View Poll Results: Care crezi tu ca este jucatorul cel mai bun de pe RO?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Sir.Pain

    17 27.87%
  • -Decay-

    7 11.48%
  • Alessy (aka NightRide)

    5 8.20%
  • Immortal.FAITH

    14 22.95%
  • Masakary

    17 27.87%
  • tovarashu (aka iFound.Wrath)

    9 14.75%
  • Dr.Hilarious (aka Dr.H)

    9 14.75%
  • IwinForRomania (aka rapboy)

    8 13.11%
  • scorpyus (aka Tecuci)

    9 14.75%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 16 to 30 of 102

Thread: Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

  1. #16
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    daca nu dai 2 bani pe jocurile desfasurate pe RO la ce vrei in aceasta echipa.Crezi k se roaga cineva de tine ?Bine a zis born...bv.......
    Frate am ownat si eu la vremea mea dota asta dar parca nu eram asa de necioplit....e doar dota...nu esti cu nimic peste nimeni.
    Last edited by Mitix; 18th April 2012 at 12:26 PM.

  2. #17
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Sterge-ma din pool daca poti te rog frumos. Nu vreau sa fiu comparat cu astfel de specimene gen teculci sau mai stiu eu ce mari jucatori care pot sa joace doar 1 erou si si-au facut fani printre publicarii de pe ro si care nu stiu nici macar ce spelluri au eroii.
    Ati stricat comunitatea prin suferintele voastre de copii de 12 ani. Cand o sa jucati si voi pe vreo alta liga inafara de ro si ihrl sau mai stiu eu ce comunitati ratate de aici sau de pe gplay atunci poate mai vorbim.

    @born cu echipa aia nu bati nici in apem eu proz.

    @rapboy doar gura e de tine pretenash.
    Last edited by [MooN]Pain; 18th April 2012 at 01:24 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  3. #18
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    Sterge-ma din pool daca poti te rog frumos. Nu vreau sa fiu comparat cu astfel de specimene gen teculci sau mai stiu eu ce mari jucatori care pot sa joace doar 1 erou si si-au facut fani printre publicarii de pe ro si care nu stiu nici macar ce spelluri au eroii.
    Ati stricat comunitatea prin suferintele voastre de copii de 12 ani. Cand o sa jucati si voi pe vreo alta liga inafara de ro si ihrl sau mai stiu eu ce comunitati ratate de aici sau de pe gplay atunci poate mai vorbim.

    @born cu echipa aia nu bati nici in apem eu proz.

    @rapboy doar gura e de tine pretenash.
    Te roade pe interior de nu stii cum te cheama. Vrei sa ai o atitudine de miserupist, da' ai inceput sa plangi cand ti-ai luat ban pe ss si stalkuiai replay-uri sa gasesti ceva ))
    Gura e de tine amice : am zis si mai sus, si in celalalt thread : doua concursuri cu premii in bani pe Romania, ambele le-am castigat. Trei sezoane de pick league, flawless am fost ( nici o infrangere). Ma respecta jumatate de server, pe cand pe tine te ia la misto ..astia care au auzit de tine, ca multi habar n-au cine esti. Ce vrei tu sa demonstrezi ? Cand m-am jucat dota de performanta, am avut rezultate. Acu ma joc de placere, si tot matura harta cu wannabe ca tine. Tu daca nu esti free farm 10-15 minute, te bate jocul puternic si cauti sa dai vina pe restul. Alte roluri nici nu mai zic, asa ce pretentii poti sa emani tu in fata mea ?


    Quote Originally Posted by Mitix View Post
    daca nu dai 2 bani pe jocurile desfasurate pe RO la ce vrei in aceasta echipa.Crezi k se roaga cineva de tine ?.
    Nu s-a pus problema ca ei ma vor si eu nu vreau sa joc si fac figuri de vedeta, zicea ca in opinia lui nu sunt de activ pentru a face parte din echipa. Pai tu crezi Serbia sau ce echipa mai e pe acolo isi ia din jucatorii care joaca publice pe botul tarii sau aduna spuma SS ?
    Last edited by rapboy; 18th April 2012 at 01:40 PM.

  4. #19
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Tsk tsk tsk, unii dintre noi nu joaca dota 24/24, tu daca nu esti on 10 ore pe zi incepi sa turbezi, cand am luat ban pe ss am luat ban nedrept de aia am stat sa mai postez, intelegi?
    Wannabe ? DD sa eman pretentii in fata ta? heh cand te-am batut cu drakyan puiu basix a fost fain nu ? )
    Faza nasoala este ca ti-ai petrecut toata viata intr-un joc si suferi pentru el, nu mai ai nicio valoare in alta parte si te-ai retras sa joci publice pe ro si sa iti faci fani pe aici, pe mine ma injura lumea pentru ca nu stau sa discut cu inapti le spun direct mars la alta masa, intelegi? nu am nevoie de "prieteni" pe net spre deosebire de altii. Eu daca intru vin sa ma joc 1-2 meciuri nu sa fac chat cu niste oameni / copii pe care nu i-am vazut in viata mea si probabil ca nici nu o sa ii vad.
    "daca nu stai 10-15 minute freefarm " poate pentru ca de asta se si numeste hardcarry ? sau tu pleci gang cu eroi gen void magina etc prin minutu 5-6 like a boss? sau deja incepi sa vorbesti doar ca sa te afli in treaba?

    Spuma de pe ss zici ? ia uitete la ultimu sezon pe linku asta [URL]http://eurobattle.net/threads/136620-Hall-of-Fame[/URL] si vezi cine e primu la tot ce se poate.
    Last edited by [MooN]Pain; 18th April 2012 at 01:47 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  5. #20
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Da ma, eu de la gradinita ma joc dota ) Oricum ai da-o , aici e un forum de DotA, se discuta de DotA si tot ce implica ea. Unde vrei sa bati cu 24/24 ? Ai stat tu la curul meu sa vezi cum imi petrec eu timpul ? ) Numai un agarici neiesit in lume e in stare sa aiba idei preconcepute de genul, daca ala imi rupe curul la un joc, n-are viata sociala. M-ai fi batut, nu zic nu .. nu tin minte, nici nu-mi pasa. Bate-ma undeva unde conteaza, altfel gura mica si joc de glezne.

  6. #21
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Deja te ataci maxim cand sti ca am dreptate incepe sa imi placa de tine, suferi mai mult ca orice alt pubber, bravo tie ti-ai pierdut copilaria jucandu-te dota "profesionist" desi nu te-am vazut niciunde, n-ai fost in niciun clan cu adevarat bun cu sponsori sau ceva, ai fost un random player pe net probabil ca ai castigat si tu acolo ceva meciuri si vezi doamne esti mare talentos. Poate esti talent pentru prietenii tai de aici dar pentru mine esti 0| nu incerca sa imi demonstrezi pentru ca nu ai ce , dai alt tab si intra in w3 ca ti-a inceput pubul.
    De unde stiu ca esti on 24/24? pai eu cand intram tu erai on si cand ieseam tu tot on erai.
    Last edited by [MooN]Pain; 18th April 2012 at 01:57 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  7. #22
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    De ce as vrea eu sa ma demonstrez in fata ta ? )) Tu ai iesit de pe bnet ? Ma cunosti ca pe buzunarul tau ) Mi-e sa nu-mi crape o vena daca imi mai dai vreun reply asa de inteligent . Tu nu vezi ca nu esti in stare scrii corect din punct de vedere gramatical, si imi tot scoti mie dota pe nas.
    Si ca sa incheiem asa-zisa disputa, ca ma plictisesti cu posturile tale grozav de bine argumentate, aduna-ti tu echipa aia a ta valoaroasa, eu sa-mi adun fostii colegi buni de nimic, si dupa sa te aud.

  8. #23
    Registered User ProdigySounD's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Craiova
    Age
    35
    Posts
    139
    majoritatea sunt slabi nu votez cu nimeni,dc m-ai omis nub ? castigam detasat in fine ) bafta cu voturile :-"

    doar asa ca sa vezi pe Masakary si pe Alessy doar ce i-am uns acum 1 ora ei find amundoi in team si eu cu no-nameri scor se stie peste 20 de kill " 23-2 " 2x GODLIKE intrun meci vs pro-ii astea de Masakary si Alessy )

    PS: Sergh3iMiZiL nick.

    [url]http://www.ro-dota.com/game/97/[/url]
    Last edited by ProdigySounD; 18th April 2012 at 02:06 PM.

  9. #24
    Safelist Member Masakary's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    38
    Incearca sa nu fi pampalau

  10. #25
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    Bun rau de tot Acest Serg3Miel,unje bine ce sa mai.

  11. #26
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Eu zic sa dati -roll , cele mai mari roll-uri reprezinta tara , pardon eurobattle.net ro dota comunity.
    P.S Cand eu castigam turnee , voi invatati sa deschideti pc-ul , asta ca sa sufar si eu ca rapboy
    Last edited by b0rn2kill; 18th April 2012 at 04:13 PM.

  12. #27
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    constanta
    Posts
    78
    @ sir.pain : ia-mi mielul la pascut scursura , esti doar un suferind cu gura mare . Daca te prind la lan in constanta iti rup degetele , ti-am promis :*
    @ masakary : hi
    @ b0rn2kill : ia-mi mielul la pascut
    @ SergheiMizilk : ia-mi mielul la pascut

  13. #28
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Budac cel care ameninta si el saracu nu ajunge cu picioarele jos cand sta pe scaun
    Tare as vrea sa te intalnesc sa iti rup toti dintii din gura copil borat.
    Vedeti-va voi de viata voastra de terminati, nu inteleg cum va permiteti sa vorbiti de mine sau cu mine, inca nu stiti sa va faceti sireturile da aveti gura mai mare decat mamele voastre.
    Last edited by [MooN]Pain; 18th April 2012 at 04:21 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  14. #29
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    Budac cel care ameninta si el saracu nu ajunge cu picioarele jos cand sta pe scaun
    Tare as vrea sa te intalnesc sa iti rup toti dintii din gura copil borat.
    Vedeti-va voi de viata voastra de terminati, nu inteleg cum va permiteti sa vorbiti de mine sau cu mine, inca nu stiti sa va faceti sireturile da aveti gura mai mare decat mamele voastre.

  15. #30
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ro
    Posts
    8
    toti din poll sunt jucatori buni , dar rapboy e de alt nivel , no offense + ca ai uitat sa il adaugi Mail pe Hyperion^ care avea si caracter pe langa faptul ca juca cel mai frumos si ordonat
    Last edited by _zero; 18th April 2012 at 06:52 PM.

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates