View Poll Results: Care crezi tu ca este jucatorul cel mai bun de pe RO?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Sir.Pain

    17 27.87%
  • -Decay-

    7 11.48%
  • Alessy (aka NightRide)

    5 8.20%
  • Immortal.FAITH

    14 22.95%
  • Masakary

    17 27.87%
  • tovarashu (aka iFound.Wrath)

    9 14.75%
  • Dr.Hilarious (aka Dr.H)

    9 14.75%
  • IwinForRomania (aka rapboy)

    8 13.11%
  • scorpyus (aka Tecuci)

    9 14.75%
Multiple Choice Poll.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 91 to 102 of 102

Thread: Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

  1. #91
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Decay...nu vreau sa te supar, dar era violentelor este si mereu va fi la punctul sau culminant, atata timp cat exista mocanime, cocalari, gen acest imba.nub, uita-te si tu la el frate ca nici buda nu l-as lasa sa mi-o repare...iar aici m-ai atins...te rog, Wing-Chun, kung-fu-ul e o arta, e ceva mult mai elegant decat karatele japoneze...kung-fu = inventat de oameni cu bani, eleganti, de o noblete superioara, care nu au pus accent pe forta mai mult decat tehnica (dar rapboy tot n-ar avea nici o sansa nici cu acest stil, chiar daca a fost inventat de o femeie ) ), iar karatele invatate de cei de pe dealuri ce impingeau la trasuri...de obicei nu ma bag...dar aici e altceva...e ceva mai subtil, de o finete mai...diferita...sa zic asa Care nu stiti, nu ati incercat, nu aveti cum intelege......daca ai studia asa un pic, sau macar ai vedea filmul asta Ip Man, care e bazat pe fapte reale si ce s-a intamplat in film a fost si in realitate...ai intelege finetea asta deosebita la care fac eu referire

  2. #92
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    scuze dar...nu pot sa spun ca ma intereseaza, asa si arta mancatului e foarte interesanta dar aia nu ma opreste sa mananc cu mana

  3. #93
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Mancatul cu mana si betigasele chinezesti sunt mai sanatoase pt cavitatea bucala decat tacamurile din diferite metale/aliaje )))) Mi se pare si normal...fiecare cu ce-i place...altii fac din DoTA un sport, ceva in care se implica, spre exemplu (nu ma refer la tine), altii din altele...
    @oricum m-a amuzat ca vine unknown player ala cu fata de (nu vreau sa fiu rasist) cocalar si manelist, si imi zice mie ca-s low, si pe el nici macar politia nu-l cunoaste, daramite skill-ul lui de joc )))))

  4. #94
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    sa sti decay ca ma mir si eu cum de am 17 voturi oO.

    PS: GJ cu country tour mare campeon crapboy castigator a 2 turnee pe bani (unul pe garena si celalalt aici pe xpam) idolul femeilor frumoase si al jucatorilor de dota.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  5. #95
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    pai el n-a jucat :/ sau cel putin nu l-am vazut eu.

  6. #96
    Safelist Member iFound.WRATH's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by mapY^ View Post
    Ba sincer, respect pentru postu tau dani, nu'mi vine sa cred ca ai scris asa ceva ... n'am nimic de adaugat, decat ca vreau sa'l bat pe tov la dota ... si, inca ceva, mailman suge cepe.
    nu, tu sugi cepe
    Cand doi oameni vorbesc pe furis, nimeni nu-si va inchipui ca rostesc "Tatal nostru". Mizerabilii

  7. #97
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Unde esti prostule ca ti'am dat 5123123123 slapuri

  8. #98
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    La poker probabil, ca dota nu stie xD
    PWNED

  9. #99
    Safelist Member pHu^^thAi's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    iasi
    Age
    32
    Posts
    44
    @i.like.beer
    anonim pe ro...poate ca da...nu trebuie sa-ti zic tie unde,cum si cu cn am jucat eu.
    nu voi raspunde insultelor aduse.
    stii,esti o persoana inteligenta.sa deduci atatea lucruri din nimic.
    (11:25) [Bnh]Retard: dazzle
    (11:39) [Bnh]Retard: you don't have grave?
    (11:57) [Serbian][Hero]: I bought chicken
    (12:10) [Serbian][Hero]: someone else should take grave

  10. #100
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    ^Si-a si schimbat poza de la avatar )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  11. #101
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Romania
    Age
    41
    Posts
    56
    BWhahahahahahahahhahhahahahahahaha Ca un pui de gostat ))))))))

  12. #102
    Registered User
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Romania
    Age
    41
    Posts
    56
    Rapboytoy amice.... hmmm aveam o alta parere despre tine, eu nu sunt un mare fan al formului sau alte mirodenii , dar tin sa-mi mentionez parerea. Amice ! nu te supara, DAR ESTI P.E.N.I.B.I.L. ! Idolul femeilor in pula goala ! te-am pupat mr.niceguy

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates