Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 21 of 21

Thread: BR + DR Dejwik

  1. #16
    Safelist Member [W3PD]rebrik's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bojnice
    Age
    32
    Posts
    846
    laryk skus pochopit ze toto je internet...


    Quote Originally Posted by grimasko
    asi sa zabijem
    Quote Originally Posted by omnicali
    i perma fingered ur mom

  2. #17
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by pwnt[XD] View Post
    2Lord_Marnas
    Tim mi chces rict, ze znamkou dospelosti, je brecet na foru o BAN REQUEST za to, ze ti nekdo nadaval? Ze ja hlupak si nekdy rikal, ze soucasti dospivani je umeni starat se o sebe, a ne chodit za starsima, resp. "vyse postavenyma" a nechat je resit moje problemy.. rofl

    )

  3. #18
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    support toto nie je prva staznost... a kolko krat hry aj leavuje/ragepluguje, staci si pozriet historiu banov/unbanov

  4. #19
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    @pwnt
    Hidden Text click here to show


    @rebrik
    Hidden Text click here to show


    Myslim, ze dejwik dostane na kratko ban, demote imo nie.
    Locked, do prichodu devila.

  5. #20
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Posledny krat sa opakujem su tu pravidla jak czsk tak xpam pravidla a bud ich budete respektovat alebo sa presunte inam.A nepiste zas blbosti typu ze tu pomaly nikto hrat nebude ked stale sa tu hraje a hraje dost ludi a normalnych co pochopia ze ako sa maju chovat a v ramci slusnosti sa da aj dohodnut s adminmi...Niesme ziadny kkti ale ked si sami neuvedomite kde robite chybu tak hold budeme u vas za kktov...a ak sa vam nepaci riadenie channelu hold bud sa zmierite alebo robte ako chcete kazdy moderator bude postupovat podla vlastneho uvazenia a myslim ze zatial skoro kazde rozhodnutie bolo spravodlive v sulade s pravidlami.Konec bodka ziaden dalsi flame nikde dufam ze si to precitate vsetci co ste tak zaujaty voci nam...
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  6. #21
    Registered User dog.dejwik's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    cz
    Posts
    305
    Ahoj, takže vyjádřím se jednoduše.. hráči ze sentinelu věděli moc dobře, že nesnášim 3 hráče na xpamu, se kterýma jsem se vždy flamoval a nikdy jsem s nima nevycházel a ani vycházet nebudu.. Je to LARYK, SHADOW_DANCE, HUJHUJ...

    Tito hráči pro mě nemají žádnou hodnötu a nikdy nebudu přemýšlet nad tim, že své chování k nim změním k lepšímu... byl jsem zrovna afk když hru pouštěli, proto bych radši takovou hru ani nezačínal, protože by vznikal zbytecny flame.. co už hra se pustila...

    Ano urážel jsem ho, ale jen proto že nám posral hru, navíc shadowdance byl kiknut za afk a huj si vzal tb se kterym měl ve 45 minutě PTčko... Prohrál jsem deset her téměř po sobě, tak jsem byl prostě nasraný a na někom jsem si tu zlost vylejt musel.. je mi líto, že to byl zrovna laryk, protože je to opravdu fajn kluk, kterej si to nezaslouží..

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates