Results 1 to 14 of 14

Thread: unban camban/demote prodogysound

  1. #1
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257

    unban camban/demote prodogysound

    Am luat ban dupa votekick. DOresc unban imediat si demote prodogysound.

    Dupa cum stim toti care am auzit de aceste reguli de pe RO, NU POTI DA BAN DUPA VOTEKICk.

    EL zice ca am pentru antijoc. Am pus replay si va las pe voi sa trageti concluziile.
    Attached Files Attached Files
    Last edited by camban; 27th April 2012 at 12:36 AM.

  2. #2
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    nu esti tu umpic cam prost...umpic cam prost nu foarte mult,pai tu sobolane faci antijoc intentionat si mai si suferi si mai ai si tupeu sa ceri unban,tot teamu era de acord cu antijocu tau si stai linistit ca admini o sa se uite pe reaply si o sa vada cum in min 20 aveai 1-4 si 0 assist ne rugam de tine sa vi teamplay ca eram ownati pt ca a dat ala fail mid si tu nimic batman,parca erai copil de 12 ani imi iau jucariile si plec exact asta ai facut tot jocu ai facut intentionat nu ai venit cu noi farmai etc etc cea ce se considera antijoc,o sa uti pun eu link-u de joc aici si o sa se uite admini cand au timp si pt tine cu atitudinea asta de atasezi reaply gen " DISTRUS " si vezi ca ai gresit nick-ul este PodigysounD in fine aici linku si meciu respectiv [url]http://www.ro-dota.com/game/853/[/url] desi Kenshin avea 0-11 lui oare dc nu i-am dat votekick si ban ? pentru ca el macar venea cu noi la def gang etc in schimb tu erai farm si mai si mureai solo ca sa faci in ambitie ca de domne tu esti CamFraier,pacat ca s-a schimbat la site-u ro-dota.com numai vezi si LOG ca sa vada lumea cum iti ziceam toti sa vi cu noi si te faceai ca ploua si mai dadeai si !Ignore prodi !ingore kryp la tot teamu ca sa nu vezi ce scriem ca pe tine te durea in basca de meciu respectiv
    Last edited by ProdigySounD; 26th April 2012 at 01:10 PM.

  3. #3
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    Ba nici nu stau sa citesc c drq tot zici acolo... esti mult prea prost si imi pare rau sa vad ca ai 23 de ani si esti de la mine din oras (desii partea cu 23 nu prea o cred) .... ti-am dat doar tie ignore... cat despre team fight nush la ce t referi ca am fost prezent... doar nu crezi ca m-au omorat astia d 10 ori fara sa fiu prezent la team fight)) infine vorba ta avem reaplayu si gata... cat despre suferintele tale ESTI 1 pampalau de om.

    L:E DACA TOT AI LEVEL 2 CITESTE DRACU CA DUPA VOTEKICK NU DAI BAN... VENEAI CA OMU DUPA SI FACEAI CERERE DE BAN .... DAR NUU TU ESTI MARE ZEU si imbecil.

  4. #4
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Unbanned, decizie discutabila pe tema demote, nu ma bag.

  5. #5
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    pai tocmai ma nebunule ca stiu regulamentu,si stiu ca nu e voie ban dupa votekick decat in unele cazuri in care tragi echipa in jos si faci intentionat exact ce ai facut tu,iar in legatura cu deadurile 10 ai murit numai singur prin padure,daca se uita cineva reaply o sa vada ca nu ai murit decat 1 alaturi de noi daca nu ma insel in rest numai solo ai murit,oricum ti-am dat ban pt ca oricine ar fi fost proceda la fel,in felul in care ai jucat teamplay si asa mai departe,o sa vezi ca oricine se uita reaply o sa zica ca meritai ban motiv " ANTIJOC "

  6. #6
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Am sa revin cu o decizie finala pana in ora 6, vizionez replay intreg..

    ¨> bun, am vazut replayu', nici vorba de antijoc ....
    Last edited by mapY^; 26th April 2012 at 04:46 PM.

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Comanda !banlast poate fi folosita la votekick doar in cazul in care cel care a primit kick a facut anti-joc (citeste mai sus ce inseamna anti-joc), altfel ownerul va primii 1 warn.
    DECI pot da ban dupa votekick daca este antijoc . Te lauzi atata ca stii regulamentu si totusi fiind jucator vechi habar n-ai de el. TRIST :d
    Cand camban spune " dati-mi kick ca nu mai imi arde de joc la ce scor am " mie mi se pare clar ce intentii are.

    Nu se pune vorba sa fie abuz sau ceva de genu , dar de data asta parca nici ban nu merita pentru ca a fost un joc foarte haotic si juca mai prost ca celalalt. Sa nu mai zic de xin sau leshrac, absolut penibili

  8. #8
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    Ma baiatule unde vezi tu ca fac eu anti joc? ... ca vreau sa fac feed?.... Cand vad ca am 2-10 si ca toti vor sa imi dea kick ce vrei sa joc cu ardoare? sa zic ca am chef?... TOTI AU CONSIDERAT CA DACA IMI DAU KICK O SA AIBE 1 JOC MAI BUN...EU LE-AM ZIS SA IMI DEA KICK DOAR DUPA CE AU DAT TOTI DE LA MINE DIN TEAM PENTRU CA ERAU OBLIGATI PRIN REGULAEMNT(astfel scapam de 10 minute de chin).... si nu te supara pe mine dar atunci inseamna ca regulamentu este o imbecilitate... Ma refer la partea cu "nu ai voie sa dai ban dupa votekick" PAI CUM DRQ SA NU DAI BAN DACA 1 PLAYER FACE ANTIJOC... infine nu stau sa imi bat capu voi faceti cum considerati. Cat despre partea cu abuz? cine a zis ca a facut abuz EU ZIC CA A DAT BAN DUPA VOTEKICK CEA CE NU ARE VOIE.

    Si apropo beg tot nu inteleg ce vorbesti tu pe acolo sau aerele de superioritate pe care le prezinti, iti incurca claritatea?.SI NU MA LAUD CU NIMIK . HAI PA.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Eu iti repet, are voie sa dea ban dupa votekick , dar e o singura posibilitate care ii permite sa dea ban dupa votekick : antijoc.
    Deci nu a gresit cu nimic

  10. #10
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    Ok sa mi se dea ban atunci. salutare.

  11. #11
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    eu nu am nici-o problema ai luat unban,sa fi sanatos dar altădată numai fi copil si iti iei jucariile si pleci si ne lasi in pom,dupa parerea mea daca ati verificat reaply si ati vazut cum a stat treaba puteti da close salve.

  12. #12
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    Ba baitule NUMAI VORBI DE MINE .... ABTITNE'TE! TOTI CARE CONSIDERA ALA ANTIJOC SUNT CRETINI... HAI PA... JOCU ALA A FOST PLINI CU FEEDERI PRINTRE CARE SI EU... DAR NU ANTIJOC ASA CA HAI PA.
    Last edited by camban; 26th April 2012 at 05:46 PM.

  13. #13
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ba, daca ti'am scos banu deja, ce te mai agiti pe aici ?!

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Closed.
    Concluzia e ca se poate da banlast dupa votekick , doar daca cel dat afara a facut antijoc. In caz contrar merita warn pt abuz hostul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates