Asa cum ii spune si titlul, m-am hotarat sa deschid un thread in care lumea sa poata vota cel mai bun player de pe canalul RO.Puteti vota unul sau mai multi playeri din cei pe care eu i-am considerat ca fiind ceva mai buni decat restul fiindca unii s-ar putea sa nu se poata decide asupra unuia singur (imi cer scuze de pe acum daca cineva mai avea si alti jucatori in minte care ar fi trebuit pusi aici insa asta e opinia mea in legatura cu jucatorii de pe RO).
Sunt constient de faptul ca cei care voteaza s-ar putea sa fie subiectivi (sau s-ar putea sa nu stie cum joaca chiar toti dintre ei) si ca jucatorul cu cele mai multe voturi nu trebuie sa fie neaparat chiar cel mai bun dintre toti insa mi se pare o chestie interesanta si am zis ca de ce sa nu o fac (sper ca cei care voteaza sa fie cat mai obiectivi cu putinta in orice caz).
Se prea poate sa fie o idee proasta chestia asta din multe motive, nu zic nu, insa v-as ruga sa nu injurati/spamati cu tampenii/chestii asemenatoare.Daca e sa nu va placa/convina nu votati si atata tot.
Va sfatuiesc sa votati tinand cont de toate elementele jocului (atat cat se pricepe fiecare), si, de ce nu, si in functie de compararea jucatorilor.

P.S: Si jucatorii numiti aici au voie sa voteze (chiar si pe sine), daca ei cred ca persoana respectiva joaca cel mai bine dintre ei.

Spor la vot, poll-ul va dura o saptamana.