Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 42

Thread: Jebu na vas

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119

    Jebu na vas

    Jebu na vas, banda rozezranych fracku co neumi nic jinyho nez jen picovat po ostatních, hrajte si tu sami.

  2. #2
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Konecne, cawko

  3. #3
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    ''Ja osobně jsem si s dejwíkem jednu hru nepohod a od té hry se hatujem, i když vlatně nic proti němu nějak extra nemám..Je to schopný hráč, ale překonat to a skusit spolu občas hrát by myslím nebylo pod jeho úroveň. Předpokládám že nejsem zádna lama.''

    Daekoni řeknu ti to asi takhle. Tys mě jako hráč nevadil, hráli jsme jeden čas spolu aji s acilou atd.. Vidíš sám že s acilou se bavim, a to jsem s nim začal hrát dotu zhruba ve stejnou dobu jako jsem poznal tebe. Ono jít pak do hry a dělat na mě frajera, mít takové keci jakože já jsem uplná nula a ty jsi přišel spasit xpam nepomužou a už vubec nepomužou když tohle začneš naznačovat mě. Kdybys skillově opravdu exceloval, asi bych nic nezačal říkat, ale jelikož jsi skillově průměrný hráč, tak jsem se s tebou opravdu mile rád do slovní šarvátky pustil. Já jsem člověk který pochopí srandu, ale abys mě nějakym způsobem ponižoval před polovníkem, to si opravdu líbit nenecham. Uplně vklidu jsi mohl ted s náma kdžou noc být na ts a hrát s náma, ale prostě musíš přijít jako normální člověk a ne jak namyšlená píča.

    Kdysi jsem tu hrál jen s jednim hráčem a to byl kwerty, ano ten byl arogantní takovym způsobem, že si dělal prdel z těch nejlepších hráčů na ačku, samozřejmě že já si pak dělal taky (prostě mě nakazil ), ale on si to prostě mohl dovolit, jeho skill byl dostačující k tomu aby si z lidí prdel dělal. Tím samozřejmě nechci naznačovat, že high skill hráči si z lidí mužou dělat prdel. Samozřejmě do určité míry, ale tys tu mez prostě překonal. To že si ted ze sebe na ts děláme prdel, jaká je kdo lama, to už je něco jinýho, s těma lidma už hraju nějaký čas a tam se to prostě bere s nadhledem.

    Až budeš příště vyhledávat nějakou komunitu, kde se budeš chtít chytit, doporučuju začít tak, že nebudeš machrovat na hráče skillem uplně někde jinde.

    Maj sa chalanko

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    V životě jsem téměř neflámoval, naučil jsem se to právě tady, a to jak jsem tady flamoval nemá ani z daleka takový rozměr jak flámují někteří z vás... Ano flámoval jsem tě, 1? Nebo maximálně 2 dny? A ty víš za co...pokud si to dobře pamatuji, tak v tý hře jsem se ti snažil vysvětlit slušně ať mi neděláš naschvály, ne jednou. Měl jsi nějakýho supportaka a neustale si lasthitoval ( Hral jsem zrovna carryčko ) a splachoval creepy...Vono člověk to řekne 1x, 2x a pak už prostě nervy přetečou a je jasný že si vybuchl ^^ ... Kdyby to byl skoro dokoliv jiný, druhý, třetí den už bych si téměř nic nepamatoval, ale s člověkem kterým hraju už nějaký ten týden a skoro každou hru, občas nějaky ten chall bych to nečekal že to zajde do takové fáze, pochopím srandu, ale všeho trochu .... Do toho konce všeho i acila mě absolutně ignoruje v poslední době a fakt nevidím důvod proč zrovna on.

  5. #5
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    čau pozer

  6. #6
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    ahoj
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  7. #7
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Mne je to osobne jedno, ja ani neviem kto Daekoni bol vlastne

    Ale chcel by som len podotknut, ze vasa parta ho podla mna doslova vystvala z channelu... Mne je to fuk, ja viem pochopit tiez takmer kazdu srandu, ale niektori ludia nemusia byt na nieco take dost odolni/inteligentni...
    Tak hosi bacha, aby sme sa nespamatali o chvilku, ze uz nenazbierame fakt ani tych 10 hracov na tu jednu-dve hry denne [a ano, raz by nam mozno boli dobri aj taki ako daekoni]

  8. #8
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    sbohem zlatko

  9. #9
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Z Dejwikova postu si pamatuju jen "prdel...prdel, prdel" tak jsem usoudil, ze k tomu ma urcity vztah a rozhodl jsem se najit vhodny obrazek abych ho potesil. Doufam, ze to bude vyhovujici
    Hidden Text click here to show


    A kdo je vubec Daekoni? To je ten novy mod? No kazdopadne, bylo by neslusne dojit bez darku na rozlouceni, tak tady jsem take neco nasel. Enjoy.
    [url]http://users.elite.net/runner/jennifers/goodbye.htm[/url]

  10. #10
    Registered User _ARTAS_'s Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Levice
    Age
    28
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by Daekoni View Post
    Jebu na vas, banda rozezranych fracku co neumi nic jinyho nez jen picovat po ostatních, hrajte si tu sami.
    Caweees
    Silence always treat sick soul. :-(

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    kto to vlastne bol ten Daekoni , ako vazne vsade na fore je, vsade sa spomina, ale nikdy som ho na kanali nestretol/nevidel
    skoro ako yeti

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Len so ti nadaval do cigana, lebo si tupa lama

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Martin
    Age
    35
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Dezo View Post
    kto to vlastne bol ten Daekoni , ako vazne vsade na fore je, vsade sa spomina, ale nikdy som ho na kanali nestretol/nevidel
    skoro ako yeti
    presne

    ale podla vsetkeho je nejay labilny, namiesto odchodu mohol zacat pouzivat !ignore
    btw nechat sa vytocit od ludi co hraju dota pricom vacsina nema ani 20 rokov tak to je smutne

  14. #14
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    jn třeba smato

  15. #15
    Registered User Sadomasochista's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    MŠK Žilina!!!
    Age
    34
    Posts
    428
    Daekoni bol nahodou sympatak

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates