Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 46 to 60 of 64

Thread: Dota nightcup 5x5

  1. #46
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    tak kdo hraje?

  2. #47
    Rewarded Member Love.and.Peace's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Age
    31
    Posts
    98
    [url]http://www.justin.tv/molda_mh_powa[/url] finale

  3. #48
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Moc pjekne chlapci nabuduce L2P .. dakujem za šou bylo na co koukat (robim si picu MUHAHAHAHAHAHA)

  4. #49
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Priste nas klasický tým a ponížíme ty kluky, kteří vyhráli tento tour... (za 20 min jsme je dali, tak zopáčko) gl hf příště kluci, ponížíme!

  5. #50
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    No jo Zeekee jenom kdybys nemudroval Tady ti co to vyhrali byli naposled proti vam s tim nejmarnejsim pickem pod sluncem a i tak to celkem hezky zahrali a solidne vas podusili, tak tu moc nehazej ramenama. Rikal jsem to uz tehdy kdyz sem cumel na ten country tour a rikam to znovu - imo tihle kluci jsou momentalne jedni z top xpamu, skillove jsou na tom fakt solidne.

    A holt s random tymama co slozime 10min pred tourem toho moc nevymyslime, zvlast kdyz se zacne na tsku emovat

  6. #51
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Tak to si troufam tvrdit, ze jsme urcite lepsi, nez "tihle kluci" )

  7. #52
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    Tak to si troufam tvrdit, ze jsme urcite lepsi, nez "tihle kluci" )
    No jsem rád že jsme dostali menší náklep s křečkem než sweety s artemem

    Btw ty mě napíšeš, dejwe dneska hrat nemužu musíš to složit sám, dojdu na ts a tam byl jen Nevi

    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    No jo Zeekee jenom kdybys nemudroval Tady ti co to vyhrali byli naposled proti vam s tim nejmarnejsim pickem pod sluncem a i tak to celkem hezky zahrali a solidne vas podusili, tak tu moc nehazej ramenama.
    Snipe, ten pick co meli proti vam meli podobnej i proti nam akorat tam meli tusim chaose, trolla na support tam měli taky, tak nevim co tu točíš o picku, šak vás s tim trolem ponižili...

    Kdyby v té mojí hře hrál třeba zeeke aspon tak je dáme jak párky, nejsou to dobří hráči, ale příště holt nemužem skládat týmy jako jsem to složil já, že napíšeš do chatu první 3 bereme
    Last edited by dog.dejwik; 30th April 2012 at 11:59 AM.

  8. #53
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    No vsak ten tym bude priste jinej, ja proste vcera nemoh no, vsak ta moje reakce byla na Snipuv post..

  9. #54
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    mohli by být častěji, škoda že vždycky jak je něco takového tak tu nejsem :// ale těší mě že artem dostal pokouřeno xDD

  10. #55
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    a proc vubec nehral pwnt, zeekee a diab? to rikam nerad ale ty dve hry, docela ostuda..

  11. #56
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Ja tu mel kamose a koukali jsme na playoff NBA, ZeeKee chlastal, Evca asi nemoh kvuli banu nebo nevim a Diabol taky nevim

  12. #57
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Ta prvni hra to byl fet ... me se zdalo ze jste ani na TS nebyli dejwik si tam portoval mezi 8 heru supporti skoro zadny gang toho huskara ten puck freecko nevim chlapci treba trosicku koordinace chybel vam tam nekdo kdo vam mel rikat co delat ale jinak CG chtelo to odvahu jit na ten NC ... hold ja jsem uz psal neni lock,levi neni win Q_Q ( to je takovej muj skromny nazor hej doufam ze me nevyhejtujete ) + strasne se mi libl ten pick od tech immortal ten trol atd na to jsem se rad koukal
    Last edited by 3viLcZ; 30th April 2012 at 12:35 PM.

  13. #58
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Hej já sice chlastal, ale byl jsem v cajku... v 8 jsem volal Jogimu, že dojdu o 10 minut později... no, prej Jogi nehraje... tak se ptám "máš číslo na Dejwa?"... ne... a takhle se to celé pokouřilo protože jak jsem došel na Xpam, tak začli zrovna pickovat -_-

    Anyway 2 snip: Ohledně picku co tady mluvíš... nejedná se o to, že by kluci Immortals napickovali špatně, jen jako tým jsme je prostě hezky outpickli... a to už je jejich problém, ne náš... prostě příští týden tu buďte (na Dejwa už mám číslo) a ponížíme!

    PS: Dobrý streamer já DDDDDDDDDD

  14. #59
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    To si pis ze vyhatujem Vsak pick mel naprosto luxusni dejwik.

  15. #60
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    DD meli no ten zombik mel najet tu pajpu pak vanga a pak asik ten aghanim ... ten bala tez mohl najet treba mekans bo oni proste nemeli takovej dmg ti scourge aby je smazali .. (zase takovej muj skromnej nazor ) navic ten huskar nebyl dobry farmer on mel prachy jen diky tem killum

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates