Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 45 of 68

Thread: Demote -vs^mapy- kick fara motiv si ban 72 ore

  1. #31
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Prin injurii repetate intelegi "prost" ? Despre ce ban este vorba ?! Ti'am dat kick din jocu meu de pe funnymaps, am tot dreptul s'o fac.

  2. #32
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    nu incerca sa ascunzi ) esti jenibil, da injurii repetate cand ma faci prost fara nici un suport real tu fiind frustrat ca mureai primul in joc, din senin da este o jignire, ai dat kick in joc fara motiv, funnymapys sau botul normal jocul tau sau nu, este fara motiv fara nici o explicatie adica abuz in pura forma, apoi in lobby ai continuat cu jigniri si mi-ai dat de vreo 3 ori iar kick, si ban 72 de ore pe care mai tarziu l-ai scos cand ti-am zis ca daca nu il scoti te postez, insa te-am postat chiar si asa, m-am saturat de excesul tau de zel fara nici un motiv real, se vede pe screenshotul din lobby pe care l-am atasat, de ban ai recunoscut si tu ca ai dat apoi unban acum te contrazici ca nu ai dat ban? ) patetic cum incerci sa te scoti!
    Last edited by MindScan; 10th May 2012 at 08:37 PM.

  3. #33
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ti'am dat ban pentru ca m'ai injurat de morti, si toate cele, nu pentru ca as avea ceva cu tine, kick de pe chan ti'am dat la fel, pentru acelasi motiv, dupa ban.
    Last edited by mapY^; 11th May 2012 at 01:05 AM.

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    ma care toate cele? mai miniciunel pinochio! te-am injurat doar odata! se vede si pe printscreen, asta DUPA ce in joc mai jignit de 3 ori din senin fara motiv ca tu mureai primu, apoi mi-ai dat kick din joc fara motiv, pe canal iar m-ai jignit, mi-ai dat de 2 ori kick si de pe canal, ABIA APOI TE-AM INJURAT! cand ai depasit cu mult masura, orice om are o limita cat crezi ca mai suportam abuzurile tale excesele de zel? era de asteptat sa am si eu reactie si reflex! abia apoi ai dat kick si ban

    Sa inteleg cu alte cuvinte, tu poti face ce vrei si nu patesti nimic? si eu tb sa suport multe, apoi cand ripostez iau kick si ban? baaa da ce bun esti tu ) cum ar veni tu poti jigni in repetate randuri, poti da kick din joc si de pe canal fara nici un motiv si nici o explicatie, si eu tb sa stau asa sa vad cum faci tu toate astea fara sa am nici o riposta?

    Esti doar un fatalau care puti a minciuna si crezi ca le poti intoarce cum vrei si crezi ca nimeni nu va observa asta si nu se va uita peste tot ce am scris? peste replay si peste screenshoot? daca acum nu vei lua demote cu siguranta vei ramane fara lvl 4 cat de curand.
    Last edited by MindScan; 11th May 2012 at 03:36 AM.

  5. #35
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Cat de ranchiunos esti copchile, mai rau ca o fetita Daca tu consideri ca "kick de pe canal si ban 1 minut" pentru "fmm de drogat" = abuz, bine. Legat de kicku din joc, ti'am mai explicat o data, nu ma mai repet, nu era dota, era o harta adiacenta si acolo iti puteam da kick si daca aveam doar admin pe botu ala, si de prost chiar esti prost, nu stiu de ce esti asa indignat cand ti se spune ) 90% din oamenii care hosteaza pe romania iti dau kick din lobby, nici macar nu asteapta sa ajungi in joc, asta cam spune multe.. Singura sanctiune vizibila din perspectiva mea ar fi ... hmmm. sa nu mai am acces la funnymaps ca ti'am dat tie kick ? Am avut motivele mele, cum zici tu se vede pe REPLAY.

  6. #36
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    favoritisme, bla-bla...frate intra in plm pe [url]www.okazii.ro[/url] la sectiunea "vreau o viata" poate gasesti ceva la second cu 150 RON ca mai mult n-ai de unde !

    P.S. SI ARATA-MI CARE P**A MEA TI-A DAT TIE SUPP! Pt DEMOTE REQ !?!?!?!? Pacaliciule, eu cred ca tu esti ala Marius Baldovin, de cauti atata atentie...

  7. #37
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739

    Ne mai si relaxam nu?

  8. #38
    Registered User LinkTheSpartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Bucuresti
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    Marius Baldovin
    Hahahahah, ce si-a batut pla Ogica de el ))

  9. #39
    Registered User Bad][Luck's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Bucharest
    Age
    34
    Posts
    334
    Reply-u lu goodangel a fost epic ...keep up the good work

  10. #40
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    te dai dupa deget mapy incerci sa scapi, proasta e mata ca te-a facut ce plm ma faci tu ma prost (cum te simti cand esti jignit?), ai masurat tu IQ-ul meu? vezi cum tu esti acela care provoaca, incerci tot sa te scoti ca era o harta de pe funnymaps si sa rastalmacesti tot.

    Nu cred ca 90% imi dau kick, de cand v-am facut post tie si lui windy imi dati doar voi kick din joc, de fapt voi nu sunteti host in multe din jocuri si imi dati kick desi hostul nu vrea, toti mi-au zis pe whisper iar inainte sa va postez in jocurile hostate de mine erau tot timpul 12, si multe whispere sa ii las in joc sau daca au loc sa joace, stie toata lumea! asa ca vezi de tb ta si nu mai incerca sa te scoti cu alte pretexte.

    Nu AI AVUT NICI UN MOTIV, UNDE SE VEDE PE REPLAY, DAR DE CE NU LE SCRII AICI MOTIVELE? bai soarece de apa dulce, mureai primul si eu ultimul, deci de la mine din team eu supravietuiam cel mai mult, iar tu erai frustrat din aceasta cauza, si in exces de zel ai rabufnit asupra mea, eu nu ti-am spus nimic tot jocul, tu ai venit din senin si ai inceput sa jignesti, nu puteai accepta ca mori primul, nu stii sa pierzi! esti doar un frustrat!

    PS@ Admini: Puteti inchide acest thread, deja sunt destule date si dovezi relevante impotriva lui si este de ceva timp de cand nu s-a dat nici o hotarare...EL acum doar incearca sa ma provoace sperand sa calc eu cumva gresit ca apoi sa scape basma curata. JENIBIL! si va rog reveniti cat de curand cu o hotarare in privinta lui.

    @born hess is more yes boss one of my fav, iar tipa este o animatoare din cluj :P )

    @beer esti f amuzant, citeste toate replyurile din acest thread si o sa vezi si !sup
    Last edited by MindScan; 11th May 2012 at 03:23 PM.

  11. #41
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Click image for larger version. 

Name:	doamne da-mi putere.jpg 
Views:	1399 
Size:	9.6 KB 
ID:	165465
    Doamne, iti cer...
    Cunostinte pt a-mi intelege seful...
    Iubire, pt a-l ierta....
    Rabdare, pt faptele lui....
    ...pt ca , Doamne...
    Daca imi dai putere...
    ...ii fut una, de nu-si mai revine in veci !



    On topic : Incearca sa vorbesti cu mapy , poate o rezolvati voi in particular....cumva

  12. #42
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    Ce sa vorbesc cu mapy ce sa rezolv? tocmai mi-a dat iar kick din alt joc! eu iau gem pt bone, mor ca doarme eredar si nu il baga in pamant pe bara desi ii spun de 5 s ca am charge, apoi mapy omoara pe ala care mi-a luat gemu, si nu mi-l da inapoi, desi i l-am cerut insistent caci eu am cumparat gemul si pe mine trebuie sa revina gemul, aveam si bkb pe huskar in min 20 si mi-a zis pe whisper besi ma si ce ma intereseaza, pa" ca sa vezi comportament, apoi eu mor ca nu am gemu pe mine, omorat de bone si i-am zis iar da-mi gemu inapoi ca mor din cauza ca nu am gemul sa il vad pe bone nu mi l-a dat, apoi moare si el, desi avea aegis deci de 2 ori a murit, si il putea ascunde gemul avea timp sau distruge insa tot fugea, apoi bara i-a dat charge si mort, noi aveam riki in team, dar nu, a murit, apoi frustrat ca moare de 2 ori si a pierdut si gemu mi-a dat votekick fara motiv, votul a expirat, am scris pe all sa imi spuna motivele nu a zis nimic, smurf il indemna sa imi dea kick direct si apoi mi-a dat kick direct mai jos replay.

    SA TOT JOCI PE RO CU FRUSTRATI CU LVL 4!!!
    Attached Files Attached Files
    Last edited by MindScan; 11th May 2012 at 05:40 PM.

  13. #43
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    bai ma lasi cu asta? aia sunt acolitii tai normal ca tin cu tine, da o explicatie concludenta si un motiv real, caci nu ai, abuzezi in continuare! spune din joc ce am facut ca sa iau kick hai zi? cu argumente si faze concrete.

    Esti stealer de iteme mi-ai furat gemul, desi am insistat sa mi-l dai de multe ori, am murit ca nu aveam gemu pe mine, ai murit de 2 ori tu si ai pierdut si gemul, efectiv ai vandut jocul!

    Rog adminii sa se uite la replay pana cand am luat kick si vedeti abuzul clar si ca este exact cum am spus mai sus, e un frustrat care strica jocurile!

    Asta cu votekick trebuie data cu ceva motive desi eu nu am facut nimic sa merit kick, tot se ascunde dupa treaba asta cu votekick

  14. #44
    registered user eSsex's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Coventry
    Posts
    1,433

    Wink

    Ma oamenilor , sunteti incredibili , totusi din ce observ realizez ca va este mai usor sa faceti 3 pagini de spam care nu isi are rostul , din cauza unui joc amarat in loc sa va impacati si sa va cereti scuze unul celuilalt pentru ca nimeni sa nu se simta mai prejos de celalalt si cine stie poate maine poimaine sa iesiti la o bere si 2 , 3 femei .

    Sincer nu vad rostul calamburului acesta .

    Ma mind ti-ai luat 72 de ore ... lasa te la tine , e un joc omule . Nu am nimic cu tine nu te cunosc insa iti zic asta ca la un prieten . Mapy e genul mai impulsiv daca putem spune asta si din moment ce face si el parte din jocul acesta invata sa il respecti / sa va respectati reciproc deoarece dati nas in nas zi de zi si rautatea si cearta nu poate provoca decat mai multa neantelegere .

    Bafta in continuare si sper ca v-am ajutat catusi de putin .

  15. #45
    Registered User
    Join Date
    May 2009
    Location
    Romania
    Age
    40
    Posts
    401
    pai eu l-am respectat man, si i-am acceptat multe faze pana cand s-a umplut paharul, apoi l-am postat, tot o arde cu par in nas nu recunoaste nimic nu lasa de la el, eu nu accept sa mai fiu calcat in picioare asa, si ca dovada ca nu ai ce face cu el, vezi ca iar a comiso flagrant fata de mine in alt joc, deci daca nu ai cu cine ce vrei sa fac eu? sa accept in continuare toate astea? no can do!

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates