Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 16 to 30 of 93

Thread: BR leaver diabol

  1. #16
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    Crusty sam si napsal ze je nas tu 5 a pul a proste nekdo poda takovej BR D , nereknu kdyby jste je dali az treba za 5min to jo np , ale za 30s ? D: sak to je do pici uplne fetarna , ale jak chcete podavejte nesmyslne BR na hrace s kteryma kazdy den hrajete .. pak GL v hrach s pirohama a ostatnima TOP hracema na nasem milovanem xpamu a jak tu napsal crusty proste hrajem spolu tvle a netreba na sebe podavat BR .... :/

    BTW : odjebal bych davat bany ve hrach , bo nekterym lidem uz z toho jebe .. nemyslim primo tenhle BR

  2. #17
    Registered User Prazo_Senator's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    SR
    Age
    31
    Posts
    26
    oB.Sweety
    Poprve kamarade ta fotka je stara dva roky, teraz cvicim kamarade. Sak ja si sem dam nove fotky sracka lamacka a ja vahu potrebujem lebo ja si sam davam aj vela na cinku.Ja sa nemam zaco hambyt a ked tomu nerozumies tak priber a mozno das na cinku aj 50kg, co je moc podla mna.A ked ta to tak zaujima ja vazim 128 kg 186 cm a davam 110kg na lavicke a na chlapca co ma 19rokou to je dost.Dakujem ti sracka za pochopenie. A staraj sa do svojho vyzoru , a coto ma s dotou spolocneho .
    Last edited by Prazo_Senator; 27th April 2012 at 10:57 AM.

  3. #18
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Kamo bracho prazo brain on dopice... vsadim se ze ani ty sam nemuzes rozumet tomu co si napsal...

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by kecaduj View Post
    sweety, skutok a další jste kokoti.

    Porušil pravidla, má dostat ban šak je mantavý kokot. To že pražo dostal ban to jste měly všeci radost. Proč to tu tak pořád dělíte???oni a my???

    Do piče nikdo neříká, že diabol není dobrý hráč, nebo že s ním není na TS sranda, ale i pro něj platí pravidla.

    Stejně všichni víme že dostane další acc a bude hrát. Pražo narozdíl od něj když dostal ban na 2 týdny za flame (což dělá skutečně diabol denně) ten ban přijal, 2 týdny nehrál a pak když se vrátil tak jsem ho ani jednou neviděl nic psát (žádný flame).

    Šak diabol má už dost svojich přisluhovačů co mu lížou koule, chápu to u nějakých nonamerů ale proč vy????

    Už tak nás tu hraje 5apůl tak do piče nechte toho vašeho dělení na my a oni. Já hrávám jak s váma tak snima, a nechápu proč by to tak nemohly mět všichni.

    Stejně jednou prohraju a píšete mě Too_late_to_piroh podruhé dostanete vy a píšu TT_piroh..............je to sranda, teda já to tak aspon beru. Šak nikdo z nás tady nehraje proto aby se dostal do Na´vi.......

    Co se týká BANU 100% ano třeba i samotný diabol bude mýt příště důvod zůstat ve hře až do konce
    Mne je to ci diabol dostane ban alebo nie to mam na salame dajte mu premna zamna aj na 5 rokov. Ja sa snazim rozlustit iba prazove klinove pismo ked mi to niekto prelozi vyjadrim sa k tomu.
    A prvy kto tu napisal bol prazo diabol sa obhajil 9 slovami a zjavne prazovi sa nepacila kritika na jeho kamarata roofa. To ze po jeho pisme niesu ziadne papyrusy ktore by objasnovali co chcel povedat a my si s toho robime srandu z nas nemusi robit kokotov .

  5. #20
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Jezis, tak mi dajte ban. Prehravali sme na killy asi o 10. Jedine co sme mohli spravit, bolo defovat v bazi a tak ich zabit. Ale samozrejme, roof so svojou maximalnou demenciou, ktora bohuzial nema hranice, si skoci uplne z neznamych dovodov na tida, cim mu ostatni z teamu museli ist pomoct a vdaka tomu sme prehrali hru. A to ze, on ide pisat, ziadna bazova veza nebola dole, tak za tych 30 s by boli dole vsetky tri... Este sa vyjadrim k jeho tazkym posmeskom. Neviem, na kolko spellov si videl hrat EXORT invokera, pretoze ti kazdy povie, ze davat spelly ine ako EXORT ked mas v nom 7 bodov, je maximalna kokotina. Alacrity, Sun Strike, Meteor, Defending Blast, Ghost Walk su jedine spelly, ktore sa vtedy chodia(kym uz nie si vyssi level a nemas viac bodov aj vo WEX alebo QUAS.) TO znamena, ze ostatne spelly v danom momente, ked mas vymaxovany len exort, su uplne neucinne a zbytocne pouzivat. Keby si nemal v hlave nasrate, mozno by si na to prisiel aj sam. Druha vec, invoker odjakziva stoji vzadu a casti, neviem kde si videl, ze ide prvy a hned sa neha zabit. Samozrejme, zase raz poviem, neviem co sa ti odohrava v hlave, ale snad si to raz das dokopy...

    Clovek by aj chcel s vami vychadzat, ale mne to pride tak, ze vy tie faily robite snad naschval, aby ste ma nasrali a ja vam potom mohol nadavat.... Asi vsetko k mojej obhajobe

    Posledna vec: Ku crustymu a k jeho komentom sa vyjadrovat nejdem, lebo je to kokot... Prazo mi vonkoncom nevadi, dokonca ani jeho picky...A molda, ty si uz konecne na tom fore zavri chrapu, na TS najvacsi kamos pre kazdeho, na dote 2 furt vola hrat, a tu by vsetkych zabanoval. Ja narozdiel od teba som nenasluboval sracky po tom, co som mal MH a uz za 2 dni som leavol hned na zaciatku pub. Takze ty sa radsej vyjadruj len sam sebe, mna tie tvoje tupe komenty nezaujimaju, chapes? Hawk

  6. #21
    Registered User Prazo_Senator's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    SR
    Age
    31
    Posts
    26
    Ghahečhiwrnhwinhwrinhiwrnhnbnnberuwrrohhmqhqe ABAGAHWžľščžščážščáýžľýíť+ľšý ízšľ ghwughčuhľčíťžľčžľč gw8hgzýčť4ýťž4á5ľ4ť5ľfaffqeč1ťľ ť.ľšč,ť.šč,ťžšč,žščžšč . Nezmysel jeto len tvoje dalsi papyrus.
    Last edited by Prazo_Senator; 27th April 2012 at 11:08 AM.

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    110 na bench lol nezdvihnes ani svoju vahu a tym sa chvalis ?
    aby si nevravel ze sa ti vysmievam a hanbim sa za seba vazim 75 kilo meriam 180 a na ten tvojej "lavicke" zdvihnem 93 a to som necvicil rok zacal som zasa tyzden dozadu lebo ide leto ale gj
    Last edited by Nezmysel; 27th April 2012 at 11:11 AM.

  8. #23
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Vies ano teraz sa tu obhajuj, nespravil si nic v celej hre, bol si tam total useless, ale to si ty nepriznas. Ano skocil som na tida lebo po niekom isiel, uz neviem kto to bol a nebudem to ani pozerat. Co vsak nemeni na tom nic ze si leavol. Leavol si uz vela krat a mal som ta v pazi, ale neber si ma stale do papule, ignoruj ma a ja budem ignorovat teba.To je vsetko.Ked sa budes spravat ako curak co ked prehrava, prehrava len koli tymu a vtedy bude falmovat, tak budem aj ja. Mam dost tvojho arogantneho spravania, nadavaj si tam na ferka mrkvicku a spravaj sa ako clovek. Lebo takto sa inteligentny clovek nesprava, ci uz je to RL alebo online svet.
    Last edited by Rooftreleen_SVK; 27th April 2012 at 11:10 AM.

  9. #24
    Registered User Prazo_Senator's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    SR
    Age
    31
    Posts
    26
    Skutok zato ze ty mas 50 Kg a aj s tym mas problem tak to neporovnavaj.Ty ani nevies co to je lezat pod 110 Kg tak to nezlahcuj Ale ty inteligent to tak urcite beries ze 250 Kg vaziaci clovek ma zdvyhnut 250 kg

  10. #25
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Roof, prave moja inteligencia mi dovoli nadavat na kazdeho koho chcem...Odporucam ti pozri si ten replay, ci som bol useless, zrazu pochopis niekolko veci. A ked uz ides pisat o nejakych nepriznanych veciach, ty si nepriznas ze si prehral hru... A to je podstate mojho leavu, uz bol vdaka tvojmu skoku koniec hry. To, ze ti to tvoji kamarati na TS toleruju, to je pekne. Prehravaj hry aj nadalej, a ked ta niekto zpicuje, podaj na neho BR!

  11. #26
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    33
    Posts
    154
    Tak tohle je nejlepsi BR , ktery jsem cetl DDDD

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Slovakia
    Age
    38
    Posts
    71
    Aj keby si mal iq 1600 tak nemas pravo niekomu nadavat, lebo si len rovnaky clovek ako ja. A ked vase lordstvo si mysli ze stredobodom vesmiru a ukazka najvacsieho skillu a frejeriny je ked bude nadavat, tak prosim, ale to je pod moju uroven. Ano jeden skok prehra hru. A zasa si ty hral uplne najlepsie na svetre bol si uply prinos pre tym 4 asisty pre inva v 36 minute. A na abadona co mal 1 9 tak ten to skor neprehral vsak

  13. #28
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    No ver, ze keby tak neskocis, tak by sme tu hru mohli aj kludne vyhrat. Ale tebe je zjavne skoda nieco pisat. Ten abadon siel aspon normalne defovat do baze, jedine teba napadne skocit medzi nich...Co k tomu viac dodat?

  14. #29
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Prazo_Senator View Post
    Skutok zato ze ty mas 50 Kg a aj s tym mas problem tak to neporovnavaj.Ty ani nevies co to je lezat pod 110 Kg tak to nezlahcuj Ale ty inteligent to tak urcite beries ze 250 Kg vaziaci clovek ma zdvyhnut 250 kg
    nj ja urcite neviem. moj kamarat drzi juniorsky svetovy rekord v 17 rokoch zdvihol 143 v kategorii do 75 chodieval som s nim cvicit a stovku som dal aj ja ale to bolo ked som mal nato cas vies ono ked niekto chodi do prace na tyzden alebo dva tak sa mu neoplati za tie 3/4 dni co je doma sa znicit a zasa ist pracovat.
    Ale tebe to vysvetlovat to je asi zlozite. A to ze chodis do posilky neznamena ze schudnes mal by si sa zacat radsej zdravo stravovat lebo ako si pisal mas len 19 rokov a myslim ze aspon tych 30tich by si sa dozit chcel. A nesediet doma pri dote a venovat sa nejakemu sportu.
    Last edited by Nezmysel; 27th April 2012 at 12:01 PM.

  15. #30
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    pěkně se to tu rozjelo jen tak dál chlapci ! +1

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates