Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 42

Thread: Jebu na vas

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Smato : Tu nejde jenom o ignore Pokud to je 75% ačka ( nejde jen o flame ) Tak chat ke hře prostě patří, a davat si ignore na blbečky typu diabol a spol nemá cenu..Lidi bych přežil, ale bohužel, ačko se mi tak znechutilo že prostě zde nehrám

    Edit: Nedavno jelikoz nesel nejmenovany server jsem si jednu hru zahral, a co to bylo ? Phoenix Legion shreder a dalsi sracky tohoto typu

  2. #17
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Daekoni. Ty si uplne hlupy clovek, totalna lama a kokot...Sme radi, ze sme mali tu cest ta spoznat a teraz uz vypadni do pici. Tvoje cry topici nikoho nezaujimaju

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    obcas to tu vypada jako kdyby lidi z bohnice dostali k vanocum net na pokoj.. jo lidi jsou tu fajn :-)

  4. #19
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    A komu se to nelibi at nam Péééééra polibi

  5. #20
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Diabol Za klavesníci ti to jde moc dobře Ale jsi tak ubohy ze v RL bys ses pochcal nez abys neco takoveho povedal.. To je to vase nulove IQ ... nulo

  6. #21
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Od kokotka ako si ty, mi ta nula pride ako vtip...Si len vypic, ktory ma zaujima ako minulorocne noviny. Urcite nebudes moderator. A este raz ti to pisem: Vypadni do pici uz

  7. #22
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    ako ja som raz povedal grimaskovi ze je teply kokot a mal som ban na mesiac.....


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Prievidza
    Age
    33
    Posts
    101
    seriózne vážne, prestante sa trolliť kokoti v jednom kuse, ostane vám tu 0 ľudí a diabol... nechcem vám do toho pičovať, ale začína sa to podobať na pickup, aký si ho pamätám... skupinka detí, ktorá si pusti medzi seba niekoho, iba ak od neho dostane nejaký hráč cez piču v hre, alebo je kamarát, pričom nemá taký skill, ale veď naučíme ho ,lebo ho poznáme z týmu asi 3ja... nových ľudí potrollite, spičujete, tvárite sa, že ste pánmi, kazíte im hru jebnutými kecami, keď zlamíte vy, tak nevadí, ale keď nováčik, tak už je mega uber epic noob kokot, nobrainer etc... proste jebe vám ? už sa trošku uvedomte, veď niekedy aj mne bolo z tých rečí na TSku zle, že či to myslíte vážne, alebo máte už ozaj humor ako Angličania ... hej Ice a Diabol, umývajú sa mi tu dobre tie ich hajzle.
    nepoviem, keby tu jeden hráč robí cry topici, ale tu ich už bolo toľko... niečo na tom zrejme bude

  9. #24
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    to není pravda, kdokoliv dojde na tsko s tim klidně hrajem, pokud teda momentálně nejsme v deseti... zas netřep blbosti... Ještě se nestalo, že by někdo došel na tsko a vyloženě jsme ho poslali dopiče, stačí prostě pozdravit! (žejo corthos )

  10. #25
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Hey, ja len proste nerozumiem, co si tu odo mna ten dement obtiera papulu. Na acku som nebol 2 tyzdne a celkovo tam uz hravam len par hier do mesiaca. A ak si mysli, ze mi tu bude pisat picoviny na fore, tak nech na to chlapec rychlo zabudne. Neviem odkial prisiel, ale nepoznam jedneho cloveka, ktory by si ho oblubil a postavil sa za neho. Tak kde je potom problem? v ostatnych?

  11. #26
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    to není pravda, kdokoliv dojde na tsko s tim klidně hrajem, pokud teda momentálně nejsme v deseti... zas netřep blbosti... Ještě se nestalo, že by někdo došel na tsko a vyloženě jsme ho poslali dopiče, stačí prostě pozdravit! (žejo corthos )
    Inak v tomto ma pravdu dejw , dokonca hraju aj somnou !!!
    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Diabol, ty jsi takovy připič že to není možne, nejradeji bych ti rozslapl tu tvoji hlavu ve ktere mas jenom nasrano. Pokud si pamatuju to ty vyvolavas flame, ty picujes jako prvni, tak se pak nediv ze te nekdo z picuje, a otirat papulu si o tebe klidne budem, lebo si nejvetsi pica kterou jsem online zatim potkal..

    Edit: A Co sem trepes furt moderatora ty nulo, se prihlas ty ty vyjebance vyjebany, a vlastne sorry, Bad manner, jsi pica skoro nikdo ta tu nema rad ty nulo.
    Last edited by Daekoni; 23rd May 2012 at 11:30 AM.

  13. #28
    Registered User Pabil's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    -
    Age
    35
    Posts
    289
    Dovolte mi uviest diablovu srdcovku :


    Nevadi ze neviem hrat dotu, hlavne ze mi chuti pit .

  14. #29
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Kdo je ten Daekoni? To je ARTAS? Jinak picujete oba dva stejne, tak nevidim rozdil. Snad jen ten, ze Diabola znam a presto, ze je obcas trochu jebnuty, tak je s nim legrace.

    Hidden Text click here to show

  15. #30
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Kamo, ja te uz nikdy, nikdy nepiknu, ty marnaku. Pico

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates