Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: BR + DR Dejwik

  1. #1
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433

    BR + DR Dejwik

    [url]http://imageshack.us/photo/my-images/823/beznzvudi.png/[/url]

    [url]http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=48723[/url]

    už mi to faaaakt leze krkem jeho neustále flamy a nulový manner, doporučuju se podivat na replay z té hry, prohrál nám to feed týmu a leaver, ne moje hra, moje hra byla v pořádku, do dejwika sem nerýpal, neprovokoval jsem ho, je to po několikáté, má za to mega warnů

    žádám o demote a delší ban

    žádám o posouzení devila, jsem s ním domluvený, diky

  2. #2
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    To si delas prdel ne? To uz je jak na zakladce, mami, tenhle me zmlatil, zmlat ho ty.. Proste ho taky vyflamuj, nemas na to koule kurva nebo co? Za bzilion let hrani doty nikdo nikdy nepostoval zadny ban requesty za "manner".. Odjkaziva se na dote flamuje, kazdej mele tuny hoven, myslim ze to sam moc dobre znas ) A ty jeste cekas, az se vypovida, a pak to ofotis a hodis ban request no ty kravo Misto toho, abys mu neco rekl.. bud chlap pico

  3. #3
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Pwnt, mna osobne nebavi citat podobne picoviny kazdu hru a uz Vobec dotu nehravam preto, aby som sa flamoval s nulami, ktore nemaju nic ine na praci...
    Cize odpoved typu "nebud pussy a sflamuj ho naspat" je podla mna uplne mimo

    A ked mate s devilom dohodu, tak to necham na nom teda

  4. #4
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    Uplne mimo? A co az ti bude nekdo takovej nadavat v realu? Pujdes za mamkou a reknes ji, ze ti nadaval? Pokud si mysli, ze zahral dobre, tak at si nenecha nadavat ne? A neco mu rekne nazpet.. Paneboze..

  5. #5
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Po prve, dota ma od RL daleko, rovnako ako spravanie hracov, ktori tu flamuju [aspon dufam, pre ich dobro ]
    A chces mi povedat, ze ked ti v reale niekto vynada, tak mu vynadas naspat 2x tolko a konec? Vyhral si, mozes ist spokojny domov?
    Neviem kde to zijes, ale ja som este nezazil situaciu, kde by to nieco vyriesilo...

    A ak ta niekto vyflamuje za to, ze si posral hru, tak urcite nicomu nepomoze "chod do pici, ja som hral dobre"...

    Takze ano, uplne mimo.

  6. #6
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Většinou člověk co ma par kil, 150cm a bídný realný život, si to kompenzuje tím, že na dotě flamuje a citi se "in" ...

  7. #7
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    v reálu mu rozbiju rypák a zapamatuje si že už mi nadávat nebude, tady mu nadám nazpátky a nezapamatuje si absolutně nic, když dostane demote a ban na týden, věř mi že si příště rozmyslí mě flamovat

  8. #8
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    asi by to nikto necakal,ale SUPPORT
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  9. #9
    Registered User Lord_Martas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CZ
    Posts
    55
    2pwnt: jaky ma smysl mu flamovat na zpet? sme snad male decka?
    ty rikas: bud chlap
    a ja rikam: dospej
    kdyz se to stane v realu, tak se nad nim pousmeju a reknu si ze ten na tom je hodne spatne a klidne odejdu

    prece vam neni uz 15, chovejte se jako dospeli lidi. kazdemu se nejaka hra nepodari, ale je to proste jen HRA!

  10. #10
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Jako nechapem co s tou dospelostou mate. Myslite ze kazdy co flajmuje je decko? Nebudte smiesni... Ale postovat stale za kazdu kokotinu BR, to uz je fakt moc...

  11. #11
    Registered User 3viLcZ's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Bruntal
    Age
    32
    Posts
    154
    Ja moc nechapu proc ten flejm zvnikl ... sak ta hra byla v pohode jak dejw tak laryk hrali dobre

  12. #12
    Registered User Lord_Martas's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CZ
    Posts
    55
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    Jako nechapem co s tou dospelostou mate. Myslite ze kazdy co flajmuje je decko? Nebudte smiesni... Ale postovat stale za kazdu kokotinu BR, to uz je fakt moc...
    asi to, ze kdo flamuje, neumi se chovat, je smesny a kazi ostatnim hru.

    nerikam kdo flamuje je vzdy decko, ale chova se tak. u decek se to bere, protoze nevi co je spravne. ale u dospelych je to slabost.
    treba ty diabole uz nejsi decko a mohl by ses zamyslet. hrajes dobre, lip jak vetsina lidi tady, ale na ty tvoje kecy tu neni moc lidi zvedavych.

    mnoho lidi si jde zahrat dotu aby se odreagovali a odpocinuli si a ne poslouchat nejake usmrkance co si nevidi do pusy.

  13. #13
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    ~Já osobně sice dejwíka moc rád nemám, ale toto není na ban kámo tak nebeč a sflámuj ho taky když se ti to nelíbí
    ~kolik ti je martas?
    Last edited by .DELL.; 14th April 2012 at 06:21 PM.

  14. #14
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Osobne si myslim, ze by se ten vecnej dejwikuv flame uz nemel prehlizet, dejte mu ban, demote a poslete ho zpatky na garenu nebo odkud to vlastne pritahl...

  15. #15
    Registered User pwnt[XD]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Červený Kostelec
    Age
    33
    Posts
    67
    2Lord_Marnas
    Tim mi chces rict, ze znamkou dospelosti, je brecet na foru o BAN REQUEST za to, ze ti nekdo nadaval? Ze ja hlupak si nekdy rikal, ze soucasti dospivani je umeni starat se o sebe, a ne chodit za starsima, resp. "vyse postavenyma" a nechat je resit moje problemy.. rofl

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates