Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 42

Thread: pro Snipa_Piroha

  1. #1
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67

    pro Snipa_Piroha

    Co taj dopice tocis? Ty pul roku nehrajes, pak sem prijdes a uz na prvni czsk tour sem hazis moudra jak spolu nehrajem v tom slozeni, jak to nema sanci na uspech (jak jsme byli minule, tak ten team byl dohodnutej x tejdnu dopredu a tech her spolu jsme hrali spoustu). Kdyz vyhrajem, tak napises neco ve stylu "zahrali to lip, akorat byli outpickly" (to k tomu proste kurva patri). A do tretice vseho dobryho, v tu chvili co dejwik slozi na posledni chvili random team a prohrajou, tak taj zacnes vykladat o tom, jak jsou rumuni jedno z nejlepsich co xpam nabizi A napises "ach ta arogance"?? Ano, minimalne v tom slozeni z minulyho touru jsme. Otazky? Pripominky?
    Last edited by pwnt[XD]; 30th April 2012 at 04:45 PM.

  2. #2
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    ani trochu ucty k decentnimu protivnikovi
    +100000
    Kedysi som bol zvyknuty na to, ze ci sa prehravalo, alebo vyhravalo, nasli sa hraci [vacsinou ti najlepsi], ktori vedeli na konci hry bez hejtu a posmeskov napisat "wp" hracom, ktori zahrali pekne, ktori si to zasluzili.
    Jedine co na acku teraz clovek zazije je bud prazove jebnute "vzdaj to uz" alebo "gg wp marekpiroh" a podobne picoviny...
    Tu na acku mi pride, ako keby pochvalit niekoho za dobru hru bola hanba, uprimne si nepamatam kedy som nieco take zazil. [uz som rad aj za skurvene "gg" na konci]
    Viem, ze je to OT, ale snad si hraci, ktori nemaju 17 rokov spomenu na pekne casy dozadu, ked hraci vedeli posudit/uznat kvality aj protivnikov.

  3. #3
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    O to ale vubec nejde, na acku gg wp marekpiroh pisem vetsinou jen hraci co spolu jsme stejne dycky na TSku a zname se, a napr. ten turnaj co jsem hral ja nebyl zadnej flame a pokazdy se psalo gg wp.. kazdopadne OT

  4. #4
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    try quote lebo to vyzera ako keby picujes sam do seba...

    anyway tie prve tri snipove odseky +1


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  5. #5
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Uz je to upraveno, aby v tom byl prehled

  6. #6
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    No tak zaprve, pro rebrika a ostatni kteri se neorientuji - domnivam se, ze jogi narazi na diskuze v techto dvou threadech:
    [url]http://eurobattle.net/threads/171261-Dota-nightcup-5x5/page5[/url]
    +
    [url]http://eurobattle.net/threads/170622-Medzinarodny-turnaj-5x5[/url]

    No a ted konkretne "jogisaurovi.."
    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    Co taj dopice tocis? Ty pul roku nehrajes, pak sem prijdes a uz na prvni czsk tour sem hazis moudra jak spolu nehrajem v tom slozeni, jak to nema sanci na uspech (jak jsme byli minule, tak ten team byl dohodnutej x tejdnu dopredu a tech her spolu jsme hrali spoustu).
    Wtf? Ukaz mi kde jsem "hazel moudra" ze nemate sanci na uspech? Poslu ti podlozku na mys s podpisem od samotneho Markapiroha kdyz mi najdes quotu kde vas shazuju nebo rikam, ze nemate sanci. Jediny co jsem "vypichl" v tom country touru bylo, ze tu nehraje zadny staly tym (a taky ze ne, nebo vy snad spolu davate nejaky cwcka ci tak neco krom challu?), proto se mi nelibilo, ze podcenujete protivniky. Ale tak dali jste je celkem slusne, gz v cem je problem? (jinak asi sis me spletl s Evilem nebo s nekym - ten tam trosku brecel zezacatku v tom threadu s county tourem, ale taky pak rikal neco podobnyho co ja, tak s nim castecne souhlasim .. ted uz je to ale fuk, dokazali jste, ze nato mate)


    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    Kdyz vyhrajem, tak napises neco ve stylu "zahrali to lip, akorat byli outpickly" (to k tomu proste kurva patri).
    Opet tleskam tve vlastnosti vkladat mi slova do pusy. Kde jsem napsal, ze to zahrali lip? Outpickly kazdopadne byli, celkove ty picky na tom country touru byly dost ujety (ten nessaj v kazdy hre..) - to jen ukazuje, ze na cz/sk challech se zrejme hraje "nejaktualnejsi" dota co se tak picku tyce, jelikoz spousta tech picku co jste meli by vam prumerny ackar na challu nedovolil mit protoze vi, ze se to hraje a ze to je imba. Oni na to evidentne nebyli pripraveni, tak dostali mensi skolu doty (vtipne poznamka - zrovna treba ti rumuni pak tedkon v tom dalsim turnaji hrali locka proti nam zrejme pote, co zjistili jeho silu ... + sweety marny picker, nj nj xD )

    Ale KDE jsem prosimte rekl, ze to zahrali lip? Ja jen rikam podle toho jak jsem je videl hrat, ze to zadny lamy rozhodne nejsou a vase drsnacke recy ala po bitve je kazdy general typu "nebyli to vubec dobri hraci" etc (ahoj Dejwe) jsou skutecne nemistne. To je presne to na co jsem narazel, nulova skromnost, nulova ucta k souperi. Vyhrali jsme jednu hru a jsme kralove doty... kkthxbai ... Trapny, jeste kdyz s tim reprezentujete nas koutek xpamu (oni nastesti neumej cesky/slovensky).

    Ja jsem nikde (a pokud jo, tak najdi kde) neshazoval, ze vy jste hrali spatne. Naopak ja vyzdvihuji, ze oni hrajou dost dobre a maj potencial, akorat si myslim, ze ty picky by meli trosku prostudovat. Ale skillove se mi jejich hra libila. Problem? Otazky? Pripominky?...

    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    A do tretice vseho dobryho, v tu chvili co dejwik slozi na posledni chvili random team a prohrajou, tak taj zacnes vykladat o tom, jak jsou rumuni jedno z nejlepsich co xpam nabizi A napises "ach ta arogance"?? Ano, minimalne v tom slozeni z minulyho touru jsme. Otazky? Pripominky?
    Co to ma co spolecnyho s Dejwikovym random tymem? A s cim myslis ze jsme hrali my ty kare? A s kym myslis, ze jsme prohrali? Vyradili Dejwikuv tym a pak nasledne i nas. Pravda, ja plne uznavam, ze my jsme si to kompletne posrali sami, ale taky to nase slozeni bylo tzv "horkou jehlou" (o nic lepsi/horsi nez Dejwikovci), tak nevim co resis. A ano, pote co jsem je videl hrat tak si stojim za nazorem, ze jsou (samozrejme vcetne vas, kdyz neumis cist mezi radky) jedni z nejlepsich co xpam nabizi. Ne vsichni rumuni, TIHLE rumuni. A shazovat je s trapnyma kecama "jak byste je ponizili" a to a ono a kdyby byli ryby v riti etc ... to je arogance. A to co mi tu tlacis, tim to jen potvrzujes.

    Doufam, ze jsem pokryl dukladne vsechny body. Nevim co ti jeblo jogi, ja osobne proti tobe nic nemam, jen me sere ten vas namyslenej pristup obcas, s kterym se tu potkavam. Bez se trosku probehnout ven nebo dat sprchu a pak muzeme v klidu pokecat. No hard feelings.

    edit: A uz prosim prestante predhazovat takovy to "dosel po pul roce a to a ono..." Jak to sakra s cim souvisi? Troufam si rict, ze tu hraju dyl nez nekteri z vas, minimalne stejne tak dlouho, tak nevidim duvod, proc bych nemohl vyjadrit svuj nazor. Mimoto, mozna by neuskodilo nebyt tolik vztahovacny, mluvim vetsinou dost obecne o sirsim spektru hracu.
    Last edited by TT_SNiP; 30th April 2012 at 05:32 PM.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Nj snip ma bohuzial pravdu. Akoze hlasky marekpiroh su len for fun ale je tu hrozne pravdu povediac egocentrickych hier,hatu a podobnych veci.
    Proste to bolo tak ze zlozenie bolo ake bolo povedal by som na taky klasicky chall. A my sme si mysleli ze ked sme mali lepsi pick ze to je pohoda klud tak sme to nejak jebali jebali jebali az sa to dostalo do fazy kde sa to nedalo zachranit ta hra bola kolektivna vina a podcenenie supera.
    Jogi sory ale snip ma pravdu oni hrali fakt dobre ty rumuni na tom toure pozeral som to s nim a nestihal som sa cudovat. Je pravda ze mali horsi ten pick ale proste hrali ho celkom pekne.(nevravim ze su lepsi ako vy ale hrali dobre)

    Snip prisiel po pol roku na acko je sice pravda ale predtym tu hral strasne davno to iste sa da vlastne povedat o tebe jogi tiez si tu rhal strasne davno a prisiel si cca pred rokom naspat.(ja som tu tiez nebol tak 4/5 mesiacov) rok dozadu koli banu ale proste vsetci (vieme ktory to su) tu hrame nejaky ten rok a myslim ze najlepsie casi boli casi ked sa hravalo na vlastnych botoch .
    Iba chcem povedat tolko ze za 4 roky sa to spravanie v tych hrach strasne zmenilo predtym bola pohoda sranda ok niekedy hate ale teraz to je hrozne sama pica v hre a ty ludia sa spravaju priserne bohuzial tto vidim trosska aj na sebe.
    Zatvorte tento topic a prestante sa tu hatovat.
    Last edited by Nezmysel; 30th April 2012 at 05:51 PM.

  8. #8
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Nebudem sa vyjadrovat, ja sa pohadam s kazdym atd, takze to mam dost v pici. Ale skutok, jedna vec. Skus sa obcas po sebe precitat, co sa sracky pises. Srsly, nepriblizujes sa prazovi, ale smer mas spravny. A to neber ze na teba utocim, no obcas daj tym vetam trosku hlbsi zmysel, lebo pises jak 10 rocny

  9. #9
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Ale picu Cojavim, jestli z vas vyrostly zensky nebo co kurva, kdyz se hraly pred x lety privatky (klasicky se whispovalo lepsim lidem acka at jdou do hry), tak taj bylo takovyho HATU a EGOCENTRISMU, tohleto je o proti tomu slabej odvar. A koho to sere dopice? Vsak stejne polovina / trictvrte toho hatu je jen vuci lidem ktery se znaj uz dlouho, a vetsina toho je myslenyho z prdele, a proste ty lepsi hraci namysleny vzdycky budou, tak to je, bylo a bude. Ale o to me taj vubec nejde tedka, jen jsem timhle topicem chtel snipovi rict, ze kdyz napr. my vyhrali ten tour, tak jediny ceho jsme se dockali (minimalne na TSku), byly reci typu: Tak to jste meli zadarmo s tim pickem co meli, atd atd. Pritom aspon co ja jsem slysel, tak ty picky zas o tolik jiny nebyly, co hrali proti vam (ck, troll na supp..- rikam, jen jsem slysel), a v tuhle chvili s tema rumunama nakladas uz skoro jak s polobohama.. NERIKAM, ze nehrajou spatne, ale kdyz my jsme rikali, ze nehrajou spatne, tak to byly argumenty typu marny picky vsechno. NAOPAK, my byli jedni z mala, kdo rikal, ze nezahrali vubec spatne na to jakej meli pick atd. Takze mannerem jsme se "spravali" naprosto OK. A to co rikame pred matchem, jak je ponizime atd, to proste patri k TEAMSPIRITU, nejaky tymovy moralce atd, trochu nabudit tym (nebo snad mame rikat: kluci, tyhlety hrajou dobre, to nedame?), proste jestli tohleto uz se bere jak namyslenost a arogance, tak to uz me poser PS: Tohle neni urceny jako nakej hate vuci tobe, ale chtel sem ti to proste rict, pac s tim proste nesouhlasim, jakej na to mas nazor, ale tamten topic uz zavrel. HOWGH MOFOS

  10. #10
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    No jogi jako v ramci povzbuzovani a tak, to je naprosto v pohode. Ale tak to si vykladejte na tsku pred hrou, a ne na forech vsem okolo, to pak posila spatnou zpravu imo xD Co se toho country touru tyce, tak nevim kdo vam rikal, "ze to mate zadara" (ale je fakt, ze s tema pickama jste je zaskocili - coz nesnizuje nijak vas vykon, jen vam to dalo urcitou vyhodu, kluci evidentne moc nevedeli co se hraje ), ale asi to mysleli jen z prdele. Jestli jsem neco takovyho rekl i ja, tak to urcite bylo z prdele, zaslouzili ste si to. Ale zas zustanme u zeme - nehrotte to moc kvuli tomu, ze jste vyhrali jeden tour.

    Mas pravdu s tim, ze vzdycky to bylo tak, ze ti co jsou "lepsi" jsou trochu namysleni no. Ale zas jak kteri. Vetsina jo, nekteri min, nekteri vubec. Viz napriklad kdyz si prectete nejaky rozhovory s top hracema napriklad z ciny nebo koreje - ze sc - tak vetsina z tech top hracu jsou hodne slusni/skromni a pristupuji s uctou k protivnikum. Samozrejme, neda se to hazet vsechno do jednoho pytle, i tam jsou vyjimky, ale rekl bych, ze to obecne smysleni tech dobrych hracu je trochu jinde.

    Vas samozrejme nesrovnavam s top hracema v Cine nebo s top korejcema v SC Ale momentalne jste mezi top dotarema na xpamu, tak mate moznost "jit prikladem" pro ostatni a je hezke kdyz zkuseni hraci jednaj trochu s uctou a skromnosti a ne jak namysleni fakani. To je holt uz o jednotlivych lidech. Vim, ze kdybych to vykladal nekde na dasnetu nebo tak mezi "topkou" cz/sk sceny tak se mi asi vysmejou a poslou me do prdele, jelikoz vetsina (cest vyjimkam, vim ze existuji) to taky berou "ja jsem dobry = vsichni podemnou jsou lamy". Ale tak vas aspon trochu znam tak vam muzu rict narovinu co si myslim.

    A mimoto promin Skutku, ale nesouhlasim s tebou - alespon castecne ne. Myslim, ze v dote skutecne vzdycky byl tenhle hate a namyslenost, mozna akorat mas pravdu, ze ted je to horsi. Ale bohuzel vzdycky to tu bylo. Ja taky neresim jak se chova kazdy pepazdepa123, jen apeluji na lidi jako vas kteri to ted ctou aby aspon nepridavali vic "dreva do ohne".

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    To peter: to som napisal za 5 minut tak som to po sebe ani necital ponahlal som sa prec.
    To all: Ala co si k danej teme este myslim ja mozno to chcel naznacit aj snip.
    Mam taky dojem ze ludia tu v hrach urcuju kto to dojebal a kto vyhral hru podla toho kolko ma killov popripade smrti. Nikto tu nebere ohlad na suport hracov a ked sa niekde nieco pokasle tak zato mozu iba oni suporti lebo maju x smrti.
    Pritom farmit dokaze aj opica carry v challoch moze hrat akykolvek hrac ktory si kupuje porty sleduje linky ktora je napushovana a vie lasthitovat.
    Lenze ten co vytvara farmu pre carry hraca je suport ktory mu robi nato priestor ci wardami aby ho negangli harasovanim superov na trjlinke davanim mu salv ked ma malo hp stromeckov,obetovanim sa pre carry hraca. A vacsinou ho zato nikto nepochvali nikdy nikto nepovie na konci hry pekny suport. Vzdy je najelpsi ten co ho 30 minut nebolo prisiel do bojov dal si 3x ultra kill.
    Automaticky hate spada vzdy na suport hracov vzdy su to najvacie nuly skurvili hru skurvili massfight v 50 minute kde povedze si pravdu taka cmka da jednu novu a kocku za boj ak ma stastie a neskape skor. Takze ludia vy viete mozno o koho sa jedna vstupte si do svedomia a prestante sa spravat v hrach - pocas hier - po rhach ako pice a zvalovat celu kolektivnu vinu na jednotlivcov.
    A nezabudnite mi tu napisat ze nemam pravdu som kokot a podobne veci.

  12. #12
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    No skutku uprimne, myslim, ze se tu resilo neco trochu jineho, ale mozna mas taky pravdu.
    Jenom...:
    1) Ty rozdily mezi carry/supportama etc to neni jen na acku, to je odjakziva vsude - ono jde o to, ze dobry carry se pozna na prvni pohled kouknutim na tabulky ... dobry support se da tezko zhodnotit .. no a taky nekteri si zas naopak mysli, ze koupit wardu, kure a mit na konci hry 0/20 = support, coz samozrejme taky tak neni Jako na acku a obecne na random challech/priv hrach nikdy nemuzes chtit 100% spolupraci, jaka by byla v poradnem tymu, ale kdybych mel rict jak si myslim ja, ze to je, tak ty uplne top tymy tolik neresi role. Samozrejme, nekdo preferuje hrani supportu, jiny farmeru, nekdo je vynikajici ganker atd.. Ale v samotne hre se myslim tolik neresi kdo co hraje, ale jakou taktiku chteji hrat a co k tomu potrebuji. Kdyz support na zacatku 3x umre a nema ani botu, dobrej tym mu da prostor nato to dofarmit a nekdo treba za nej koupi wardy apod, protoze je na hovno mit po 30min hry cmku bez boty co v kazdym fightu da protivnikovi freekill. Stejne tak kdyz je hra zalozena na nejakem farmerovi a ten ma tezkou hru, tak ho podporuji gankama, babysittuji ho na lince, stackuji mu neutraly, kupuji sharovatelny itemy (port, salvy etc) a pod. Proste nikdo nerekne "hej ty blbecku kde mas farm?" Ale tak to jsem se trosku nechal unest, v takove hre se taky malokdy stane, ze by nekdo neumel hrat svoji roli a takovy pristup nemuzes chtit po random lidech co se sejdou na chall na acku nebo tak.

    2) Holt vzdycky v techdle hrach to bude "neci chyba". Neprekvapuje me to, nijak jinak bych to ani necekal. Ale musim uznat, ze posledni dobou me to taky sere, viz treba hraju na balkanu, podelam jeden teamfight a vsichni zacnou hatovat, ale nikdo si nevidi ani na tu spicku nosu. Nikoho nesere, ze treba typek 3x jde sam do lesa na suicide nebo ze nemame wardy/smoky etc. Nekteri lidi to berou vic s nadhledem, ale je dost takovych, co proste nikdy nedelaj chyby ale kazdou prohru na nekoho musi svest (tem bych doporucoval zajit si zahrat starcrafta nebo obyc warcraft, jsem zvedavy, na koho budou svadet chyby tam .. v 1v1 samozrejme). Ale tohle je proste hluboko zakorenena mentalita hracu, to se moc ovlivnit neda. A ruku na srdce, sam znam ty momenty kdy taky svadim viny na ostatni, nekdy opravnene, nekdy ne.

  13. #13
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Prvý thread čo fakt nebudem čítať


    Fakt som krásavec

  14. #14
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Jdu na cigo, bo me nohy neunesou...Pico v tehle dvojce, si nedam ani hera ani veze. Dokonce ani v jednicce, ale i tak ste vsichni nuly...Zabanujte je vsechny! (Icetea pochopi )

  15. #15
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    no pico, v tehle jednicce, ani krepu nedam tak jdu cigo (ale podla mna aj molda pochopi nvm)
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates