Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 31

Thread: Navrat k 2 1 2 ? / Nedelna tour , nasi vs rumini (Tusim )

  1. #1
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289

    Navrat k 2 1 2 ? / Nedelna tour , nasi vs rumini (Tusim )

    Pozeral som steam z vcerajsej tour a zaujala ma jedna vec na tom zapase kde dejwikom team prehral s rumunmi , aspon myslim ze to boli rumuni ak som dobre pocul . Nerozostavili sa na lajnach typicky 1 1 3 ale 2 1 2 a supporti kryli svoje carry , najme hore proti zeekeemu (windrunnerke ) to vyzeralo byt velmi uspesne , mne ako amaterovi to prislo ze to im vlastne vyhralo hru. Ak to nie je novinka a bezne sa tak hrava tak sa mi prosim nesmejte kde som doteraz zil pretoze nesledujem skoro vobec taketo steamy ( len starcraft II ) ,vdaka za pochopenie .
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  2. #2
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Tam bylo mnohem víc chyb, však jsme to řešili na ts ještě asi hodinu...

    Úplně stručně:
    Celou tu hru prohrálo prvních 5 minut, kde se nedal FB na Puckovi, poté tam byli fail akce jak dole, tak na midu, kde se mohlo nádherně zabíjet...
    Line-up byl taky strašně špatně rozvrženej, měli jsme normálně poslat 3linku proti 3lince... a ne windu proti magine, která měla naprostý freefarm... ta Mortka udělá jako carry v early víc než nějaká marná Magina.
    A největší fet podle mě? Kdyby Dejwik nebyl ubrečený a neříkal, že Lanaya je fet proti Balanarovi, tak by jsme pickli Lanayu a ta by smazla jak Balanara, tak Maginu instantně... Co kurva s tým, že dá Balanar silence? Však s tou Lanayou už bych měl dávno puštěnou reflexi, dávno už dal nějakej slow, a to nemluvím o tom, že s Lanayou se rozjíždí akce přes Daggeru... a už vůbec nechcu o tom mluvit, že hned po daggere by tam bylo BKB...

    Prostě to byla škoda a snad se příští týden znovu sejdem proti Rumunům a ponížíme je -_-

    EDIT: K tvoji otázce... 2 1 2 jsme hráli jen proto, protože to takhle rozvrhli Rumuni a náš Shadow Demon nemohl hrát mid sám proti dvojlince... ale nechcu tady zase rozebírat pasivitu našich supportů, kteří mohli udělat víc :/
    Last edited by ZeeKee; 7th May 2012 at 01:25 PM.

  3. #3
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    1. Aj na streame bola otazka preco mortred postavila namiesto bkb styg ked s bkb by mohla zacinat akcie ?
    2. A nebolo to mudre od rumenov ze sa rozvhrli 2 1 2 ? Mne to prislo chytre .


    ps : mozno si to pridem nabuduce vypocut na ts ak vam to neprekaza.

    edit : vdaka za odpoved
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  4. #4
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    ale dejwik skončil s dotou tak neřeš

  5. #5
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Je to tak, posrali sme to ja s kreckem... a ted se postavte do rady a flamujte nas vzestupne i sestupne, zepredu i zezadu a do vsech svetovych stran

  6. #6
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Ved praveze nikto neflamuje len mi vystloval a ani viac nerozoberal .... To uz je normlane ze choroba acka ked sa vidi flame vsade...
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  7. #7
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Nikoho jsem neflamoval, tak nech toho Wicker =)
    A ano, rumuni dali line-up pěkně =) My to posrali, that's all...

  8. #8
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Kurva wicker, konecne sa tu otvoril jeden thread, ktory ma uroven, kde nikto nikoho neflamuje a naozaj sa riesi dota a nie picoviny.
    Ja som si ziadny flame nevsimol, tak naco vyskakujes? Drz sa radsej toho, co sa riesi, nech sa to zas nespusti do sraciek

  9. #9
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Wicker View Post
    Je to tak, posrali sme to ja s kreckem... a ted se postavte do rady a flamujte nas vzestupne i sestupne, zepredu i zezadu a do vsech svetovych stran
    a takhle projizdim tvoji mamu!

  10. #10
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Kamo jedinej jogi ten muj post pochopil

  11. #11
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by Pabil View Post
    Pozeral som steam z vcerajsej tour a zaujala ma jedna vec na tom zapase kde dejwikom team prehral s rumunmi , aspon myslim ze to boli rumuni ak som dobre pocul . Nerozostavili sa na lajnach typicky 1 1 3 ale 2 1 2 a supporti kryli svoje carry , najme hore proti zeekeemu (windrunnerke ) to vyzeralo byt velmi uspesne , mne ako amaterovi to prislo ze to im vlastne vyhralo hru. Ak to nie je novinka a bezne sa tak hrava tak sa mi prosim nesmejte kde som doteraz zil pretoze nesledujem skoro vobec taketo steamy ( len starcraft II ) ,vdaka za pochopenie .
    Tak kamarád něco ti řeknu, žádný návrat k 212 není, to že to rumuni dali takhle a já jako špatný usouzení kapitána (ačkoliv jsem věděl že nahoře pujde magina), tak jsem nedal silnou trojku up a windu vs puck, je jen moje chyba. Prostě jsem to dojebal a tím to celé končí, stačilo jen se zamyslet. Ano hráli líp, pickovali líp prostě nás přehráli ale to že by se vracelo k 212 ti klidně dokážu v každé hře že na trojlinku to prostě nemá a nikdy mít nebude... Trojlikny tu jsou a vždy budou a když ne tak roaming support, ano lze to udělat s dvojlinkama jedině tak, že se dají dvojky vs sola a tím pádem máš vyhrané dvě linky ale riskuješ to, že carry na jejich trojce nafarmí a ani ty dve vyhrané linky ti nebudou stačit...


    Nejlepší co muže být v týhle situaci, je dobrý roaming support, což ale ne každý zvládne...
    Last edited by dog.dejwik; 7th May 2012 at 04:26 PM.

  12. #12
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Já si třeba myslím, že tam v růžku brečíš... =) A teď to otáčíš trickem mikrem jugglem!

  13. #13
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Ok dik za odpoved . Uz len jedna otazka ostava nezodpovedana , preco nesla mortred bkb ale desso ?
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  14. #14
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    1.Nedali jsme ani jednu vezu
    2.4 z 5 heru nemelo nic ani lvl = zadny dmg
    3.Nikdy me nesmazali na spelly proste nas wipli jako team celej .. kdybych mel bkbk skocim tam ale proste ostatni by umreli za 1s a ja bych tam byl sam s dmg +10 a nedal bych ani tu crystalku.¨
    4.Nevim jestli sis nevsiml ale kdyz jsem skocil na maginu tak jsem ji s critem skoro zabil .. ( nevim v kolikate minute ale dole jsem ji skakal a nemohla nic )
    5.to bkb se vetsinou stavi kdyz tak nejak tu hru ovladate bo po rychlem bkb musi prijit dmg jako krava a ja nemel zrovna moc casu cekat na to az se nejakym zazrakem postavime na nohy . Nemusite s tim souhlasit me osobne v te hre prislo to bkb jako prvni item blbost .


    Ja nejsem zastancem buildu na ktery je kazdy zvykli ... nekdo videl nejaky stream jak nekdo stavi to a to a hned to stavi v kazde hre at se deje co se deje ..
    Jak psal zeekee uz ten zacatek se celkem dojebal proste nevyslo nam to priste se snad polepsime ..

  15. #15
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    36
    Posts
    289
    Jo videl to si nemal este ani desso a magina uz mala bf a daval si ju uz. K tomu bkb, ten co komentoval ( neviem ci to bol molda lebo sa striedali ) spominal ze nechape preco si nedak bkb a potom snim ze by si mohol zacinat fight , nesudim ci to tak je alebo nie ( na to som nulka ) len som bol zvedavy. Navyse mi prislo pravda ze u vas nemal kto zacat fight v tom case ked si mohol mat bkb namiesto desso. Ale darmo ze zasnes fight ked nema kto uberat asi no .

    njn good luck do buducna , snad budu live steamy opat =)


    edit : kto to nakoniec vyhral, ty rumuni , neviete ?
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates