va luati unu pe altu la misto in threads ? Si daca ai putea sa'mi oferi un raspuns sincer, ar fi frumos.

  8. #23
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    uita-te la pain in cerere ca am raspuns acolo

    In fine intre noi e simpla treaba : Primesti tu lvl 4 pe ro , plec eu , si poti iei locul meu.Nu primesti tu lvl 4 , raman eu pe ro.
    nici o problema. rog doar pe cei care voteaza sa isi aduca aminte cum era ro-ul pe vremea mea si a lui pain si cum e acum.
    Noi chiar si fara a fi moderatori sau ceva am reusit sa facem ceva frumos

    Era greu sa primesc trial pe contul b0rn2kill si nu pe celalalt?Cate jocuri jucasei tu cu mine/versus mine si in cate iti suferisem de ai zis ca sunt increzut?
    tu ai vaga impresie ca eu am idee cine esti sau chiar m-ar putea interesa cine esti. N-am nici cea mai mica idee cine esti
    Last edited by -Decay-; 10th May 2012 at 09:14 AM.

  9. #24
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    Are dreptate,ro acuma numai este ce a fost cand se juca toata ziua challenge,acum 3 challenge maxim pe zi poate nici atat,desi e greu sa mai fie ro ce era acum acum 1 an.
    !Supp d,nush daca conteaza parerea mea..

  10. #25
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by -Decay-
    si da, pe ro nu ma respecta(1) nimeni deoarece nici eu nu am respectat(2) pe nimeni si inca sunt multi pe care nu ii respect/nu ii voi respecta, dar dupa cum a spus si pain, de aici am plecat
    Eu vorbeam despre prezent
    Quote Originally Posted by b0rn2kill
    Si tu erai prezent pe ro cu mult inaintea mea si totusi nu te mai respecta (aproape) nimeni . Asta spune multe despre respectul aratat celorlalti nu?
    1.prezent
    2.Trecut
    Last edited by b0rn2kill; 10th May 2012 at 11:22 AM.

  11. #26
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    exact. EI nu ma respecta in PREZENT(1) deoarece eu INCA nu le-am dat niciun motiv deoarece in TRECUT eu nu i-am respectat(2)

    interesant cum merge logica asta nu?

    ma amuza cum tot incerci sa ma faci sa par mai rau decat sunt dar de fapt imi faci o imagine buna
    mersi:*

  12. #27
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Deci ceva nu se potriveste aici : aplici pentru o cerere de lvl 4 intro comunitate unde nu esti respectat , unde nu ai fost respectat , si ( mai mult ca sigur ) nu vei fii respectat?
    La naiba cu logica...

  13. #28
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211

    asa sunt eu. iau decizii bune si atunci cand le iau, le argumentez foarte bine astfel incat sa se inteleaga. de cand sunt voucher pe ss nu am facut vreo eroare in judecata, votati-ma si nu voi face nici aici




    i agree with abg, he wasted a lot of mana on random spells(hint: in early game atack does more dmg than spells, that's why we only use spells when we can also add 1-2atacks to them)
    so deny from me
    Nici nu te-ai uitat la replay, doar ai repetat ce a zis celalalt voucher ca sa te pui bine cu el. Argumentul tau este nul din moment ce eu am facut exact pe dos. Din partea mea esti o jigodie si n-ai avea ce cauta nicaieri ca voucher.

    Cat despre: "sunt la automatica". Gat-o intai si dupaia mai discutam.

    !deny
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  14. #29
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    o sa iti raspund doar deoarece m-ai insultat in procesul de reply
    Nici nu te-ai uitat la replay, doar ai repetat ce a zis celalalt voucher ca sa te pui bine cu el. Argumentul tau este nul din moment ce eu am facut exact pe dos. Din partea mea esti o jigodie si n-ai avea ce cauta nicaieri ca voucher.
    de fapt din tot ss-ul eu sunt voucherul care se axeaza cel mai mult pe maniere.
    Ai facut pe dos exact CE?
    si abgoulas a comentat despre gameplay, dupa eu despre maniere si extasy la fel despre maniere. asa ca te rog draga jucator atotstiutor, mai exact CE am repetat eu?

    fo shizzle da dizzle born2:
    unde nu ai fost respectat
    of mama ei de logica...(1) era la prezent amice nu la trecut, te rog revizuieste-ti romana.
    doar ca sa stii, cand jucam pe ro eram unul din cei mai respectati jucatori, toti imi cereau sfaturi(poti intreba actualii admini)

  15. #30
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    de fapt din tot ss-ul eu sunt voucherul care se axeaza cel mai mult pe maniere.

    Sigur! De aia mi-ai dat deny cand 10 din safelist members spuneau sa-mi dai vouch ca sunt manierat.

    Ai facut pe dos exact CE?

    (hint: in early game atack does more dmg than spells, that's why we only use spells when we can also add 1-2atacks to them)
    Am bagat cele 1-2 hituri dupa spelluri.

    mai exact CE am repetat eu?
    Ai repetat faptul ca am consumat mana cu CM? )

    i agree with abg, he wasted a lot of mana on random spells(hint: in early game atack does more dmg than spells, that's why we only use spells when we can also add 1-2atacks to them)
    Desi am avut tot timpul mana.

    P.S. : Nu am dorit sa te jignesc si imi cer scuze daca te-ai simtit jignit, insa asta nu schimba faptul ca ESTI o jigodie.
    Spor cu aplicatia!
    Last edited by [tm]gene; 10th May 2012 at 01:15 PM.
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates