View Poll Results: Care crezi tu ca este jucatorul cel mai bun de pe RO?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Sir.Pain

    17 27.87%
  • -Decay-

    7 11.48%
  • Alessy (aka NightRide)

    5 8.20%
  • Immortal.FAITH

    14 22.95%
  • Masakary

    17 27.87%
  • tovarashu (aka iFound.Wrath)

    9 14.75%
  • Dr.Hilarious (aka Dr.H)

    9 14.75%
  • IwinForRomania (aka rapboy)

    8 13.11%
  • scorpyus (aka Tecuci)

    9 14.75%
Multiple Choice Poll.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 46 to 60 of 102

Thread: Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

  1. #46
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    w/e
    Last edited by Mitix; 19th April 2012 at 04:44 PM.

  2. #47
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Tinand cont ca e vorba de dota si nu de cum arata fiecare ar trebui sa il lasati in pace.
    Tinand cont de locurile unde a jucat , cine a fost , si unde joaca tine de caracterul lui .
    Daca era respectat cum el zice ramanea si juca cu cei ce il respecta , nu venea sa faca toti misto de el aici.Dar cum nu este cazul aici....go make fans@ pd.eu.Unde lumea inca nu il cunoaste.
    End.

  3. #48
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    cel mai bine delete thread closed w/e

  4. #49
    Rewarded Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    UNITED KINGDOM
    Posts
    47
    Ba si eu as vrea sa vad cine cu cine a votat. Sunt curios cate conturi si-a facut scorpyus sa se voteze singur xaxaxaxa

  5. #50
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Pai pe mine ma amuzati. A stat careva dupa fundul meu 24/7 sa vada cum imi petrec timpul ? Daca sunt bun, inseamna ca n-am viata sociala ? Ca nu m-am distrat ? Credeti ca mi se rupe falusul de careva de pe aici sau de frustrarile voastre ? Daca are vreunul dintre voi o problema cu felul in care arat eu, pai atunci aveti probleme serioase la mansarda .. ce-ar mai fi sa ma doara capu' de cum arata X , Y sau Z de pe RO )) Sunteti penibili ca incercati sa imi denigrati persoana cu insulte de clasa 7-a . Cu dota am castigat respectul multor persoane in realitate, care n-ar fi dat un scuipat pe mine in alte circumstante, pentru ca oamenii nu-s limitati sa judece dupa aspect sau dupa niste vorbe aruncate in vant virtual. Respectul n-are prejudecati cand vine vorba de jocuri.
    @ Mitix : si daca sunt la 15 minute distanta, ce ? care atitudine ? ce fitze ?

    Prostia mea a fost ca l-am ascultat pe MailMan si am venit sa joc cu romani. Sa-si dea el cu parerea ce atitudine aveam inainte sa vin sa ma joc cu romani, ca sa nu mai umflati baloane aiurea.

  6. #51
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Posturile lui camban m-au facut sa realizez ca rapboy are dreptate referitor la comunitatea ro . Mi se pare putin trist , voua nu ?
    Quote Originally Posted by rapboy View Post
    2. nu dau doi bani pe jocurile desfasurate pe RO si am o atitudine de tot rahatul. Si asta din cauza voastra, pentru ca atunci cand am inceput sa joc pe RO ma comportam normal, si chiar incercam sa-i ajut pe oameni sa evolueze. Dar romanul accepta critica ? Vede ca esti mai bun ca el, ii zici unde a gresit si de ce, si ce face ? Te trimite in origini si asa am hotarat sa mi se rupa falusul de ce crede oricine de pe canalul RO . Cool story bro. Tell it again ? )
    Last edited by BegForMercy; 19th April 2012 at 01:46 PM.

  7. #52
    Safelist Member PerditioN's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    romania
    Posts
    112
    Ce DUME vede ochii mei pe aicishea OMG OMG OMG OMG!!

    Dute la baie, spalate pe fata si roaga'te ca in viata asta vei face si altceva ianafara de jocu asta.
    Care e problema ta in legatura cu ce va face sau nu el in viata eu nu pot sa`mi dau seama, poate`mi explici tu. Aici e vorba de DOTA nu de REALIZARI IN VIATA.

    P.S: nu am facebook ca am prea multi prieteni reali ca sa stau pe o idiotenie cu prieteni virtuali si copii fara gagici.
    Fuckin` cool story bro! ROFL
    Cumva noi astia cu FB suntem idioti si copii fara gagici ? xD

    FRUMOSILOR SI INTELIGENTILOR Sunteti HATERS TOTI HAHAHA si Haters gonna hate se stie
    Si pentru cei care eticheteaza dupa fizic .... _|_

  8. #53
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by camban View Post
    A zis cel care sta in Mordor... Ma copil dependent de iubire virtuala (probabil ca parintii tai nu te-au mintit ca esti frumos si destept si ti-au zis-o p fata "NU ESTI FACUT PENTRU VIATA REALA") esti patetic(in engleza ca in romana inseamna altceva) prin tot ce zici... DAR TOT CE ZICI... chiar crezi ca iti dadeam 100 de euro ca stii sa faci deny la 1 creep? asta am zis-o ca sa fac referire la faptu ca tu ai CASTIGAT CELE MAI GRELE TURNEE DIN ISTORIA GAYmingului.... Si ca te lauzi ca buncame'a (lov' that old hag) ca vezi doamne ARE CELE MAI MULTE PASARI DIN SAT. SO WHAT? get a fucking life. Ne doare la marele pennis ca ai castigat... BRAVO, FELICITARI ia si banii dar atat vei primii ... De la jucator bun de dota ai ajuns jucator bun de dota RETARDAT cu fani pe PD.eu.

    Acum sa iti zic ceva din toata inima mea ca inca tin sperante la tine... Dute la baie, spalate pe fata si roaga'te ca in viata asta vei face si altceva ianafara de jocu asta.

    Cat despre partea cu corect gramatical... DACA U CREZI CA EU STAU SA ITI SCRIU TIE PE INTERNET CORECT GRAMATICAL CU DIACRITICE SI CU ARTICOLE NEHOTARATE te inseli maxim... daca vrei o ardem si p diplome sa vdm care e' mai "educat". La pariu cu tine ca am invatat cand a trebuit, m-am distrat cand a trebuit, am luat diplome cand a trebuit si am promovat cand a trebuit ... LA TOT DIN VIATA ASTA.

    Cat despre tine... esti mult prea mic si pentru o comunitate pe internet... Nu te doare capu sa vezi ca nu te suporta nimeni? chiar daca nu ti'o zic in fata?

    Apropo ai fost singur cand ai castigat turneele alea? Dc nu il vad p FAITH ca vine si se lauda ca el a castigat singuru turneu pe bani? Dc el nu se lauda pe el insasi si va lauda pe toti... ESTI 1 MUCOS, nici sa te lauzi nu stii.

    P.S: nu am facebook ca am prea multi prieteni reali ca sa stau pe o idiotenie cu prieteni virtuali si copii fara gagici. Ai id'u facem schimb de ce vrei tu.
    SHET, acu chiar mi-ai zis-o ) Deci parintii mei is vinovati pentru tot. M-am mai linistit.
    M-am laudat pentru ca am cu ce, fata de wannabe-ul de pain, care se da mare scula cu 0 rezultate, pentru el si ceilalti gusteri care o ard prost in materie de DOTA.

    Daca tu zici "la pariu" pe internet , inclin sa cred ca vrei sa demonstrezi ceva. Cui ? De ce ?

    Sunt prea mic sau prea mare ? Hotaraste-te! Cat despre cei care nu ma suporta, nu cred ca se sfiiesc s-o arate.
    Faith a fost mai destept ca mine si nu s-a luat cu nici un comentator de pe aici. Din partea mea sa vina sa-si dea cu parerea despre parcursul turneului, poate va mai inchide el gura.

    Dar eu nu ti-am cerut nici o poza, nici un detaliu despre viata, nu trebuie sa te explici in fata mea. Efectiv, nu imi pasa de persoana ta.

  9. #54
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    Posturile lui camban m-au facut sa realizez ca rapboy are dreptate referitor la comunitatea ro . Mi se pare putin trist , voua nu ?
    Ma bucur daca am mai deschis niste ochi.

  10. #55
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Scuza-ma mare maestru al dotei dar nu eu sunt cel care a venit si a zis : mi se rupe de ro dar m-as baga in echipa sa reprezint romania dar totusi ma pis pe voi toti sunteti niste ratati eu am castigat 2 turnee cu premii in bani sunt cel mai bun din poll si alte ipocrizii. Zici ca ti se rupe de ro dar tare ai vrea sa iesi primu cand se inchide threadu, zici ca nu dai 2 bani pe jocurile de pe ro dar tare ai vrea sa fi in echipa care o sa joace la country tour, esti un jeg de om nu ai pic de caracter. Te contrazici singur prin posturile pe care le faci, vrei sa demonstrezi ceva dar nici macar tu nu sti ce.
    Si iti spun eu ca au fost mai mult de 2 turnee daca rahaturile facute in Romania se pot numi "turnee" pentru ca am castigat si eu destule, si pe langa asta probabil ca in fiecare oras sunt cluburi de net unde se organizeaza lanuri si etc, nu te mai lauda cu nimicuri ca nu esti singuru care a castigat bani din dota.
    Tu vorbesti de cum e romanu si cum critica dar nu te uiti la tine cum te lauzi cu burta goala?

    Tu ai nesimtirea sa imi spui mie ca sufar pentru ss sau pentru ro, n-am mai facut un joc pe ro de 1an de zile, pe ss nu am mai jucat 3 de saptamani pe cand tu joci in fiecare zi.
    Last edited by [MooN]Pain; 19th April 2012 at 02:11 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  11. #56
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Hehe
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	toystory3popcorn1.gif‎ 
Views:	79 
Size:	2.37 MB 
ID:	164701  

  12. #57
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by [MooN]Pain View Post
    Scuza-ma mare maestru al dotei dar nu eu sunt cel care a venit si a zis : mi se rupe de ro dar m-as baga in echipa sa reprezint romania dar totusi ma pis pe voi toti sunteti niste ratati eu am castigat 2 turnee cu premii in bani sunt cel mai bun din pool si alte ipocrizii. Zici ca ti se rupe de ro dar tare ai vrea sa iesi primu cand se inchide threadu, zici ca nu dai 2 bani pe jocurile de pe ro dar tare ai vrea sa fi in echipa care o sa joace la country tour, esti un jeg de om nu ai pic de caracter. Te contrazici singur prin posturile pe care le faci, vrei sa demonstrezi ceva dar nici macar tu nu sti ce.
    Tu esti retardat amice. In primul rand , m-a intrebat angel daca vreau sa joc la CT, si am zis din prima ca joc, n-am emis nici o pretentie, nu m-am lasat rugat. De acest POLL, nu pool, mi se falfaie. Tu esti asa de prost ca nu esti in stare sa-ti sustii punctul de vedere cu argumente, doar arunci vorbe random ..poate poate nu-si da seama lumea.

  13. #58
    Safelist Member b0rn2kill's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Craiova
    Age
    39
    Posts
    739
    Quote Originally Posted by BegForMercy View Post
    Posturile lui camban m-au facut sa realizez ca rapboy are dreptate referitor la comunitatea ro . Mi se pare putin trist , voua nu ?
    Tavi rapboy are dreptate cu unele lucruri.Dar sa insulti pe alti ca nu vor sa fie ca el si joaca jocul asta strict pentru ca ii place si se distreaza mi se pare aiurea.El a zis ca se pisa pe comunitatea din care faci tu parte.Asta nu e frumos din partea unui jucator "calit" cu multe meciuri la activ.Si Hyperion^ a castigat jocuri la care acest mega star al dotei rapboy poate nici nu avea acces si totusi , de cand sunt eu prezent pe romania nu a injurat un singur jucator.Apreciem ce e de apreciat nu?Eu vreau ca cei care ne reprezinta sa zica gg la sfarsit indiferent daca castiga sau pierd.Nu sa vina cu suferinte " ce muie le-am dat" , "vai ce bun sunt " restu sunt decat de umplutura si chestii.

  14. #59
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    "Amice" singuru retardat dintre noi 2 esti tu pentru ca atunci cand te simti la colt si nu mai ai ce zice incepi sa jignesti in stanga si in dreapta, nu am argumente? ia dai pe prima pagina si cauta-ti postul in care scrii SUNT CEL MAI BUN DIN POLL, si postul in care zici ca ti se rupe de aceasta comunitate, daca ti se rupe atunci ce cauti aici si suferi pentru fiecare post facut impotriva ta? de ce te ataci ca ultimu copil? si singuru care arunca vorbe "random" ,ca doar suntem toti englezi si nu mai stim romana folosim 7 limbi pentru a scrie 2 propozitii ca suntem shtocari, esti tu. Esti doar un prostanac care a sperat ca jucatorii de pe ro il vor lua drept zeu si ca toti il vor pupa in cur etc etc dar nimanui nu-i pasa de tine, poti sa pleci la fel cum ai venit.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  15. #60
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Age
    31
    Posts
    1,620
    Quote Originally Posted by b0rn2kill View Post
    Tavi rapboy are dreptate cu unele lucruri.Dar sa insulti pe alti ca nu vor sa fie ca el si joaca jocul asta strict pentru ca ii place si se distreaza mi se pare aiurea.El a zis ca se pisa pe comunitatea din care faci tu parte.Asta nu e frumos din partea unui jucator "calit" cu multe meciuri la activ.Si Hyperion^ a castigat jocuri la care acest mega star al dotei rapboy poate nici nu avea acces si totusi , de cand sunt eu prezent pe romania nu a injurat un singur jucator.Apreciem ce e de apreciat nu?Eu vreau ca cei care ne reprezinta sa zica gg la sfarsit indiferent daca castiga sau pierd.Nu sa vina cu suferinte " ce muie le-am dat" , "vai ce bun sunt " restu sunt decat de umplutura si chestii.
    Amigo , toata lumea stie ca Hyperion^ > rapboy , dar eu ziceam acolo de jucatorii de rand care intra la publice si dau de unu mai bun ca ei care incearca sa le explice unele chestii pentru a progresa si ei cate putin, si acei publicari in loc sa ia de bun sfatu primit prefera sa te injure si sa joace si mai prost . Ok, joci de fun , dar poti si asculta ideile altuia mai experimentat , nu ?

Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates