Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 104

Thread: Moderátor 2012/2013

  1. #1
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730

    Moderátor 2012/2013

    Zdravím vážení,

    Keďže The_QQ už nemá čas, je tu šanca pre ďalších.
    Preto hľadáme jedneho "Country Moderátora", t.z. moderátora pre kanál a fórum sekciu na eurobattle.net. Prihlásiť sa môžu všetci, samozrejme aj tí, čo v prvom "kole" neuspeli. Rozhodnutie bude v prvom rade na CZSK moderátoroch (MiZiGe, LordDevil,gunko,rhymak), potom ostáva schválenie od Server crew.

    Čo požadujeme a očakávame:

    • Uchádzač je aktívny, často online, pozná ostatných hráčov.
    • Musí sa vedieť orientovať na forum, pomôže ak má za sebou už pár príspevkov
    • Znalosť pravidiel - forum, server, CZSK
    • Nemá predchádzajúce bany za hacks alebo iné vážne prečiny
    • Trpezlivosť.


    Čo napísať do requestu:


    1. Meno, vek, nick na serveru + všetky predchádzajúce/súčasné accounty
    2. Niečo o sebe, hlavne čo sa týka spojenia s Xpamom/Eurobattle.net
    3. Dôvod, prečo by sme si mali vybrať teba
    4. S čím chceš prísť ako moderátor, čo chceš začať/skúsiť, alebo čo zrušiť - proste vlastné nápady. Kľudne napíš kritiku toho, čo sa momentálne deje, alebo niečo čo sa stalo.



    Aby som predišiel "sklamaniu": nie je to žiadna sranda robiť moderátora, ale zase ani to nie je počítanie piesku na pláži. Chce to tak hodinku dve denne. Ak máte čas a záujem, ozvite sa.
    Držím palce.

    PS:Hľadám niekoho hlavne kvoli udržaniu tých tourov čo tu qq začal aby sa v tom pokračovalo.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    cze
    Age
    39
    Posts
    40
    Zdravim
    1) Ondra, 27, OnDraxX (jiny acc neni)
    2) dotu hraju tu forfun uz par let, urcite patrim do top hracu co ma pod jednim nickem nejvic her a to nepocitam dobu kdy jeste nebyli boti tak by nemel byt problem delat i neco "navic"
    3) kdyz me neco chytne(coz se nevi) dokazu se tomu dost venovat, kdyz ne tak smula prece jen poslouchat neustale stezujici se hrace nejde vecne
    4) urcite pomoc s organizaci turnaju(kdyz uz je nemuzu diky skillu hrat)sice moc o vikendech nebyvam doma ale sem tam jo, urcite by bylo fajn zrusit to nesmyslny pravidlo resujici hrace nechat v tymu ikdyz ma 0/10 treba.. zkusit naucit hrace delat vic vyrovnanych her(coz asi nejde) omezit bany za afk pri nevyrovnanych hrach..

  3. #3
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Já bych to hned vzal, ale prostě o víkendu zde moc nejsem, takže jakožto někdo, kdo by podnikal toury - úplná zbytečnost. Upřímně doufám, že najdete nějakého no-lifera, co bude hrotit ty toury o víkendech. =)

  4. #4
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    já bych to vzal, ale mám 2měsíční ban gunko zlý

  5. #5
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    No, ked ste uz skoncili s tradicne strasne zabavnym offtopicom...

    Rad by som vas upozornil, ze jediny, kto prejavil doteraz zaujem o post moderatora je onDraxx.
    V pripade, ze by bol zvoleny: Uz mam pred ocami kopu dalsich vtipnych pripomienok ako ide acko do hoviem, ako uz moderatora moze robit kazdy, etc. [onDraxx - no offence]

    Takze namiesto toho aby ste sa vy mudrlanti na tomto fore zacali predvadzat a stazovat ako je to tu v prdeli, tak s tym nieco spravte a napiste tych 6 riadkov requestu...

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    A tak proč ne, v poslední době se mi uvolnil nějakej ten čas, tudíž:

    Je mi 22 let, skrývam se pod nickem Daekoni a Rebecca, hraji tu už nějakou dobu a vetšínu noliferu tu znám.
    Forum z radosti projíždím, dokonce se občas pobavím
    Co se týče pravidel, v životě jsem neměl nějaky prohřešek, respektuji pravidla a morální zakony.
    Kdybych náhodou jste se rozhodli pro mě ( což se tak či tak neobejde bez kupu flámu ), rozhodně chci zavest pravidla pro každého, žádně vyjímky, společna komunita s společnými pravidly. Občas i nějaké ty toury.

    PS: za vzniknutý flame se předem omlouvám

  7. #7
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Este, ze mame dejwika, ktory nam poradi, ako sa to ma robit.
    A uz sa tesim ako nam dejwik bude radit v buducnosti, ako je to tu vsetko na kokot a co vsetko by trebalo zmenit k lepsiemu.
    Mate sancu nieco zmenit, tak preco len tupo spamujete? [ofc nechcem odpoved na tuto otazku, dufam, ze dalsie posty budu uz len prihlasky, nechce sa mi mazat dalsie picoviny]

  8. #8
    Registered User hulvat's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Razova
    Age
    31
    Posts
    62
    Jako Dejwik by nemusel byt spatne vychodisko. Prec jenom tomu trochu rozumi. Mohl by byt prinosem kdyz to jediny kdo se tady o to staral polozil (the_qq)


  9. #9
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Problem je, ze dejwik neprejavil zaujem o to stat sa moderatorom.

    Mozno pomoze ak navrhnem nejake mena [ktore by som ja podporil ak budu mat zaujem, ostatni modi nemusia ofc] a ti by sa vyjadrili:
    snip, dejwik, skutok, zeekee [tychto pisem hlavne preto, ze sa hlasili aj o post vouchera, az na snipa teda]

  10. #10
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    - pekne sa ukázalo, že hubu si vie otvoriť hockto ale prísť a niečo aj skutočne spraviť - > a zrazu ticho ako v hrobe
    - a keci typu
    Quote Originally Posted by hulvat View Post
    jediny kdo se tady o to staral polozil (the_qq)
    ma dostanú zo všetkého najviac


    Fakt som krásavec

  11. #11
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Je maximalna picovina hovorit, ze iba qq vsetko robil. Ano, za turnajmi stal hlavne qq, ale bany/unbany ostatne veci riesil hlavne gunko...

  12. #12
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Já nechci být moderátor už jen z jediného důvodu a to, že se prostě rád na xpamu flamuju a mít tu moda co si občas zapičuje, není zrovna nejlepší řešení Btw hlasujem pro daekoniho, má takové to... kurnik jak to říct.. napovězte mi někdo...

  13. #13
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Mozno pomoze ak navrhnem nejake mena [ktore by som ja podporil ak budu mat zaujem, ostatni modi nemusia ofc] a ti by sa vyjadrili:
    snip, dejwik, skutok, zeekee [tychto pisem hlavne preto, ze sa hlasili aj o post vouchera, az na snipa teda]
    Uprimne receno, ja jsem nad tim premyslel. Ale zrovna donedavna jsem delal urcitou ... rekneme dobrovolnou spravcovskou pozici nekde uplne jinde a ted si od toho rad odpocivam. Vim, ze delat moderatora je plno nezasluzne prace a uprimne receno je par veci co se pravidel tyce, se kterymi tak docela nesouhlasim, tak bych musel delat kompromisy a buhvi jak by to dopadlo.

    Ale dekuji zes me zminil. Rikam uprimne, ze jsem nad tim uvazoval, ale skutecne se mi do toho momentalne nechce. Ted chci byt v dote hlavne hrac bez zodpovednosti.. A jako hrac mam jeste co dohanet Mozna nekdy priste

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Problem je, ze dejwik neprejavil zaujem o to stat sa moderatorom.

    Mozno pomoze ak navrhnem nejake mena [ktore by som ja podporil ak budu mat zaujem, ostatni modi nemusia ofc] a ti by sa vyjadrili:
    snip, dejwik, skutok, zeekee [tychto pisem hlavne preto, ze sa hlasili aj o post vouchera, az na snipa teda]
    Zistil som ze to neni med.Takze aj koli mojmu maneru by som to robit nemohol.(+ ide leto a pravdu povediac nebudem tu kempit ale vijdem aj obcas na slnko a podobne veci)
    Nj ale voucher je nieco ine to by som si nasiel cas pozriet nejake tie 4 replaye mozno aj viac za tyzden a napisat k tomu par slov ako to vidim ja.
    Dik za zmenu ale ja na toto asi fakt nebudem dobra osoba.

  15. #15
    Registered User netix's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Brno
    Posts
    64
    1]Michal,18,netixcz,hate.for.NETIX(aktivní),dirtydutchhouse etc.
    2]Poprvé jsem hrál dotu asi v roce 2008,konkrétně na lan party někdy v době prázdnin.Strašně mě to chytlo i když sem to vůbec nepobíral.Asi 3/4 roku až rok,jsem občas(2x týdně +-) hrál single player.Poté jsem zjistil jak hrát online a tedy někdy v půlce roku 2009 jsem přišel na XPAM.Hrál jsem puby typu Dota CZ/SK noobs(později pro ),z kterých znám pár lidí.Někteří jsou i zde na áčku.Netuším jak sem vlastně přišel sem,ani přesně kdy.Vím jen že to bylo ještě před CZSK botem,v době kdy tu mělo plno lidí svého bota.Od té doby jsem tu,občas hraju na PD(noc),na Balkánu(ban),na RGC (noc,PD off).
    3]Přiznám se,že jich moc není.Můj manner se odvíjí od situace a stavu mysli.Je den,kdy je mi absolutně všechno jedno,je den,kdy vybuchnu kvůli každé věci.S případným "lvl-up"em bych se samozřejmě krotil,pokud by to nestačilo--->demote.
    4]Rozhodně mám v této chvíli čas pořád toury a klidně bych zkusil domluvit i jiné turnaje mimo áčko.Neříkám že by se mi povedlo je udělat každý týden(přece jenom každý víkendový večer doma nejsem),ale minimálně každý druhý ano.Řekněme 3x do měsíce.Je tu mnoho stížností ohledně současného bodování.Myslím že by nebylo špatné udělat nějaký takový model.Máš 1200 bodů a průměrný bodový stav tvého týmu je 1000 bodů(protějšího 1000 též),!R by bylo +5/-15.Naopak mít 1000 bodů a průměr obou týmu by byl 1200 bylo by to +15/-5.V případě tvých 1000 bodů 1200 bodů tvého týmu a 1000 soupeřů by to bylo např.+7/-13 atd.
    I will not become a mere memory...[Sephiroth/FF7:AC]

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates