Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: BR [fri]gunko

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    doma
    Age
    44
    Posts
    16

    BR [fri]gunko

    pisem sem len tak zo srandy, lebo tipek mi dal ban po tom co jeden nas hrac leavol, on sam [fri]gunko 15 minut vypisoval ze on s nami nikam nejde a dajte !ff a proste plakal cely cas a kludne mohol odist nikto ho tam nedrzal. V momente ked uz bolo jasne ze je konec som mu zo srandy zapol ucko za rylai a este som sa mu priznal ked sa pytal kto to spravil tak som napisal ze ja a dal mi ban za gameruin. Mate tu skveleho admina ci co to je, ani sa necudujem ze tu hrava uz len 20 ludi, bodaj by ne ked tu mate psychicky labilnych adminov. Zdar Gunko gj si moj hero
    s pozdravom zajo

  2. #2
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    jáj aspoň si daj záležať na tom BR minimálne vždy prilož replay

    link : [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49427[/url]

    a k Tebe jednal som s tebou celkom rozumne, ani som Ti ten ban hned nedal, ale ked mas potrebu potom este si hrdo bit do prs, TY co si nehral ani akoby jáj brain on chlapče
    aby som netaral do vetra - parser:
    Hidden Text click here to show


    Fakt som krásavec

  3. #3
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    ja nerikam ze me Miso taky trochu nenasral, ale zajo je tard tak se to tak nejak vykompenzuje samo ale v tom pripade mi mel mit zajo unban

  4. #4
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by Love.and.Peace View Post
    ja nerikam ze me Miso taky trochu nenasral, ale zajo je tard tak se to tak nejak vykompenzuje samo ale v tom pripade mi mel mit zajo unban
    keď si pozreš replay tak po 3 "pushi" kde som tankoval s rylai som to zabalil ale defoval som stale

    ale nebude do mna vyskakovat nejaky zajo


    Fakt som krásavec

  5. #5
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    četl sem jen chat, ale do toho pushe celý tým nadával na zaja že neni kde má byt a funny je taky staruv flame klasicky

  6. #6
    Rewarded Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    23
    vsak to stejne ten borec pise jen tak ze srandy tak vo co go!!!

  7. #7
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    nechapem, ze niekto ako zajo podava BR. Chlapec ty bud rad, ze tu vobec hras. Kazdu hru, a to myslim ako kurva kazdu feedis a prehravas ju spoluhracom. Byt tebou radsej zavrem chrapu a nie este podavat tu ban requesty..

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    odkdy se muze banovat za low skill?nebo pro gunka plati jine pravidla?hlavne ze banovat po votekicku, kdyz nekdo feeduje se nesmi, ale podle gunka jim zajo prohral hru, tak mu da ban klidne?

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nr
    Posts
    18
    gunko ma predsa svoje vlastne pravidla, presne jak chuck norris... GUNKO POWA

  10. #10
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Paci sa mi, ako sa niektori buzeranti vedia pustit do kazdeho threadu, ktory sa tyka gunka [povedal by som, ze vsetkych modov, ale gunko tie puby massuje viac jak ostatni, tak s nim pochopitelne viac expertov ma problem].

    Nevravim, ze sa sprava podla kostolneho poriadku, ale zaujimave, ze ine BR niektori ani neotvoria, ale ked sa riesi niekto, kto ma vyssi lvl jak oni, tak idete jak po udenom...

    Luke, kde si precital, ze ten ban bol za low skill? Ja to neviem najst, pomoz mi prosim.
    Necham to otvorene este tak do polnoci, nech sa mozete vysantit, ked sa vam vonku chodit nechce.

  11. #11
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ja si myslim, ze som tu najlepsi, tak mi ban za high skill nedavajte!

  12. #12
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    pico du na cigo
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    jj, no ja pisu do kazdeho threadu co se tyka gunka, sem uz takovy :-(
    ok gunko mu dal ban za "gameruin", tak mi to prosim vysvetli, co ten zajo udelal (abych neudelal stejnou chybu), pomoz mi to najit, prosim.

  14. #14
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    "Jen jsem mu zapl ucko" ... kamo takoveho k***** bych vyflejmoval hned + tvoje mentalni propominky v te hre tomu taky moc nepomohli .

  15. #15
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    @luke a kto povedal, ze pisem len o tebe?
    A ja ti nemam vobec co vysvetlovat, prisiel si sem... fakt neviem z akeho dovodu Ked si ani neprecitas chatlog, ani nepozries rep, len plesknes blud, ze zajo dostal ban za low skill...

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates