Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: Cap ou pas cap?!

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    woods
    Age
    33
    Posts
    14

    Cap ou pas cap?!

    best cs on ro pub? [URL]http://games.ro-dota.com/game/1714/[/URL] bate-ti-l !

  2. #2
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Tu joci cu d00p (tasermann in meciu asta) si astepti laude sau ce? Marsh in plm cu conturile voastre facute de o zi!

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    woods
    Age
    33
    Posts
    14
    era un simplu thread ce privea doar ideea de cs , chiar nu inteleg argumentul tau penibil

  4. #4
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Nu intelegi argumentu meu penibil? Hai sa-ti mai dau doua, unu [URL="http://eurobattle.net/threads/172067-ban-doop"]AICI[/URL] si altu [URL="http://eurobattle.net/threads/172130-ban-tasermann"]AICI[/URL]. Acu te-ai prins?

    P.S. Inca astept adresa aia

    LE: A, si in ceea ce priveste cs, ce sa vad, 900 de cripi in o ora jumate si 18 deny UAU!
    Da-te mare cand faci asa performante impotriva unui team adevarat, nu impotriva unei echipe sabotate de un maphacker si antigamer pe deasupra! Acu CHIAR ca tre sa te prinzi
    Last edited by rhaZ; 8th May 2012 at 10:28 PM.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    woods
    Age
    33
    Posts
    14
    amice , nu ai inteles ideea thread-ului ,nu era vorba de farm intr-un meci serios, era vorba de un joc public , totul intr-o maniera prieteneasca, nu vre-o aroganta . Asa ca te rog frumos sa spamezi alte threaduri cu limbajul si atitudinea asta de pampalau, nu mai trai doar in jocul asta . Salut
    Last edited by valky; 8th May 2012 at 11:59 PM.

  6. #6
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Ai postat la Taverna Românilor, spamul in sectiunea asta mi se pare irelevant, mi-am spus si io ofu' la un pahar de thread in Taverna, I see nothing wrong with that (nu m-am imbatat inca sa ma dea afara hangiul )

  7. #7
    Safelist Member iFound.WRATH's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by valky View Post
    amice , nu ai inteles ideea thread-ului ,nu era vorba de farm intr-un meci serios, era vorba de un joc public , totul intr-o maniera prieteneasca, nu vre-o aroganta . Asa ca te rog frumos sa spamezi alte threaduri cu limbajul si atitudinea asta de pampalau, nu mai trai doar in jocul asta . Salut
    cand joci cu oameni ce intra in joc doar sa-si bata joc nu mai exista termenul de "joc [...] intr-o maniera prieteneasca". de fapt voi sunteti cei ce nu stiti ca de fapt e lauda mascata. hai amice sa jucam 1 vs 1, eroi la alegere. best out of 7 ?
    Cand doi oameni vorbesc pe furis, nimeni nu-si va inchipui ca rostesc "Tatal nostru". Mizerabilii

  8. #8
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Apropo , Weaseiman a primit lvl 0.
    Wrath provoaca-l pe mapy 1v1 cu chen . O sa fie comedie

  9. #9
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    mapy jucator profesionist de dota, nimeni nu la batut 1v1 din tot xpamul

  10. #10
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Cel mai bun jucator cu chen pe care il stiu ii chip.
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








  11. #11
    Registered User
    Join Date
    May 2012
    Location
    woods
    Age
    33
    Posts
    14
    @ Wrath thread-ul era postat intr-o maniera prieteneasca, ce conteaza cum a fost jocul, ce treaba are cu cs-ul... nu vad de ce atata rautate pe comunitatea asta. Nu a zis nimeni nimic de best in 1v1, nimic de skill , ci doar ca informatie . Daca va ofenseaza asa mult thread-ul asta, il puteti sterge , chiar nu ma steptam sa fiti atat de atinsi.

  12. #12
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Ba si voi chiar ati pierdut jocul cu asemenea team si asemenea farm?!..ca la winners scrie scourge...wtf, u gotta be kidding me.
    Oricum, gj cu farm-ul indeed..cu toate ca..inca o data:SA PIERZI JOC CU 900 DE CS CU TB?! (xD)

  13. #13
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    @ Wrath thread-ul era postat intr-o maniera prieteneasca, ce conteaza cum a fost jocul, ce treaba are cu cs-ul... nu vad de ce atata rautate pe comunitatea asta. Nu a zis nimeni nimic de best in 1v1, nimic de skill , ci doar ca informatie . Daca va ofenseaza asa mult thread-ul asta, il puteti sterge , chiar nu ma steptam sa fiti atat de atinsi.
    ah deci aici e zona aia unde se pun informatiile nefolositoare doar de dragul de a se pune
    ok poi atunci sa incep:
    am 12perechi de chiloti, 4 camasi 10unghii la maini si 10la picioare, am o limba si 2 sfarcuri

  14. #14
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^Si cu cat le dai?

  15. #15
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    sfarcurile sunt cele mai scumpe, 2000euro/bucata

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates