Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 61 to 75 of 93

Thread: BR leaver diabol

  1. #61
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Kriste pane

    Skoda, ze sa to tu uzavrelo, este chvilku a dozvedel by som sa nieco o high-level kulturistike od skutka, nieco o novych pravidlach slovenskeho pravopisu od praza a nakoniec by som konecne pochopil, ze diabol do vsetkych picuje len preto, lebo je ovela mudrejsi ako ostatni ma asi pojebe

    Kazdopadne skoda, ze som neprisiel domov skor, ja by som za to asi diabla nebanoval, mam lepsie sposoby ako ho huntit keby bolo treba <3
    Ja nevravim ze robim high level ja som len objasnil niektore fakty ktore viem kulturistike ako takej sa venujem len koli postave aby som nevyral ako amik co sedi v mekaci. Nerobim ziadne velke vahy ani nic podobne proste ale kulturistika proste somnou bola kedze mam kamosov co sa tomu venuju da sa povedat ny vysom levely chodia na sutaze a tak tak ked sa spolu bavia tak ich pocuvam a myslim ze co som sa dozvedel od nich a z roznych zdrojov (objednavam casopis muscle fitnes a podobne veci) proste su tam uzitocne veci a rady.
    A nejaky laryk alebo prazo mi tu nebudu pisat srance ked sa do toho rozumeju asi tak ako marekpiroh do doty.Este raz to opakujem JA si o sbe nemyslim ze som nejaky jay cutler ale viem o posilovani dost a ked mi laryk bude tvrdit ze 2+2 je 3 tak proste to tak nenecham.
    ale GL s treningom co vam poradil bezdomovec pred fitkom za flasu vina daleko nezajdete.

    rhymak myslim ze nepatris medzi ludi ktory by si zomna mohli robit prdel.

  2. #62
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    skutok jediný kdo tu píše srance si ty aspoň co se korte týče ) a za rok nečinnosti by ti svaly spadli tak že by tě ani mama nepoznala, to bys musel mít popiči metabolismus

  3. #63
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    ok skipl sem asi tri stranky protoze nemuzu dockat az se zeptam: WTF ???? 19 let, 186 cisel a ty do pici vazis 128 Kg? ted si tak rikam ze je neco spatne..

    hele promin nebudu resit tu cast kde si musel podstoupit lobotomii a proto pises jak prumerne inteligentni tucnak a rovnou ti navrhnu kamaradstvi...to jen proto abys mi pak napsal PM a ja ti sestavim nakej jidelnicek kerej te da do stavu kdy budes schopnej dozit 35 let :-OOOO (nechci se chlubit, ale jestli muzu, tak sem posiloval a delal MMA O.o ale to jen jestli muzu... takze mi nevykladej o padesatikilovych lidech ktery si davas k obedu)


    legenda: v posledni vete ctete slovo lidi jako hamburger...

    edit: jinak ten post kde si mluvil ke me, pochopil jsem jen "sracka, cinka, sracka, cvicit, sracka" - vazne bys s tim vyjadrovanim mel neco delat...

    roofe: hele mam hodnou tetu (shodou okolnosti faustikova mama) a ta by ti mohla pomoct, rada si vyklada s lidma a pomaha jim od jejich problemu (zivi se jako psycholozka :-O- o 0 )
    Last edited by oB.Sweety; 27th April 2012 at 08:59 PM.
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  4. #64
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    jo a jeste k gunkovi: ted uz se chci chlubit i kdybych nemohl - já 149 :-*
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  5. #65
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    sweety: laryček ofic 152
    sweety: tys dělal mma? srdcař kamo cos dělal předtim?

  6. #66
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Kurva skutok, to som mal chut prestat citat uz po druhom riadku

    Neviem co sa furt urazas, zda sa ti, ze ten svoj post som myslel nejak megavazne? Fakt ma nebavi vysvetlovat dospelym ludom, ze ich neurazam, ze si z nich nerobim srandu... Ale ta vasa diskusia bola fakt na smiech

  7. #67
    Registered User Lord_Martas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CZ
    Posts
    55
    to je moc :-D jak uz ty odkazy na "suplementy" jak uz ty kecy okolo

    skutok pise hrozne sracky, ale to ze pri 75kg zvedne 93 na benc je zcela realne, jestli aspon neco ze sebou dela.

    hlavne me znicil ten posledni prispevek o "muscle and fitnes" = mystic and fake to je ten spravny nazev pro takovy bulvarni platek, kde kazdy druhy clanek je vytrzeny z koncextu, uz jen podle tohoto jde videt ze clovek nevi o cem mluvi

  8. #68
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post
    gunkovi: ted uz se chci chlubit i kdybych nemohl - já 149 :-*
    Quote Originally Posted by Laryk View Post
    sweety: laryček ofic 152
    To sú aké staré ? Ja som na zakladke pred gymplom robil ...
    To sú mensa ? Nemáte nejaké mensa staršie ?


    Fakt som krásavec

  9. #69
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Vyserte se na to, nekecejte furt hubou a poslite svoje bodybuilding fota Já ho klidně pošlu

  10. #70
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    já nemám žádné kde jsem nenahý

    martas nikdo neříká že je to reálné, on psal že po roce necvičení hnedka zdvyhal 93kg )

  11. #71
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    vtiipnější Ban request jsem nečetl prazo neumí mluvit, a laryk ten má IQ 152 xDDDD přitom mi vzdycky připadali tak na stejný úrovni Ale stejnak nechápu jediné .. Vzdycky jsem si říkal jak ti lidi co sedí za tím monitorem musí být tupí.. když dělají takové pičoviny. A oni to jsou týpci s takovým robo IQ (to neni na tebe sweety, ty se vyjadrujes chytre, i hrajes a mluvíš ) ale vole laryku, ty jestli máš IQ 152 ... a hraješ tu dotu tak dlouho, nechapu jak muzes byt furt tak marný párek

  12. #72
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    definuj mi "marný jak párek", celkem by mě zajímalo, co to je a dotu nehraju, mám ban do odvolání

    narážíš na mě, jaké dělám pičoviny?

    meleš sračky od věci, měl by jsi se věnovat maturitě nebo závěrečkám v autoškole nebo co teď děláš )

  13. #73
    Registered User
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Olešná
    Age
    34
    Posts
    14
    Kecy Kecy Kecy kazdy z vas tu je superman, tak go dajte si stretko tam naky mass-fight a uvidite kto je najsilnejsi xD

    BTW Skutku : Ty drz pls hubu jeste pred rokom si mi pisal ze ta mam v patek vecer pockat v ČADCI o 20 hodine pri fontane ale akosi si sa dolakal a nedosiel si tak pls drz picu aky si rambo.

    A diabol mal napsat GG WP a potom leavnut. Aj tak ta hra uz nemala zmysel.
    (15:14) NuclearPanda: nemluv mi do sipek ja sem Mr. Sipka
    (01:00) [Spis]Borovicka: ja viem dobreho doctora

  14. #74
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    A ty si kto? :O

  15. #75
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    :d

Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates