Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 46 to 60 of 140

Thread: Medzinarodny turnaj 5x5

  1. #46
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    TT_Sniper je kvalitny streamer!

  2. #47
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    sweety robo streamer ! nejlepší streamer czsk scény ! at to tam jde okomentovat . A jogi ten to tam ukapitanuje, rozkapitanuje a dokapitanuje az k vítezství ! já budu fanušík na streamu , tak do toho hoši !

  3. #48
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Tak uz si neco slozte vy tardi Evidentne modi to nejak neresi (a asi ani moc nemaj jak), tak by to asi mel imo dostat na starost jogi (kterej aspon trochu projevil zajem), at aspon spolu date i nejake hry na trenink nebo tam budete zas za uplny gumy na tom touru.

    .. a btw co ten stream? Z acka nikdo streamovat nemuze? Pokud ne, tak aspon bude nejakej zahranicni?
    krecek streamoval tak mozno bude ak si najde nato cas.A to ze sme chceli poslat vitazov posledneho 5v5 turnaja co je natom zle?Mali ste sa tam registrovat ako "teamy".Vyhrali to ludia ktory moc na take turnaje nechodia a nevidim dovod im dat sancu.Ale kedze som ich kontaktoval a bez uspechov tusim ze sa mi krecek a smato neozvali tak to vyskladame inak.Ono inak ten Country turnaj nieje taky tazky zeby to niekto neuhral tusim ze posledne turnaje sme to stale vyhrali.A treba motivovat aj inych hracov ako len vas co nonstop hrate chall 10 dookola a z acka nikto sancu nedostane.A potom tu palcete ako upada uroven hracov....
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  4. #49
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    takze budeme mat nejakeho streamera?
    Bude treba pravdepodobne dvoch, lebo vzdy sa budu hrat sucasne 2 hry.
    Ci mam dakoho zhanat. A snazte sa ten team dat dokopy cim skorej.


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  5. #50
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Quote Originally Posted by efko.wbs View Post
    takze budeme mat nejakeho streamera?
    Bude treba pravdepodobne dvoch, lebo vzdy sa budu hrat sucasne 2 hry.
    Ci mam dakoho zhanat. A snazte sa ten team dat dokopy cim skorej.
    do piatka casu dost
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  6. #51
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    TT_Sniper je kvalitny streamer!
    Kamo bracho vole ja bych streamoval hned, mit nato komp

    Kazdopadne Sweetyho jsem se ptal, protoze v minulosti cosi streamoval... Ale nejak neprojevil zajem (a myslim, ze by taky nemel asi na cem streamovat), takze tipuju, ze tam nic nebude. Takze by to chtelo popudit nekoho jineho. Toho Krecka nebo mozna (ar)soncu jestli by se mu nechtelo se na jeden vikend nechtelo vratit k dote 1 (i kdyz pochybuju).

  7. #52
    Rewarded Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    23
    Sry lorde ja jsem nevedel, ze potrebujes nejaky moje vyjadreni Moc jsem s tim nepocital a stejne jedu v sobotu rano do Havru tak nevim jestli se vratim v nejak lidsky cas dom abych to zahral. S tim streamem. Muzu se zeptat kamarada, se kterym jsem to delal.

  8. #53
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    No ja bych spis navrhl kapitana dejwika, dobrej teamspirit, rozumi pickum, umi rozhazet linky, ale to je to nejmensi, kdo to bude.. Stejne se vzdycky dohadujem o picku vsichni, ale ja sem urcite pro dejwika. Hlavne by to spis chtelo teda udelat ten tym, souhlasite se slozenim: Dejwik, pwnt[__], ZeeKee, ^3viL, Diabol?

  9. #54
    CzSk Voucher
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    104
    Lorde? ty delas jak kdyby to posledne vyhrál nejaky mix tym, z random hráčů. Však jsme to vyhráli jako klan co jsme meli, což jsme hrávali i normalně night cupy . Složení Já , rybka , Evil, Maso, Artem , to jako myslíš že by netix a spol měli šanci? jako taky nemam nic proti tomu dávaní šance "slabším hráčům" ale myslím že by tam měla jít nejlepší kvalita toho channelu, což je jasně jogi a ti gumáci

  10. #55
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Jogi: Až mi slzička ukápla, ty víš jak na mě.. Večer to povím tvojí mamce ale souhlasim s jogim, kdo bude kapitán je více méně jedno, domluvíme se většinou na stejném výsledku...

    S takovou sestavou hráčů je dostat do outpicku protější tým řekl bych to nejduležitější ale zároven i nejjednoduší, protože můžeš pickovat prakticky cokoliv, lebo sa nemusíš obávat toho že někdo něco nezahraje... Zároven si carry hráči mužou hrát svoje, protože zbytek zařídí supporti a postarají se o chod celé hry.. Na challech to mnohdy musí řešit carry/solo hráči za supporty a nesoustředí se tolik na svojí roli...

    Hannak: sry nechtěl jsem tě nazvat brečounem, ale když vždycky začal evil tak ses přidal

    Lorddevil: Hannák má pravdu v tom že tyhle country toury vám vždy vyhrávala sestava jakou napsal a vůbec se nebojim říct že to byl tehdejší doby jeden z nejlepších týmů cz/sk scény, po sgc a neophyte... Takže bych vůbec nebral na lehkou váhu to, že ''vyhrajeme další, tak proč tam neposlat lidi, kteří hrajou s náma chally 2 týdny...''
    Last edited by dog.dejwik; 18th April 2012 at 10:34 PM.

  11. #56
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    Hlavne by to spis chtelo teda udelat ten tym, souhlasite se slozenim: Dejwik, pwnt[__], ZeeKee, ^3viL, Diabol?
    na kapitána sme sa dohodli na teba, čiže ty jogi budeš cpt (Sám si povedal, že ti to je jedno.)

    zostava dobrá, hodte si tam ešte pár nahradníkov (Aj štart diabla je otázny + ma sa signut 5 hracov + 5 nahradnikov) skuste to tak zpisat, mozu tam byt aj ti slabsi a tak.
    Back in staff

  12. #57
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    No tak wicker uninstallnul dotu, takze jako zakladni nahradniky navrhuju: sweety, faustik, smato, crusty, acila, skutok? Tak nak prvni co me napadlo

  13. #58
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Tak jako kdyby ste me na ten turnaj potrebovali, tak si cas udelam... ale myslim, ze lidi bude dost i bezeme

  14. #59
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    ja to klidne odstreamuju kdyz mi date na vikend unban

  15. #60
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by .DELL. View Post
    ja to klidne odstreamuju kdyz mi date na vikend unban
    Jojo dejte moldovi sanci si to "odmakat" at je naco koukat

    btw, co se tech nahradniku tyce..
    Quote Originally Posted by netix View Post
    Ok moje navrhy :
    Jogi
    Dejwik
    Zeekee
    --> Hannak
    Evil
    Diabol
    Smato
    --> Lachtan
    Sweety
    Skutok
    Wicker
    --> Luke_L
    Faust
    --> Artem
    NETIX(xDDD)
    jen to s nima treba domluvit (jinak sweety tusim rikal, ze tu nebude, tak tam asi nic)
    Last edited by TT_SNiP; 19th April 2012 at 01:24 AM.

Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates