View Poll Results: Care crezi tu ca este jucatorul cel mai bun de pe RO?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Sir.Pain

    17 27.87%
  • -Decay-

    7 11.48%
  • Alessy (aka NightRide)

    5 8.20%
  • Immortal.FAITH

    14 22.95%
  • Masakary

    17 27.87%
  • tovarashu (aka iFound.Wrath)

    9 14.75%
  • Dr.Hilarious (aka Dr.H)

    9 14.75%
  • IwinForRomania (aka rapboy)

    8 13.11%
  • scorpyus (aka Tecuci)

    9 14.75%
Multiple Choice Poll.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 61 to 75 of 102

Thread: Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

  1. #61
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    Amigo , toata lumea stie ca Hyperion^ > rapboy , dar eu ziceam acolo de jucatorii de rand care intra la publice si dau de unu mai bun ca ei care incearca sa le explice unele chestii pentru a progresa si ei cate putin, si acei publicari in loc sa ia de bun sfatu primit prefera sa te injure si sa joace si mai prost . Ok, joci de fun , dar poti si asculta ideile altuia mai experimentat , nu ?
    Depinde foarte mult de modul cum le explica "unele chestii".Daca ii explici la modul " in pizda ma-ti de noob se face mekasm pe aleria si nu buriza". Mai bine ii zice : "e mai bine sa faci mekasm pe aleria , ne ajuta in fighturi" ...si chestii de genul
    Amigo Mai este happy hour ? Tre sa dai 2 sucuri

  2. #62
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Nu mai e ba, dar iti dau oricum , numai ca trebuie sa il aduci si pe hyperion de data asta )

  3. #63
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Depinde foarte mult de modul cum le explica "unele chestii".Daca ii explici la modul " in pizda ma-ti de noob se face mekasm pe aleria si nu buriza". Mai bine ii zice : "e mai bine sa faci mekasm pe aleria , ne ajuta in fighturi" ...si chestii de genul
    Amigo Mai este happy hour ? Tre sa dai 2 sucuri
    Vezi quote-ul lui begformercy de mai sus.

    @pain : Postul precedent e singurul in care am folosit un apelativ prin care am insultat retardatii comparandu-te cu ei. Am zis ca sunt cel mai bun din poll, da? De unde si pana unde ai dedus ca eu tin musai sa ies primul in poll ?

    @ born : N-am avut pretentia de la nimeni sa joace mai bine decat poate. Dar eu nu lucru nu suport : daca nu stii sa joci, atunci iti vezi de treaba. Nu incepi sa injuri pe chat ca de ce nu vine magina de pe mid sa ma ajute sa cresc cand eu am wd pe linie. Exemplele pot continua, nu le vad rostul. In toate jocurile in care ne-am intalnit, chiar si in cele dinainte de acest poll, m-ai vazut sa ma manifest pe all chat ? Sa persiflez adversarul fara sa fiu provocat ? Bagati-va mintile in cap si nu mai cautati nod in papura. Nu zic ca-s usa de biserica, da' niciodata n-am inceput eu vreo disputa.
    Si n-am zis ca ma pis pe comunitate, am zis ca nu dau doi bani pe ce crede oricine considera ca face parte din ea despre mine.Si am si explicat de ce.

  4. #64
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by rapboy View Post
    Vezi quote-ul lui begformercy de mai sus.

    @pain : Postul precedent e singurul in care am folosit un apelativ prin care am insultat retardatii comparandu-te cu ei. Am zis ca sunt cel mai bun din poll, da? De unde si pana unde ai dedus ca eu tin musai sa ies primul in poll ?

    @ born : N-am avut pretentia de la nimeni sa joace mai bine decat poate. Dar eu nu lucru nu suport : daca nu stii sa joci, atunci iti vezi de treaba. Nu incepi sa injuri pe chat ca de ce nu vine magina de pe mid sa ma ajute sa cresc cand eu am wd pe linie. Exemplele pot continua, nu le vad rostul. In toate jocurile in care ne-am intalnit, chiar si in cele dinainte de acest poll, m-ai vazut sa ma manifest pe all chat ? Sa persiflez adversarul fara sa fiu provocat ? Bagati-va mintile in cap si nu mai cautati nod in papura. Nu zic ca-s usa de biserica, da' niciodata n-am inceput eu vreo disputa.
    Si n-am zis ca ma pis pe comunitate, am zis ca nu dau doi bani pe ce crede oricine considera ca face parte din ea despre mine.Si am si explicat de ce.
    Eu am spus
    Tavi rapboy are dreptate cu unele lucruri........

  5. #65
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    rapboy are dreptate cu multe lucruri, dar el dintr-o frustrare...ca nu stiu cum s-o numesc altfel, a dat peste 2-3 imbecili in joc si gata, intreaga comunitate e una stricata. Eu nu sunt de aceeasi parere, sunt multi oameni cu bun simt aici, daca stii cum sa te comporti cu ei si cum sa ii iei. Da, mai bine ar avea nickul Smeagol decat rapboy, dar asta nu prea conteaza...cu privire la DoTA, dar cu insultele lui si jignirile adresate altor playeri de pe-aici...trebuie sa fii si in stare sa iti sustii ceea ce zici...Ca nu cred, de fapt sunt convins, ca sa fie pe strada, fata in fata cu cineva, nu ar avea nici macar 1% din tupeul ce il are aici...si uite unde conteaza si aspectul fizic... Probabil ma veti injura multi, asta e, e parerea mea...nu-mi permit sa injur si sa vb urat cu X si Y, care poate l-a nervi...nu vreau sa zic ce as putea pati eu sau altii. La urma urmei unul de aici sa-mi spuneti: vine o persoana anonima pe strada si va injura, mai arata si a vai-mama-lui, stati si ii zambiti? Nu...dimpotriva, se va isca un conflict, incheiat cu potentiale violente fizice. Si acum ca sa dau dreptate si altora de aici, fratilor...nu judecati dupa fizic...eu practic kung-fu si mi-a venit ca antrenor un tip in jur de 50 de ani, mai slab ca rapboy si ziceam in sinea mea "o flegma si l-am rezolvat", ca pe final sa nu stiu ce sa mai fac cu mainile ... poate rapboy e un IP MAN undercover...nu aveti de unde stii...
    P.S. Ca player e bun, i-am zis-o o data si lui, dar atitudinea sa nu mi-a facut o impresie buna...din prima a inceput sa se injure cu un alt jucator, asa aiurea...ca el e cel mai bun si se pisa pe toti...ceva de genu...Cei cu putina cunostinta despre viata si respect, ar trebui sa inteleaga ce vreau sa exprim eu aici.

  6. #66
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by i.liKe.BeeR View Post
    rapboy are dreptate cu multe lucruri, dar el dintr-o frustrare...ca nu stiu cum s-o numesc altfel, a dat peste 2-3 imbecili in joc si gata, intreaga comunitate e una stricata. Eu nu sunt de aceeasi parere, sunt multi oameni cu bun simt aici, daca stii cum sa te comporti cu ei si cum sa ii iei. Da, mai bine ar avea nickul Smeagol decat rapboy, dar asta nu prea conteaza...cu privire la DoTA, dar cu insultele lui si jignirile adresate altor playeri de pe-aici...trebuie sa fii si in stare sa iti sustii ceea ce zici...Ca nu cred, de fapt sunt convins, ca sa fie pe strada, fata in fata cu cineva, nu ar avea nici macar 1% din tupeul ce il are aici...si uite unde conteaza si aspectul fizic... Probabil ma veti injura multi, asta e, e parerea mea...nu-mi permit sa injur si sa vb urat cu X si Y, care poate l-a nervi...nu vreau sa zic ce as putea pati eu sau altii. La urma urmei unul de aici sa-mi spuneti: vine o persoana anonima pe strada si va injura, mai arata si a vai-mama-lui, stati si ii zambiti? Nu...dimpotriva, se va isca un conflict, incheiat cu potentiale violente fizice. Si acum ca sa dau dreptate si altora de aici, fratilor...nu judecati dupa fizic...eu practic kung-fu si mi-a venit ca antrenor un tip in jur de 50 de ani, mai slab ca rapboy si ziceam in sinea mea "o flegma si l-am rezolvat", ca pe final sa nu stiu ce sa mai fac cu mainile ... poate rapboy e un IP MAN undercover...nu aveti de unde stii...
    P.S. Ca player e bun, i-am zis-o o data si lui, dar atitudinea sa nu mi-a facut o impresie buna...din prima a inceput sa se injure cu un alt jucator, asa aiurea...ca el e cel mai bun si se pisa pe toti...ceva de genu...Cei cu putina cunostinta despre viata si respect, ar trebui sa inteleaga ce vreau sa exprim eu aici.
    Am dat peste multi, nu doi-trei. Ca daca doua-trei mere is stricate, nu inseamna ca e si copacul. Mult prea multi. Sunt om cu oamenii. Am spus-o si o sa ma repet : nu cred ca am inceput EU vreodata un conflict. Stiu jocul despre care zici tu .. cand am avut panda si amicul cu care m-am injurat naix , si vroia el neaparat mid. De parca l-ar fi deranjat cineva in padure si eu faceam treaba mid. Nici nu a vrut sa accepte alta varianta, el mid si gata. Si s-a dovedit pe urma ca am avut dreptate, nu avea nici o treaba cu jocul.


    Cat despre asta cu fata in fata ..pai indiferent cum arati, tu te iei de cineva fara motiv ? Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu ..si n-am iesit niciodata in pierdere. De aia si dau poze oricui cere, ca nu imi pasa. Acu n-o sa zic ca vai, rup fasu' oricui, dar intamplarea face ca am prieteni care pot, si o fac pentru mine .
    PS : da, AM PRIETENI in afara pc-ului ) . Nu este un pamflet.
    Last edited by rapboy; 19th April 2012 at 04:07 PM.

  7. #67
    Rewarded Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Tecuci
    Age
    35
    Posts
    59
    dute si adu' 1 pachet de tigari, kent 8 SCURT!

  8. #68
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    "am prieteni care pot" Dumnezeu cu mila ca eu numai am ce sa zic... asta se descurca singur. Bafta si sanantate si cat despre comunitatea ta Beg daca tu cu astia faci treaba... sa fiti sanatosi.

    Imi cer scuze rapboy daca te-am suparat... esti mult prea prea.... ptr mine. Nu am cu ce sa te mai atac... nici eu nu gaseam cuvinte ca ale atale.

    "Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu". Asta mai comentez si gata promit. Tu chiar crezi ca noi avem ceva cu tine ca esti urat sau bun la DOTA?? Daca crezi asta este mare pacat... noi ne luam de tine ca esti un MARE NESUFERIT.

    L:E: PErdi esti printre cei mai inteligenti oameni care ii cunosc din DOTA... Daca u chiar crezi ca eu am ceva cu el ca ar arata cumva URAT FRUMOS INALT GRAS SLAB... t inseli... eu am 1.90 si 109 kile (am mai slabit) ... cea ce vreau sa zic este ca nu sunt niciun Adonnis dar soarecele asta e mult prea nesuferit si merita putin abuz.
    Last edited by camban; 19th April 2012 at 04:46 PM.

  9. #69
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by camban View Post
    "Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu". Asta mai comentez si gata promit. Tu chiar crezi ca noi avem ceva cu tine ca esti urat sau bun la DOTA?? Daca crezi asta este mare pacat... noi ne luam de tine ca esti un MARE NESUFERIT.
    Am adus asta in discutie doar pentru ca ati cerut poza, v-am oferit, si ati avut reactia asteptata.
    Din contra, sunt chiar un tip cu personalitate si hazliu. Nesuferit sunt doar in anumite circumstante. Ca sa supravietuiesti, te adaptezi. De ce sa fiu persiflat cand pot s-o fac eu ?

    Ca idee, am destule cunostinte in tara incat sa pot pleca intr-o excursie cu doar bani de drum. Daca as fi fost un mucos cu figuri, m-ar mai invita lumea sa trec pe la ei ?

  10. #70
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by rapboy View Post
    Am dat peste multi, nu doi-trei. Ca daca doua-trei mere is stricate, nu inseamna ca e si copacul. Mult prea multi. Sunt om cu oamenii. Am spus-o si o sa ma repet : nu cred ca am inceput EU vreodata un conflict. Stiu jocul despre care zici tu .. cand am avut panda si amicul cu care m-am injurat naix , si vroia el neaparat mid. De parca l-ar fi deranjat cineva in padure si eu faceam treaba mid. Nici nu a vrut sa accepte alta varianta, el mid si gata. Si s-a dovedit pe urma ca am avut dreptate, nu avea nici o treaba cu jocul.


    Cat despre asta cu fata in fata ..pai indiferent cum arati, tu te iei de cineva fara motiv ? Am avut parte de destule conflicte, majoritatea iscate pe tema cum arat eu ..si n-am iesit niciodata in pierdere. De aia si dau poze oricui cere, ca nu imi pasa. Acu n-o sa zic ca vai, rup fasu' oricui, dar intamplarea face ca am prieteni care pot, si o fac pentru mine .
    PS : da, AM PRIETENI in afara pc-ului ) . Nu este un pamflet.
    Ce te faci daca prieteni tai care pot sa zicem 6-7 la numar dau peste 12-14 la numar?Crezi ca mai pot pentru tine?Ce faci daca vine 1 si iti da 2 palme si nici macar nu stii cum il cheama?Stiu cazuri reale si nu putine cu asa zisi prieteni "care pot" si cand e vorba de actiune stau in banca lor.Esti bun cand le faci cinste pe urma "nu mai poti tu , nu mai pot nici ei".Prieten nu iti e ala care sta in galerie si zice "mai dai 2 pumni rapboy" ci acela care iti zice "hai sa mergem de aici" , si iti zice la multi ani din 3 tari departare fara sa se astepte sa faci cinste.

  11. #71
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Ce te faci daca prieteni tai care pot sa zicem 6-7 la numar dau peste 12-14 la numar?Crezi ca mai pot pentru tine?Ce faci daca vine 1 si iti da 2 palme si nici macar nu stii cum il cheama?Stiu cazuri reale si nu putine cu asa zisi prieteni "care pot" si cand e vorba de actiune stau in banca lor.Esti bun cand le faci cinste pe urma "nu mai poti tu , nu mai pot nici ei".Prieten nu iti e ala care sta in galerie si zice "mai dai 2 pumni rapboy" ci acela care iti zice "hai sa mergem de aici" , si iti zice la multi ani din 3 tari departare fara sa se astepte sa faci cinste.
    Ma, voi luati totul prea ad-literam. Pai crezi ca daca ma cert cu 1, imi chem prietenii sa-l bata ? Nicidecum. Ei sunt acolo in caz de urgenta, eu n-am cautat niciodata scandal, din contra, am incercat sa aplanez conflictele de fiecare data. Dar cand nu se poate si nu se poate, prietenii mei pot fi foarte convingatori. Si ma indoiesc sa escaleaza un conflict la o bataie in masa, dar chiar si atunci garantez ca nu s-ar da inapoi, bazat pe fapte reale.

    Oricum , prea mult s-a deviat de la topic si s-a ajuns la persoana mea, legat de dota sau nu. Eu inchei aici si acum.

  12. #72
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627

  13. #73
    Eurobattle.net Backer thenootz's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    OprescuVille
    Posts
    288
    Quote Originally Posted by RaouL View Post

  14. #74
    Safelist Member iFound.WRATH's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    121
    more drama pls
    Cand doi oameni vorbesc pe furis, nimeni nu-si va inchipui ca rostesc "Tatal nostru". Mizerabilii

  15. #75
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Mama ce de tragedie paicea ) trebuia sa faceti si voi posturile mai scurte ca m`am plictisit sa citesc.....


    Oricum
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates