Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 140

Thread: Medzinarodny turnaj 5x5

  1. #1
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038

    Medzinarodny turnaj 5x5

    V sobotu 21.04.2012 o 20:00 nasho casu bude medzinarodny turnaj
    RO, TR, CZSK, BALKAN, BR

    [url]http://eurobattle.net/threads/170324-instant-country-league-dota-tour-5X5?p=1481252[/url]

    tak je najvyssi cas sa nejako dohodnut a urcit team a nahradnikov ktori budu reprezentovat CZSK.


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  2. #2
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Imo spravit anketu o kapitana a ten nech vyberie hracov. [resp prvi dvaja/traja umiestneni v ankete nech vyberu zostavu]

  3. #3
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    ja som uz kontaktovall vitazov posledneho turnaja ale nejako nemaju zaujem tak hold dame sancu dalsim
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    31
    Posts
    515
    ak viete spravte anketu o kapitana kde sa budu pocitat hlasi len lvl 2 userov a kapitan si vyberie tym.
    hovorite si preco by mali hlasovat len lvl 2 useri moj skromny nazor je ze by to bolo objektivne lebo napr skupinka hracov co hra spolu a maju tam kamosa mu da napr 10 hlasov a to nevravim o tom ze ludia si mozu vytvorit rozlicny pocet forum nickov.

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Brezno
    Age
    29
    Posts
    11
    Nj skutok paštikár má pravdu že by mali hlasovať lvl 2 useri... a ja som za aby jeden z kapitánov bol jogi alebo fetak zeke. Ale GL v tom ako sa to ide skladať

  6. #6
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Ja som toto už riešil, aby sme to v čas mali, ale Lord to chce riešiť, takže to nehám na nom. Myslím že vybral team - Dejwik, pwnt[__], Smato, Netix, Krecek (Výhercovia prvého 5x5 turnaju na CZSK), neviem ako to nakoniec dopadne, rieš to s LordDevilom efko.
    Back in staff

  7. #7
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    !sign team: Polovik, Azakiel, Ing.zababa, Nachvilu, Vykuchator

  8. #8
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    No to uz jsme spolu resili, nevim proc to vlastne resi devil, kdyz vsechny toury poradas ty? Vsichni tu vime, ze s timhle slozenim je blbost jit do mezinarodniho touru. Pokud to chcete udelat nejak "demokraticky". Tak se klidne muze udelat nejaky hlasovani (spis ale aspon lidi, ktery nekdy hrali challenge nebo neco jinyho nez ackopub). Predbeznej navrh byl ja, dejwik, zeekee, evil, hannak.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    19
    nie ze by ma to nejak extra trapilo, ale jogiho team sa mi paci podstatne viac ako ten kde je netix (nic proti nemu), aspon nech sa nestrapnime totalne

  10. #10
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Borci nevim co tu resite, pokud bude mezinarodni tour tak by sme tam meli poslat to nejlepsi co na acku mame.Kazdej vi, ze je to ZeeKee, Hannak, 3vil, Pwnt[__] a dejwik (pokud teda diabol nemuze)...

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Olomouc
    Age
    36
    Posts
    108
    jj wicker má pravdu.... a pokud by měly být náhradníci tak wicker undiding, sweety cokoliv, skutok aačko, popřípadě mayer (nehledám_klan)

  12. #12
    Registered User netix's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Brno
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    !sign team: Polovik, Azakiel, Ing.zababa, Nachvilu, Vykuchator
    !Ff Pokud nejde mrmisak tak jde tato komunita do haje.....


    Quote Originally Posted by Dezo View Post
    nie ze by ma to nejak extra trapilo, ale jogiho team sa mi paci podstatne viac ako ten kde je netix (nic proti nemu), aspon nech sa nestrapnime totalne
    Ty jsi smutny ze tve jmeno tu nikdo neomila co


    Jinak sam jsem psal at tam jde nekdo lepsi....samozrejme bych se rad zucastnil,ale prenecham misto zkusenejsim
    Last edited by netix; 16th April 2012 at 10:10 PM.
    I will not become a mere memory...[Sephiroth/FF7:AC]

  13. #13
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Imho doby kdy na acku hraly trochu dobry tymy (pozn.: TYMY ne hraci) jsou pryc, takze nezbyva nez ze se hraci domluvi a neco pomixuji... Ale citim z toho emo/ego faily jak to casto byva

    Nejsem tolik v obraze posledni dobou, tak ani nevim kdo se s kym jak "ma/nema rad" a jak spolu lidi vydrzi. Osobne bych ale spis navrhoval vybrat jednoho cloveka, kterej si posklada tym i s nahradnikama (Hannak? Trivil?). Hlasovat si tu lidi muzou jak chcou o slozeni tymu, ale kdyz jednotlivi hraci nebudou chtit/nebudou mit cas/treba dokonce nesednou do tymu (vsichni chtej hrat carry xD ) tak to nebude idealni. Lepsi je spis (kdyz uz o necem hlasovat nebo vybirat takhle otevrene) vybrat jednoho cloveka, co dostane za ukol si poskladat tym (pokud mozno z ackaru) a pak nam ho tu prezentuje.

    btw doufam, ze budou strýmy her )

  14. #14
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Tak klidne muzem vybrat jednoho cloveka, ale stejne ten jeden clovek bude na 90% z tech 5 lidi, a na 90% si stejne vybere ten stejnej tym.. co bych dal ja, tak ze kazdej navrhne zakladni petku + 5 nahradniku a az tu bude hodne postu, tak se proste vyberou ty s nejvic hlasama, hm?

  15. #15
    Registered User ZeeKee's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Český Těšín
    Age
    32
    Posts
    131
    Imho ten tým co vyhrál ten tour, je sračka... vyhráli, GZ, ale na todle by imho neměli... dost těžká domluva, protože každý se chce předvést a zahrát si, ale kdy už, tak už tu byl ten pick hráčů, který už byl napsán výše...

    Takže buď to ti lidi schválí nebo anketa mno...

Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates