Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 93

Thread: BR leaver diabol

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71

    BR leaver diabol

    Poprosim o ban za leave, neni co dodat

    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=49274[/url]

    39:16

  2. #2
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Sak uz bol koniec aj tak , ty hlupa nula

  3. #3
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Koniec je az po padnuti tronu ...
    ale už som unaveny pozriem to detailne zajtra


    Fakt som krásavec

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Jj nadavky ti pomozu, koniec je az ked padne tron a v momente tvojho leavu nebola pushnuta ani jedna bazova vezka D

  5. #5
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Kamo prazo kdo si myslis ze tohle bude po tobe cist? vzdyt to nedava vubec smysl

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Prazo ja pisem fakt niekedy zbytocne useless dlhy post bez ciarok. (ok snazim sa uz nejaky ten tyzden hlavne pre snipa v tom robit poriadok)
    Ale s toho co si ty napisal nechapem ani slovo iba poviem tolko. Necuduj sa ze ta nema nikto rad vyhras jendu hru a uz pises do all chatu a snazis sa zosmiesnit supera asi to bude tym ze vyhras jednu hru za sto rokov a to si k tomu musis picknut este fenixa. )
    k topicu leavnut nakonci boze riesite tu sracky peter je peter ale je s nim aspon sranda ked uz je retard a obcas zahra nejakeho toho pudga lebo to je predsa kvalitny hrac a hra moc pekne.

  7. #7
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    to si děláš prdel ne? však ste dostali teamwipe a půl minuty na to padl trůn... co tady řešíš za hovna? to ste fakt tak marní (odpovím si sám - ano jste) že podáváte takové useless crybantopicy aby tu nebyli hráči kteří vás jsou schopní porazit? ... bože čert nám dlužil takové nuly ... phoenix shreder gogo power rangers


    pražo? budu opakovat co už tu bylo řečeno ale ten tuk ti asi tlačí na nějakou důležitou mozkovou čast a tak otupuje tvou schopnost srozumitelného vyjádření...
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  8. #8
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    No moc pjekne Djabol.

    Kazdopadne, nebyl to nahodou ten leave pred lastpushem pote co jste teamwipnuli (nebo resp minimalne roof to zas posral jak rikal jogi a nechal se odchytit nekde pred fightem) ... Jo to byste urco jeste otocili

    Jinak Prazo, ja nerozumet tvyma jazyku, co ty chtit rict?

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Sweety odpusti si tie kecy o prazovom tuku, on ma aspon odvahu si tu fotku zavesit, ukaz sa ty ako vyzeras a potom sa navazaj na niekoho ako vyzera, a trepes kecy. Ak pravidla platia pre vsetkych rovnako tak ten ban ma jednoznacne dostat.

  10. #10
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    asi tady málo běhali videa na kterých jsem jako hlavní aktér s Lordem na srazu v ostravě mmj mám veřejně přístupnej profil na facebooku tak si mě tam klidně prohlídni, ale nevím proč bych si měl do virtualního světa dávat realnou fotku O.o sounds weird to me :-x

    ale praža nebat ty! ja zavolala šaman sousedního kmen a on přeložit co ty říct !
    An eye for an eye, will make us all blind.

    Mahátma Gándhí

  11. #11
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    nevim co se tu resi poruseni pravidel = ban a toto v souladu z pravidly zcela jiste nebylo co k tomu dodat vic...

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by oB.Sweety View Post

    ale praža nebat ty! ja zavolala šaman sousedního kmen a on přeložit co ty říct !
    sweety nie kazdy si moze dovolit navstevovat zakladnu skolu a dokonca aj strednu na slovensku proste to je rec jeho ghetta kde vyrastal.

  13. #13
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Love.and.Peace View Post
    nevim co se tu resi poruseni pravidel = ban a toto v souladu z pravidly zcela jiste nebylo co k tomu dodat vic...
    Ale kdopak to tu mluvi? Ze by to byl nas smutnej molda co je v kazdy hre nejvetsi slusnak a nikdy neporusuje pravidla a samozrejme nikdy nemel ban?

    btw, uz mas dyku?

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    sweety, skutok a další jste kokoti.

    Porušil pravidla, má dostat ban šak je mantavý kokot. To že pražo dostal ban to jste měly všeci radost. Proč to tu tak pořád dělíte???oni a my???

    Do piče nikdo neříká, že diabol není dobrý hráč, nebo že s ním není na TS sranda, ale i pro něj platí pravidla.

    Stejně všichni víme že dostane další acc a bude hrát. Pražo narozdíl od něj když dostal ban na 2 týdny za flame (což dělá skutečně diabol denně) ten ban přijal, 2 týdny nehrál a pak když se vrátil tak jsem ho ani jednou neviděl nic psát (žádný flame).

    Šak diabol má už dost svojich přisluhovačů co mu lížou koule, chápu to u nějakých nonamerů ale proč vy????

    Už tak nás tu hraje 5apůl tak do piče nechte toho vašeho dělení na my a oni. Já hrávám jak s váma tak snima, a nechápu proč by to tak nemohly mět všichni.

    Stejně jednou prohraju a píšete mě Too_late_to_piroh podruhé dostanete vy a píšu TT_piroh..............je to sranda, teda já to tak aspon beru. Šak nikdo z nás tady nehraje proto aby se dostal do Na´vi.......

    Co se týká BANU 100% ano třeba i samotný diabol bude mýt příště důvod zůstat ve hře až do konce

  15. #15
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    crusty se nam tady uplne rozohnil, stejne si zalozi novej nick tak je to celkem useless tady neco resit

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates