Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: Lvl 2 "rereq" TT_SNiP

  1. #1
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450

    Lvl 2 "rereq" TT_SNiP

    Ako má request vyzerať?

    Vaše meno, nick(y), vek (osobné údaje môžete a nemusíte uvádzať; samozrejme)

    Steven Seagal, nick TT_SNiP, biologicky vek 21, mentalni vek 60

    Prečo chcete LVL2, alebo inak povedané, na čo ti to je dobré
    Uz jsem ho mel a daval jsem chally jak pan, ale byl mi odebran za udajnou neaktivitu.. (ale forum jsem cetl! ;/ ) Ted ho chci protoze je trapny jak jogi vyhrava vsechny hry s jednim pickem A zacalo se mi styskat po mych uber "picich" (pikach? ... jak to sakra napsat mnoznym cislem ).

    Vlastné ohodnotenie manneru
    Da se se mnou v pohode vyjit - jednam s lidma tak jak oni se mnou.. Jediny co me dokaze vytocit jsou namysleni hypokriti a extremni lameri, co si to ani nepriznaj. (viz Sweety :-* )

    Vlastné ohodnotenie DotA skillu (ak máte skúsenosti s rolou kapitána, tak to je dobré spomenúť)
    Odkapitanovano mam kopu, odehrano druhou kopu .. Uz jen fakt, ze tenhle nick narozdil od 95% acka mam peknych par roku mluvi sam za sebe.

    Do vouch requestu priložte minimálne 1replay z random hry + 1 replay s cm modom(captains mode) ve kterém jste vy jako kapitáni, ktoré podľa vás postačuje ako kvalifikácia na lvl2 na CZSK.
    Robo balkan enigma (az na tu sipku na konci .. ;/ ):
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/balkan/gamestats.php?id=648[/url]

    Robo pub seeker:
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49292[/url]

    Nejaky robo support (uz ani nevim co to je za hru xD ):
    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48600[/url]

    + hodne dalsich robo supportu (a par failorzoru ) naleznete zde ( [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/userstats.php?user=tt_snip[/url] ), pac stejne 90% her hraju supporty (ktere nikdo nechce hrat a jen na ne umi p*****t, pac jsou marni jak coolovy sipky)
    Rep kde sem kapitan asi zadny cerstvy nemam (mozna to bude tim, ze nikde nemam lvl 2 :-x ), ale tak vzhledem k tomu, ze po tom pul roce co sem nehral se na acku pickuje furt to samy dokola si nepripadam, ze bych zaostaval.

    Prosím dodržujte uvedené body, ak niečo vynecháte, alebo request bude mať dokopy 5 slov v štýle "hi ja super hrac dajte my vouch", tak vám dáme 48 hodín na editáciu vášho requestu do správnej podoby, ak tak nespravíte request nebude vôbec riešený a bude hneď uzavretý.
    btw Hi ja super hrac dajte my vouch.
    Last edited by TT_SNiP; 28th April 2012 at 03:14 AM.

  2. #2
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Uz dost dlho tu nebol request co by mal hlavu a patu

    !support 1/3


    Uz jen fakt, ze tenhle nick narozdil od 95% acka mam peknych par roku mluvi sam za sebe.
    +1

  3. #3
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Ako neoficialny voucher. SUPPORT.... 1/3 [edited by Rhymak^ ]


    hi ja super hrac dajte my vouch" - You made my day(taky by bol asi prazov vouche req )
    Last edited by Rhymak^; 28th April 2012 at 11:37 AM.

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    snipe omrzelo ta wofko ?
    odkedy hras sekera ?
    je to master of support ak si myslim ze niekto na acku ho vie hrat tak to je presne tato lama a ked si spomeniem na starsie hry tak ma vlastne ucil wardovat

    !support

  5. #5
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Kozojeb co masti supporty ... to musi byt lvl 2 ! SUPP

  6. #6
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Dekuji, dekuji za podporu. Stejne jako v mem minulem vouch requestu se vam odmenim stejnou minci - pristi vanoce naleznete pred dvermi kosik vlastnorucne natrhanych houbicek

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    radsej kup vodku

  8. #8
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    žádné vánoce už nebudou :/

  9. #9
    Registered User IwinForSerbia's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    IHRL
    Posts
    378
    !support good player


  10. #10
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    HEj rhymak co ma editujes, davaj si na mna pozor!

  11. #11
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    ne ze by nekoho muj nazor zajimal.. ale ani tak si to neodpustim. SUPPORT!

  12. #12
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    No Teba som videl hrať len a len vždy v stacku snáď, či pub či chall (oprav ma ak sa mýlim). Snáď som Ťa bez tvojej "skupinky ( nemohol som si odpustiť tú spojitosť)" nevidel.
    A keďže bez kamarátov (čo majú lvl 2) nehráš, prečo Ťa nevyzvú ? Načo je Vám všetkým lvl 2 keď hráte aj tak dookola stále rovnaké teams ?


    Fakt som krásavec

  13. #13
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    !support Moc dobrej hráč to je, v pohodě člověk, dobrej kapitán ! jestli bude aktivní a bude to tam mastit, jen dobře pro xpam. Gunko nevím jestli snip je zrovna člověk ktery by hral ve stacích, a je to zrovna takovej člověk který pickne i supporty feedry, protoze sám je feedr
    Last edited by Hannibal.InSa; 29th April 2012 at 12:50 PM.

  14. #14
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by Hannibal.InSa View Post
    !support Gunko nevím jestli snip je zrovna člověk ktery by hral ve stacích, a je to zrovna takovej člověk který pickne i supporty feedry, protoze sám je feedr
    jako ja mu nemam problem dat ten supp, len mi to pride zbytocne ak bude challovat, len s tými čo vždy, ale np, však to sú 2 sec na napísanie command...

    2/3


    Fakt som krásavec

  15. #15
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Hannibal.InSa View Post
    !support Moc dobrej hráč to je, v pohodě člověk, dobrej kapitán ! jestli bude aktivní a bude to tam mastit, jen dobře pro xpam. Gunko nevím jestli snip je zrovna člověk ktery by hral ve stacích, a je to zrovna takovej člověk který pickne i supporty feedry, protoze sám je feedr
    Dik, ale naser si! (dostanes jen pul kosiku houbicek)

    Quote Originally Posted by gun10a View Post
    No Teba som videl hrať len a len vždy v stacku snáď, či pub či chall (oprav ma ak sa mýlim). Snáď som Ťa bez tvojej "skupinky ( nemohol som si odpustiť tú spojitosť)" nevidel.
    A keďže bez kamarátov (čo majú lvl 2) nehráš, prečo Ťa nevyzvú ? Načo je Vám všetkým lvl 2 keď hráte aj tak dookola stále rovnaké teams ?
    Jo Gunko, mas pravdu, ja zapomel na vasi novou "acko policy" aka lets play with noobs. Tak jasne, ze asi budu hrat se znamyma kdyz tu jsou a ne se starapromin a markosaurem. Ale nahodou, treba markapiroha jsme do naseho "stacku" uz nekolikrat nabrali

    Kazdopadne proc myslis, ze chci ten lvl 2? Ty myslis, ze me bavi 15min hry, kdy souperi breci uz od 5. minuty? Vetsina pubu na acku je tezce nebalancovana a je to naprosto o nicem hra. Chci lvl 2 abych moh dat i nejaky ten chall, trosku si zas zapickovat a mozna i dotahnout na acko zas nejaky ty balkance (protoze tam maj nektery moc dobry hrace a vubec mi nedela problem s nima hrat). Ale jestli zas nekdo prijde s takovyma kecama jako "no ale jestli chces lvl 2 musis dat sanci i Jozkovi006" tak to si s prominutim odpustte Ja se povazuju za relativne feroveho hrace, ktereho nezenou nejake predsudky. S vetsinou lidi vychazim v pohode a nikoho tu "tajne nehatuju" narozdil od vetsiny lidi co tu ma svoje emo problemy mezi sebou Ale neplanuju hrat proti nejakymu jogiho stacku s bandou publikaru. Kdyz uz ten lvl 2 budu mit, budu si hrat s tim koho uznam za vhodne a budu se snazit, aby ty hry byly relativne balanced, ale taky nebudu za kazdou cenu tahat na chally lidi, co nato nemaj.

    Jestli vam tohle dela problemy, pak asi nebudeme kamaradi. (btw Gunko dival ses alespon na ty hry co jsem postoval? alespon na parser? zajimalo by me jakej stack mam tam, kdyz jsem pokazde v uplne jinym tymu s jinym protivnikem ... pravda, protivnici vetsinou nehrajou nic moc, ale aspon nekteri z nich nejsou spatni hraci a ja si troufam rict, ze v tech hrach jsem zahral svoji roli tak jak jsem mel a to je hlavni - v cem je problem?)

    edit: Napsal jsem to az po tvem postu, tak tedy dik za support ale aspon to tu mate narovinu jak to vidim ja a nemusim to opakovat kdyz dojde nekdo dalsi s podobnym argumentem.
    Last edited by TT_SNiP; 29th April 2012 at 03:28 PM.

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates