View Poll Results: Care crezi tu ca este jucatorul cel mai bun de pe RO?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Sir.Pain

    17 27.87%
  • -Decay-

    7 11.48%
  • Alessy (aka NightRide)

    5 8.20%
  • Immortal.FAITH

    14 22.95%
  • Masakary

    17 27.87%
  • tovarashu (aka iFound.Wrath)

    9 14.75%
  • Dr.Hilarious (aka Dr.H)

    9 14.75%
  • IwinForRomania (aka rapboy)

    8 13.11%
  • scorpyus (aka Tecuci)

    9 14.75%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 31 to 45 of 102

Thread: Cel mai bun jucator de DotA de pe RO

  1. #31
    Safelist Member PerditioN's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    romania
    Posts
    112
    Click image for larger version. 

Name:	cat.jpg 
Views:	99 
Size:	44.1 KB 
ID:	164680

  2. #32
    Safelist Member HOLOCAUST's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    135
    Ce se mai cearta bajeti xD funny shit,parerea mea este ca d1 este subiect cam incheat numai sunt ligile de acum 1 an de pe IRc/ggc,turneele.

  3. #33
    Rewarded Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    UNITED KINGDOM
    Posts
    47
    Trebuia lasi doar poll-ul, fara optiunea de a lasa comment. Acum uite ce s-a intamplat, acesti doi titani ai dotei s-au certat distrugand astfel echilibrul comunitatii Eurobattle. Ce se va intampla acum cu scena dotei internationale, de la cine o sa mai invatam noi dota de calitate? ONLY TIME CAN TELL
    PS:trebuia sa ma votez singur fmm

  4. #34
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    constanta
    Posts
    78
    Nu-l gasesc pe budix sa ii dau vote ..

  5. #35
    Safelist Member iFound.WRATH's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    121
    +1 perdition
    Cand doi oameni vorbesc pe furis, nimeni nu-si va inchipui ca rostesc "Tatal nostru". Mizerabilii

  6. #36
    Chasing the Sun... GoodanGeL's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Iashington
    Age
    31
    Posts
    2,714
    Daca mai continuati cu acest spam teribil va sterg topicul.

    @Perdi: Nici macar eu nu pot edita poll-ul, doar cei care au acces maxim pe forum adica Cen si Efko.

  7. #37
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Pai nu il inchidem si noi?luam si noi o decizie?a avut toata lumea timp sa voteze...mailman parca tu ai creat acest thread ce aduce numai scandal si distrugere printre playerii cu inima curata a acestui server.

  8. #38
    Fighting Dreamer MailMan's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Romania
    Posts
    537
    Unu la mana, de vazut cn a votat cu cn nu poate vedea decat BoBo, daca vreti puteti sa-l rugati sa posteze un screenshot dupa incheierea poll-ului (cu toate ca n-are rost, doar ptr curiozitatea voastra..).
    Doi la mana, cititi ce-am scris cand am creat thread-ul mai cu atentie si-o sa vedeti ca am zis chiar eu ca acest thread poate fi o idee proasta din anumite pct. de vedere insa asta nu inseamna ca tre sa va certati pe aici din nush ce orgolii d-ale voastre ptr. un joc..
    Si trei la mana, indiferent ca nu va convin 100 de lucruri la poll/vi se pare ca nu trebuia creat/orice asemenea, am zis-o si ma repet, nu va obliga nimeni sa votati si mai ales sa va dati cu parerea.Poll-ul se va inchide sambata, daca e sa va mai certati asa urat o sa rog pe cineva sa-l inchida mai devreme si cu asta am rezolvat-o, nu-i nicio pierdere.

  9. #39
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    Nici nu vreau sa citesc, nici nu vreau sa votez, nici nu vreau sa aflu .... DAR FRATILOR CAND AM VZT CA ATI FACUT 1 ASEMENEA TOPIC am scuipat vinu' din gura ))))))))))


    NICI NU AM STAT SA AFLU CINE A FACUT ACEST POLL(o sa ma uit dupa ce scriu asta ca sa nu fiu influentat) dar tot ce vreau sa zic... BINE BA TU INTELIGENTULE... acum sa vdm care e cea mai buna dacie (logan sandero 1310 duster)... cat de plictisit si suparat p viata sa fii sa faci asemenea topic, sa se mai certe si astia sau sa le umflii egoul care iese din monitor! Ala care a facut asta are doar trei motive: 1.asslick 2.sa se ia la bataie 3.asslick some more

    P.S: Prin prostia mea maxima ma apucai sa citesc... si dadui de 1 PIPI(modul meu prin a'l demigra pe individ) ... BA RATBOY.. RAPBOY..PROSTBOY... IA'TI BAIATULE SAPA SI LASA'NE... poti sa fii tu cel mai bun dotist din lume... poti sa faci 30-0 cu SF(sunt sigur ca ai facut) ... Poti sa castigi 30 de mil de euro din DOTA dar ba baiatule esti 1 mare prostovan.... Cand am vazut ce ineptii ai scris pe acolo cu cel mai bun cu cel mai nevirgin in the A hole am ramas fara vin detot(adik am mai scuipat putin). Gata numai regret ca s-a facut acest poll, am mai gasit o mascota sa mai radem si noi putin... MULTUMIM RAPBOY(gangsta paradise) ma nigga!!!! SHADY'S BACK AND HIS A PRICK .... LAUGH AT HIM WITH YOU'RE DI*K.

    Iti dau 100 de euro sa nu te mai vad pe sectiunea ro ... da-mi contul de paypal pe [email]eneaandrei1000@yahoo.com[/email] sau vino in Craiova si tii dau in mana, poate bem si un vin de Segarcea.... sau mai bine nu venii ca ma voi pisa pe mine de ras cand o sa te vad( da-mi doar contul)... si o poza, DA DA SI O POZA ca sunt sigur ca ai o fata de semizeu)))
    Last edited by camban; 19th April 2012 at 10:31 AM.

  10. #40
    Registered User T-Pain's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Clan Mineski
    Posts
    1,089
    ar trebui sa se faca o echipa cam asa:
    1) ala care stie sa farmeze cel mai bine din poll
    2) ala care stie full support
    3) si inca 3 care nu pierd lane

    1 woods,1 full support , 3 pe fiecare lane

    p.s: stiu ca o sa ziceci ca nu`i bine ce am scris eu ..dar asa cred ca o sa ii bateti...adica sa nu faceti lane`urile ca data trecuta

  11. #41
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    Wrong )

  12. #42
    Safelist Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Mordor
    Posts
    672
    Quote Originally Posted by camban View Post
    Nici nu vreau sa citesc, nici nu vreau sa votez, nici nu vreau sa aflu .... DAR FRATILOR CAND AM VZT CA ATI FACUT 1 ASEMENEA TOPIC am scuipat vinu' din gura ))))))))))


    NICI NU AM STAT SA AFLU CINE A FACUT ACEST POLL(o sa ma uit dupa ce scriu asta ca sa nu fiu influentat) dar tot ce vreau sa zic... BINE BA TU INTELIGENTULE... acum sa vdm care e cea mai buna dacie (logan sandero 1310 duster)... cat de plictisit si suparat p viata sa fii sa faci asemenea topic, sa se mai certe si astia sau sa le umflii egoul care iese din monitor! Ala care a facut asta are doar trei motive: 1.asslick 2.sa se ia la bataie 3.asslick some more

    P.S: Prin prostia mea maxima ma apucai sa citesc... si dadui de 1 PIPI(modul meu prin a'l demigra pe individ) ... BA RATBOY.. RAPBOY..PROSTBOY... IA'TI BAIATULE SAPA SI LASA'NE... poti sa fii tu cel mai bun dotist din lume... poti sa faci 30-0 cu SF(sunt sigur ca ai facut) ... Poti sa castigi 30 de mil de euro din DOTA dar ba baiatule esti 1 mare prostovan.... Cand am vazut ce ineptii ai scris pe acolo cu cel mai bun cu cel mai nevirgin in the A hole am ramas fara vin detot(adik am mai scuipat putin). Gata numai regret ca s-a facut acest poll, am mai gasit o mascota sa mai radem si noi putin... MULTUMIM RAPBOY(gangsta paradise) ma nigga!!!! SHADY'S BACK AND HIS A PRICK .... LAUGH AT HIM WITH YOU'RE DI*K.

    Iti dau 100 de euro sa nu te mai vad pe sectiunea ro ... da-mi contul de paypal pe [email]eneaandrei1000@yahoo.com[/email] sau vino in Craiova si tii dau in mana, poate bem si un vin de Segarcea.... sau mai bine nu venii ca ma voi pisa pe mine de ras cand o sa te vad( da-mi doar contul)... si o poza, DA DA SI O POZA ca sunt sigur ca ai o fata de semizeu)))
    Mnoh, ar trebui sa ma simt prost acum sau ce ? Ca nu inteleg ce ai vrut sa faci prin acest post .. sa-ti arati bunastarea ? Pe internet toata lumea poate fi pui de Becali. Cu toata virginitatea mea si lipsa vietii sociale totale, sunt in stare sa scriu corect gramatical si sa-mi argumentez punctele de vedere.



    Edit : era sa uit sa-ti las poza. [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675947155[/url]
    N-am nimic de ascuns spre deosebire de alti supereroi ai internetului.
    Last edited by rapboy; 19th April 2012 at 11:15 AM.

  13. #43
    Rewarded Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Tecuci
    Age
    35
    Posts
    59
    Click image for larger version. 

Name:	300998_203040136428516_100001675947155_508937_871723751_n.jpg 
Views:	125 
Size:	59.1 KB 
ID:	164697

    Ratboy
    GYE

  14. #44
    Registered User camban's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Craiova
    Age
    34
    Posts
    257
    A zis cel care sta in Mordor... Ma copil dependent de iubire virtuala (probabil ca parintii tai nu te-au mintit ca esti frumos si destept si ti-au zis-o p fata "NU ESTI FACUT PENTRU VIATA REALA") esti patetic(in engleza ca in romana inseamna altceva) prin tot ce zici... DAR TOT CE ZICI... chiar crezi ca iti dadeam 100 de euro ca stii sa faci deny la 1 creep? asta am zis-o ca sa fac referire la faptu ca tu ai CASTIGAT CELE MAI GRELE TURNEE DIN ISTORIA GAYmingului.... Si ca te lauzi ca buncame'a (lov' that old hag) ca vezi doamne ARE CELE MAI MULTE PASARI DIN SAT. SO WHAT? get a fucking life. Ne doare la marele pennis ca ai castigat... BRAVO, FELICITARI ia si banii dar atat vei primii ... De la jucator bun de dota ai ajuns jucator bun de dota RETARDAT cu fani pe PD.eu.

    Acum sa iti zic ceva din toata inima mea ca inca tin sperante la tine... Dute la baie, spalate pe fata si roaga'te ca in viata asta vei face si altceva ianafara de jocu asta.

    Cat despre partea cu corect gramatical... DACA U CREZI CA EU STAU SA ITI SCRIU TIE PE INTERNET CORECT GRAMATICAL CU DIACRITICE SI CU ARTICOLE NEHOTARATE te inseli maxim... daca vrei o ardem si p diplome sa vdm care e' mai "educat". La pariu cu tine ca am invatat cand a trebuit, m-am distrat cand a trebuit, am luat diplome cand a trebuit si am promovat cand a trebuit ... LA TOT DIN VIATA ASTA.

    Cat despre tine... esti mult prea mic si pentru o comunitate pe internet... Nu te doare capu sa vezi ca nu te suporta nimeni? chiar daca nu ti'o zic in fata?

    Apropo ai fost singur cand ai castigat turneele alea? Dc nu il vad p FAITH ca vine si se lauda ca el a castigat singuru turneu pe bani? Dc el nu se lauda pe el insasi si va lauda pe toti... ESTI 1 MUCOS, nici sa te lauzi nu stii.

    P.S: nu am facebook ca am prea multi prieteni reali ca sa stau pe o idiotenie cu prieteni virtuali si copii fara gagici. Ai id'u facem schimb de ce vrei tu.

  15. #45
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Frate macar omul a avut curajul sa-si arate fata...cati nu-s ca el...cele mai mari divinitati din lume, in fata unui monitor...cu asta m-am lamurit...nu o sa ma mai enervez pe niciunul de-aici...ca nu merita. Poate sunteti dintre voi...oameni, dar foarte putini !

    P.S. Eroule si sor-mi-a daca s-ar concentra, harakiri te-ar face !
    P.P.S. Am prins un joc cu el, se injura saracu cu javert cat e el de periculos ca vrea el sa stea mid, si injura de mama focului...pai pe langa ca esti urat cu spume, LAUDA-TE CAND AI CU CE ! Si schimba-ti nickul in ratboy ca te prinde... atat...esti bun... in dota...PUNCT. In rest...m-as teme sa dau mana cu tine sa nu-ti rup vreun os...
    Last edited by i.liKe.BeeR; 19th April 2012 at 12:15 PM.

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates