Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 31 to 42 of 42

Thread: pro Snipa_Piroha

  1. #31
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    jo ale snipe, ty ses stejne marnej, tak co tu trepes!

  2. #32
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Kamo tady sou marni uplne vsichni kdo se zapojujou do tÿhle diskuze... retardi pochcany.Snip sice napise podle me kravinu, ale vy se z toho muzete vsichni posrat.. fakt nechapu.. maly pera na vas vsechny

  3. #33
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Chlapci, vy ste ma asi zle pochopili, co je tu poslednou dobou olympijska disciplina.

    Rhymak: Povedz mi do pici vyjebanej, kde som napisal ze Europa je niekde inde ako Cina? Nevkladaj mi do huby sracky, ktore som v zivote nenapisal, lebo ma akurat naseres. Nechapem co to jebes o nejakych niekolkych hodinach pripravy. Cinania to mohli kludne ocakavat, ze sa s nimi nepustia do farm-whole-game hry, ale ze budu vymyslat nejake strategie a oni piknu razora a nevera, co je podla mna razor patri medzi najvacsie papiere z agi herov(dokonca ani hooda a vang z neho nerobia ziadneho tanka) a nevera, ktory ma 0 % escape mechanizmus a je docela lahko outpiknutelny + ganknutelny.

    Snip: Fakt ma tu nepoucuj o tom, kto sa viac rozumie dota scene(hlavne co sa tyka jednotky), lebo by ta mohlo prekvapit, ze vies oproti mne velky kokot

  4. #34
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Diabol, neviem preco si myslis, ze sa so mnou budes rozpravat rovnako ako s nejakym 15-rocnym zerom, ktore ma v hlave viac prazdno jak na koncerte zivych kvetov...
    Pokial, viem, tak som sa s tebou doteraz stale snazil bavit jak normalny clovek, tak sa prosimta nestrapnuj picovinami
    A ked sme uz pri tom:
    V tej hre bolo krasne vidiet, ze prave europania su s pickmi niekde inde ako cina, ale samozrejme ze skillovo nie...
    Takze ano, pises, ze Europa je niekde inde pickmi ako Cina, nechapem co robis teraz ramena...

    Nemozes kurva sudit sceny podla jednej finalovej hry, proste historia jasne ukazuje, ze su sceny dost vyrovnane, ci uz skillovo, alebo pickmi [aj ked su uplne typovo rozdielne].
    "Niekde inde" si vysvetlujem tak, ze si myslis, ze su na tom lepsie, co pravda nie je vobec.

  5. #35
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    A presne sme tam, ze si ma nepochopil. Tym "Niekde inde" som myslel sposob hry, a typ pickov. Takze nabuduce sa radsej spytaj, aby si si to zase nemusel vylozit podla svojho gusta

  6. #36
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Jogi jebem ti mater!

    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Chlapci, vy ste ma asi zle pochopili, co je tu poslednou dobou olympijska disciplina.

    Rhymak: Povedz mi do pici vyjebanej, kde som napisal ze Europa je niekde inde ako Cina? Nevkladaj mi do huby sracky, ktore som v zivote nenapisal, lebo ma akurat naseres. Nechapem co to jebes o nejakych niekolkych hodinach pripravy. Cinania to mohli kludne ocakavat, ze sa s nimi nepustia do farm-whole-game hry, ale ze budu vymyslat nejake strategie a oni piknu razora a nevera, co je podla mna razor patri medzi najvacsie papiere z agi herov(dokonca ani hooda a vang z neho nerobia ziadneho tanka) a nevera, ktory ma 0 % escape mechanizmus a je docela lahko outpiknutelny + ganknutelny.

    Snip: Fakt ma tu nepoucuj o tom, kto sa viac rozumie dota scene(hlavne co sa tyka jednotky), lebo by ta mohlo prekvapit, ze vies oproti mne velky kokot
    Peterko moj, ty tu trepes neco o rozdilech v pickovani mezi Asii/Evropou zalozeny na jedny hre na lance, ve ktery DTS vytahli divokou kartu a prekvapili protihrace esem v rukavu. Ja naopak porovnavam vyvoj competitive sceny v dote za poslednich ... hm kolik to uz vubec muze byt? 6let? Mozna vic, sam uz nevim jak je to dlouho, cas leti Kazdopadne ja o koze, ty o voze. Tamta hra byla fajnova, taky jsem fandil DTS a potocili jak draci, ale je to trosku mimo pointu (jinak pokud se nepletu, tak to bylo bo3 a nakonec prohrali? nebo mozna postoupili, ale stejne ten turnaj nevyhrali, uz nevim). Ja jsem poukazoval na fakt, ze Asijska scena, ktera se vyvijela (nasim pohledem) z bizarnich picku a prapodivnych strategii do dnesni podoby, kdy Cinani urcujou "co je cool". Tim padem usuzuji, ze neni uplne nutny okamzite znat nejlepsi picky/taktiky a hrotit kazdy "predepsany" build. Staci mit trosku skill, talent a dobrej tym a casem prijdete na chut i te souhre a taktice. (no a samozrejme taky asijska podpora E-sports, konkretne Cinani a Korejci ... tam je to uplne nekde jinde, takze i na tom neco bude )

    A Diabol, fakt si zastrc ten penis zpatky do kalhot a nevnucuj mi jaky jsi guru, me je to uprimne fuk Uz mi neni 15 abych si s kazdym "slovne meril penis", ja tu jen prezentuji svuj nazor se kterym muzes a taky nemusis souhlasit. A nejsem zvedavy na nekoho kdo dojde s vyrazem "vsichni jste marni jen ja sem letadlo".

  7. #37
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Sa mi paci, jak si kopirujete s Rhymakom kusky komentov. Len tak dalej a vyjadruj svoj nazor!

  8. #38
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450


    Hidden Text click here to show
    Last edited by TT_SNiP; 1st May 2012 at 10:43 PM.

  9. #39
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    A kto vravi, ze moj a snipov nazor nie su jedine spravne v galaxii?

    A aj ked si myslim, ze si sa vyjadril zle [lebo z toho tvojho postu nejak smrdelo, ze si myslis, ze europa je pickmi niekde pred aziou], tak beriem, nemusel som ta pochopit spravne.
    Ale keby si si precital poslednu vetu mojho postu
    No offense samozrejme, bavime sa na urovni
    tak by si nezacal ten svoj "do pici vyjebanej" jak maly urazeny chlapec... A ked vravis, ze sa stava olympijskou disciplinou to, ze ta nikto nechape, nemoze byt chyba niekde inde Diabol?

  10. #40
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ale nemyslim nechapanie mna, ale celkovo. Ak sa snazis narazat, ze chyba je u mna, to si bohuzial na omyle

  11. #41
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Jaj ty myslis, ze je problem v tom, ze sa ludia nechapu vseobecne, hej? No, tak to neni nic nove, neviem co si dvihas tlak

    Ale fakt by si sa aj ty mohol zacat vyjadrovat kurva presnejsie
    Chlapci, vy ste ma asi zle pochopili, co je tu poslednou dobou olympijska disciplina.

    @snip :
    Skus v edite "manage attachments", v hornej liste je drop-down menu kde sa to tusim da zmenit
    Last edited by Rhymak^; 1st May 2012 at 10:21 PM.

  12. #42
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Jo super funguje (:

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates