View Poll Results: Care crezi tu ca este jucatorul cel mai bun de pe RO?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Sir.Pain

    17 27.87%
  • -Decay-

    7 11.48%
  • Alessy (aka NightRide)

    5 8.20%
  • Immortal.FAITH

    14 22.95%
  • Masakary

    17 27.87%
  • tovarashu (aka iFound.Wrath)

    9 14.75%
  • Dr.Hilarious (aka Dr.H)

    9 14.75%
  • IwinForRomania (aka rapboy)

    8 13.11%
  • scorpyus (aka Tecuci)

    9 14.75%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 102

Thread: Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

  1. #1
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537

    Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

    Asa cum ii spune si titlul, m-am hotarat sa deschid un thread in care lumea sa poata vota cel mai bun player de pe canalul RO.Puteti vota unul sau mai multi playeri din cei pe care eu i-am considerat ca fiind ceva mai buni decat restul fiindca unii s-ar putea sa nu se poata decide asupra unuia singur (imi cer scuze de pe acum daca cineva mai avea si alti jucatori in minte care ar fi trebuit pusi aici insa asta e opinia mea in legatura cu jucatorii de pe RO).
    Sunt constient de faptul ca cei care voteaza s-ar putea sa fie subiectivi (sau s-ar putea sa nu stie cum joaca chiar toti dintre ei) si ca jucatorul cu cele mai multe voturi nu trebuie sa fie neaparat chiar cel mai bun dintre toti insa mi se pare o chestie interesanta si am zis ca de ce sa nu o fac (sper ca cei care voteaza sa fie cat mai obiectivi cu putinta in orice caz).
    Se prea poate sa fie o idee proasta chestia asta din multe motive, nu zic nu, insa v-as ruga sa nu injurati/spamati cu tampenii/chestii asemenatoare.Daca e sa nu va placa/convina nu votati si atata tot.
    Va sfatuiesc sa votati tinand cont de toate elementele jocului (atat cat se pricepe fiecare), si, de ce nu, si in functie de compararea jucatorilor.

    P.S: Si jucatorii numiti aici au voie sa voteze (chiar si pe sine), daca ei cred ca persoana respectiva joaca cel mai bine dintre ei.

    Spor la vot, poll-ul va dura o saptamana.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Promit eu solemn sa sterg orice post considerat spam in opinia mea. Si sa propun ban pe forum pt spam de asemenea.
    Asta doar in cazul in care nu sunteti seriosi si nu va puteti abtine de la suferinte

  3. #3
    Safelist Member FuRaCiOsu's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Romania
    Age
    30
    Posts
    343
    De ce nu putem sa vedem cine pe cine a votat??

  4. #4
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Fiindca X care e prieten cu Y poate vrea sa-l voteze pe Z, crezand ca el e mai bun, dar in acelasi timp daca s-ar fi stiut cu cn voteaza l-ar fi votat pe prietenul sau (Y) ca acesta sa nu se supere.
    Sper c-ai inteles care-i ideea.

  5. #5
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Dupa ce se termina poolu putem sa vedem cine cu cine a votat?

  6. #6
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    mortal, juma din aia pusi acolo nici nu crek mai joaca pe ro
    altii(subsemnatul) nu prea mai joaca dota

  7. #7
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Narcisist convins ! Daca sunt care nu stiu ce inseamna narcisist = m-am votat

  8. #8
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Sa fim sinceri, Joker e cel mai bun. Acolo ce ati pus sunt doar napleti.

  9. #9
    Registered User Zimo Pg's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,469
    Clan IFs ROX !!!!!!!



    Hidden Text click here to show

  10. #10
    SuperHuman Smurf's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Edge of sanity.
    Posts
    5,734
    no mapy? haters..

    "Liked by <insert unimportant value>,hated by <less important value>,respected by <everyone>"
    Smurf ®™

  11. #11
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Chiar asa, am votat in afara de Masakary si rapboy (nu cunosc) pe toti...dar, dupa parerea mea ar trebui adaugati b0rn2kill si mapy...sincer...si de goodangel (idei foarte tari) si joker ati uitat...parerea mea

  12. #12
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Din start e pusa problema gresit.Nu trebuie sa existe cel mai bun jucator.Daca era vorba de team era altceva.Daca facem un gather din cei mai celebri ( retineti celebri nu buni ) jucatori vs un team adevarat nu cred ca vor castiga 1 din 10 jocuri.Imi aduc aminte cand jucam in PGL si jucam versus TeG.Snake care pot sa spun ca e un fel de cronyshor.Dar organizarea lui era peste a altora..Subscriu la ce a zis tovarashu in celalalt thread.Si mersi de sustinere beer , dar stiu unde ma aflu actualmente si nu sunt acolo...cu ei...Insa daca eu dau /f m sal primesc minim 5 raspunsuri inapoi de genul "sal born".80% din ei daca dau la fel primesc chestii de genu "mars ma" Crunta realitate , nu trebuie sa ne supere
    Personal am votat cu Masakary si Tecuci ( ca imi place mustarul ala de tecuci )
    Din cei de acolo starting line-up ar fii dupa mine : tecuci , faith ,masakary , dr.h si wrath.Pentru totii ceilalti exista mastercard. Insa nu faith capitan ca el face experimente bulangiu
    Am tinut cont si de faptul ca joaca pe ro des , spre deosebire de mplgs care nu l-am vazut 1 singur meci pe ro sau rapboy care joaca destul de putin pe ro.
    Last edited by b0rn2kill; 17th April 2012 at 05:28 PM.

  13. #13
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Pai aia e , ca oamenii nu voteaza obiectiv ). Eu o sa par al naibii de infumurat cu ce urmeaza sa zic, dar e purul adevar : stiu sigur ca sunt mai bun decat oricare din poll, pentru ca eu pot juca orice rol ar juca ei ( considera ca joaca ei cel mai bine, gen : mid-utility, mid carry, hard lane , hard carry sau suport), si asta pe termen lung, nu un meci sau o faza. Si multi nu or votat cu mine pentru ca 1. i-am umilit grav in joc si 2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul. Si asta din cauza voastra, pentru ca atunci cand am inceput sa joc pe RO ma comportam normal, si chiar incercam sa-i ajut pe oameni sa evolueze. Dar romanul accepta critica ? Vede ca esti mai bun ca el, ii zici unde a gresit si de ce, si ce face ? Te trimite in origini si asa am hotarat sa mi se rupa falusul de ce crede oricine de pe canalul RO . Cool story bro. Tell it again ? )

  14. #14
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by rapboy View Post
    Pai aia e , ca oamenii nu voteaza obiectiv ). Eu o sa par al naibii de infumurat cu ce urmeaza sa zic, dar e purul adevar : stiu sigur ca sunt mai bun decat oricare din poll, pentru ca eu pot juca orice rol ar juca ei ( considera ca joaca ei cel mai bine, gen : mid-utility, mid carry, hard lane , hard carry sau suport), si asta pe termen lung, nu un meci sau o faza. Si multi nu or votat cu mine pentru ca 1. i-am umilit grav in joc si 2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul. Si asta din cauza voastra, pentru ca atunci cand am inceput sa joc pe RO ma comportam normal, si chiar incercam sa-i ajut pe oameni sa evolueze. Dar romanul accepta critica ? Vede ca esti mai bun ca el, ii zici unde a gresit si de ce, si ce face ? Te trimite in origini si asa am hotarat sa mi se rupa falusul de ce crede oricine de pe canalul RO . Cool story bro. Tell it again ? )
    Nu am nimic cu nimeni din poll.Dar parerea mea este ca cei care vor fii alesi sa participe sa reprezinte comunitatea romana de dota de pe xpam.Cum cativa de acolo nu prea o reprezinta....ci doar sunt romani si reprezinta tara.Daca criteriile ar fii cei mai buni romani...poate tu ai fii femeie de servici.Poate par infumurat dar e purul adevar cum zici tu.Daca jucatori trebuie sa reprezinte jucatori romani de pe xpam e altceva.Si am votat cu acei oameni si datorita caracterului.
    2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul
    Pai si daca nu dai doi bani , eu unul nu as dori sa fiu reprezentat de o persoana ca tine.Care vrea sa dovedeasca ca e cel mai bun ( "narcisist" in cazul tau , dar apoi dispare din comunitatea asta..
    Oricum succes celor care for fii selectati.

  15. #15
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Pai cum am zis si in threadul cu country tour, cand am avut ceva de dovedit, am facut-o ( doua concursuri cu premii in bani pe Romania, unul pe bnet, unul pe garena: ambele le-am castigat ). Si ma joc rar pe RO pentru ca nu ma merita "comunitatea". Pacat ca nu mai sunt jocurile de la inceput, cand am venit, sa vezi chatul. Pentru ce sa ma joc pe RO sa ma injure titi si gigi, ca nu-i fac eu gank cu magina/trax de pe mid, ca el nu poate farma jos/sus cu ezalor, cand ma pot juca pe alte platforme sau pe Pd.eu, unde ma admira lumea. Nu cred ca daca eram o persoana retardata aveam atatia fani pe pd.eu, ca jucatori buni sunt destui si acolo, dar au atitudinea mea de pe RO ) . Te adaptezi la locul in care traiesti/te joci.
    Iar despre reprezentare ..eu o sa reprezint tara la concurs, nu comunitatea. Si am maniere impecabile in relatii internationale , nu vad de ce te-ar deranja acest lucru.

    PS : sezonul trecut m-am jucat cat de des mi-a permis pingul pe RO, pentru ca jucam cu peste 70 ping, si ma jucam si solo, si am castigat lejer ladderul. As zice ca am fost destul de activ
    Last edited by rapboy; 17th April 2012 at 10:18 PM.

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates