Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 61 to 64 of 64

Thread: Dota nightcup 5x5

  1. #61
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    No hlavne ten zombik si dost zahadne daval skilly a meli to borci hrat vic na early dokud je ten totem silnej.. kdyz ho potom huskar da na 2-3 rany.. tak to je sad story bro

  2. #62
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by ZeeKee View Post
    Anyway 2 snip: Ohledně picku co tady mluvíš... nejedná se o to, že by kluci Immortals napickovali špatně, jen jako tým jsme je prostě hezky outpickli... a to už je jejich problém, ne náš... prostě příští týden tu buďte (na Dejwa už mám číslo) a ponížíme!
    +
    Quote Originally Posted by dog.dejwik View Post
    Snipe, ten pick co meli proti vam meli podobnej i proti nam akorat tam meli tusim chaose, trolla na support tam měli taky, tak nevim co tu točíš o picku, šak vás s tim trolem ponižili...

    Kdyby v té mojí hře hrál třeba zeeke aspon tak je dáme jak párky, nejsou to dobří hráči, ale příště holt nemužem skládat týmy jako jsem to složil já, že napíšeš do chatu první 3 bereme
    +
    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    Tak to si troufam tvrdit, ze jsme urcite lepsi, nez "tihle kluci" )
    Ach ta arogance ... Kez bych tu mel ten replay z te vasi hry (a taky, ze jsem ho hledal), abych vam v tom trochu "vymachal cumak"... Jediny s cim souhlasim je, ze jste je outpickli, to jo. A jen pro srovnani, pokud si dobre pamatuju, v te vasi hre meli nejake silene gank kombo o 4 nebo dokonce 5 meelecich, troll na support je zrejme jejich trend a celkem jim to funguje, tak to neresim.

    Jo jako ja muzu otevrene rict, ze napriklad my jsme to extremne posrali, ale na druhou stranu co cekate od sestavy slozeny cca 5 min pred zacatkem touru? Pro nas to bylo spis jak slozeni na bezny prumerny chall nez nejaka sestava na turnaj. Ale v pohode, jestli vam udela dobre to slyset - jo posrali jsme to.

    Jinak tohle presne mi vadi na vetsine dotaru (hlavne cz/sk, vidim to dnes a denne), ANI SPETICKA skromnosti, ani trochu ucty k decentnimu protivnikovi. Umite se jen chvastat jak maly decka. Ale vsak v pohode kluci, ja vam to preju - gz. Priste nam zas "ukazte jak se to hraje". Ale bacha, z te vasi vysky ve ktere se vznasite se pada hodne tvrde na hubu..

  3. #63
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Snipe neboj se.. jednou se ukaze ze bez naseho supportu sou jen flusance ve stoce spolecnosti... jednou to prijde

  4. #64
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    ok tentokrat vyhral team z Rumunska

    brackets:
    [url]http://challonge.com/xpamcup[/url]

    73RRoR (immortal.faith)
    Masakary
    Sir.Pain
    [-NoNick-]
    AleSsy

    mozno este dnes zalozim topic k buducemu tyzdnu tak sa budete moct prihlasit....

    A dakujeme nasim streamerom love.and.peace a zeekee .



    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates