Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 15 of 39

Thread: Tu gunko.

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119

    Tu gunko.

    Gunko, nevim či fetuješ, ale víš vůbec na co třeba funguje off-topic? Můžeš mi napsat jediný důvod proč lokuješ vše co se ti nelíbí ? A za 2, to že se "bavilo" a už více jak měsíc je vytvořen topic o resetu statů, tě asi taky nesere co ? Nebo řekni mi, umíš i něco jinýho než "Ban. Unban." ? Přijde mi že si k hovnu, qqcku nepomuzes s turnaji, nic. ( Neber to jako flame, jsme přece v offtopicu a každý "mod" musí unest kritiku)

    PS: nezapomen to locknut, aby sa aj ostatni nemohli vyjadrit.

  2. #2
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    čo som lockol ?


    EDIT: myslis IceTeaho ?

    P.S.: reset stats ti teda locknem ked ti tak vadi a uzavriem ho ako neuspesne pre nedostatok hracov.
    Last edited by gun10a; 11th April 2012 at 11:27 PM.


    Fakt som krásavec

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Myslím třeba aj BR Na Diabola od suicidesexy, napsal tam spoustu pravdy, která by očakavalá podle me spoustu reakce, když už by ses obaval spamu, stacilo by presunout do offu. Na to prece je.

  4. #4
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by Daekoni View Post
    Myslím třeba aj BR Na Diabola od suicidesexy, napsal tam spoustu pravdy, která by očakavalá podle me spoustu reakce, když už by ses obaval spamu, stacilo by presunout do offu. Na to prece je.
    jake reakcie by sa tam mohli ocakavat ? vole... tam nemas co pisat sracky a uz vobec sa nemas co vyjadrovat k tomu ty, jak si mal problem si mal zalozit BR ty a nie vytiahnut chvost z riti ked sa niekto uz odvazil...


    Fakt som krásavec

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    A tobě to přišel jako normalní BR ? Dobrá, zjebu suiceho že to nepostnul někde jinde ? A Co se týče odvážnosti, měl bych jednu otázku, vznikla by tato situace s diabolom, kdyby byl souzen jako každý druhý ?

  6. #6
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    aka situace ? o co ide ?


    Fakt som krásavec

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    Asi nechápeš, nevadí, trošku ti to rozepíšu a jdu spát,

    Suicide pisal o cituji "ako moze clovek s IP banom hravat na danej platforme? Ako je mozne ze pri systeme 1 user = 1 account ma clovek kazdy druhy den novy ac? Ako je mozne ze modi o tom vedia a stale mu vouchuju nove nicky, ked by mali presadzovat a dbat na dodrziavanie daneho systemu? A ako je mozne ze mu stale poziciava niekto nove nicky, a pritom sharovanie nickov je zakazane?"

    Vysvětlení pravděpodobně neexistuje ?

    btw. Ten reset statů si vyřešil delikátně.

  8. #8
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    dnes som dal Diablovi asi 10 banov na ucet .... nevies co mam asi robit ked ma dynamicku IP ? Ty si to predstavujes tusim este z detskej postielky


    Fakt som krásavec

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    12
    Gunko to si opravdu takovy retard omg???... Nechapu jakto pre nedostatot hlasov.... Pochopis to ze proste lidi na to forko chodi hlavne kuli UNBANU ??... A nechodi sem aby si cetli info atd... TK tretina hracu... sem chodi aktivne... nevim co teda cekas ze te tam da hlas kazdy kdo hraje na acku???... No co ale daekoni ma pravdu... The_QQ tu dela hodne a ty nedelas nic... Hlavne ze mas modry pismo co?? xD Das nekomu ten unban a ban aby se nereklo jednou za cas co??? ... No nic ... a Kdyz jednou se mas postarat o anketu a spraveni reset statu ... Tk kdyz je jasna vetsina pro reset a vic lidi uz se do hlasovani nezapoji... TK to lockens pro nedostatek hlasu... aby si nemusel nic delat co?? Se nato vyseres a nebo to nechas nekomu jinymu na praci... No co se od tebe da cekat taky... GUNKO ty si pracant fakt... GJ fakt ze jo xD

  10. #10
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    gunko, daj mi unban
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  11. #11
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    Nerejte mi do gunka čůráci zajimave ze se tu do neho cpe nejaky imbecilni daekony co netrefi stun ani za venge o vendy ani nemluvim

    btw chci unban přestalo mě to bavit !!

  12. #12
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    Lol dell add me bro
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by x]We[N]dY[x View Post
    Gunko to si opravdu takovy retard omg???... Nechapu jakto pre nedostatot hlasov.... Pochopis to ze proste lidi na to forko chodi hlavne kuli UNBANU ??... A nechodi sem aby si cetli info atd... TK tretina hracu... sem chodi aktivne... nevim co teda cekas ze te tam da hlas kazdy kdo hraje na acku???... No co ale daekoni ma pravdu... The_QQ tu dela hodne a ty nedelas nic... Hlavne ze mas modry pismo co?? xD Das nekomu ten unban a ban aby se nereklo jednou za cas co??? ... No nic ... a Kdyz jednou se mas postarat o anketu a spraveni reset statu ... Tk kdyz je jasna vetsina pro reset a vic lidi uz se do hlasovani nezapoji... TK to lockens pro nedostatek hlasu... aby si nemusel nic delat co?? Se nato vyseres a nebo to nechas nekomu jinymu na praci... No co se od tebe da cekat taky... GUNKO ty si pracant fakt... GJ fakt ze jo xD
    ty si daj facku retard a bez plakat inde.
    to daekoni: ked dospejes aspon do fazy ked sa nebudes hanbit napisat svoj vek do profilu alebo ked ti prestane platit internet mama mozes picovat na gunka.
    Keby sa to dalo tak diabola davno lockne myslim ze clovek (gunko) ktory ma zasebou bakalara a neviem ci nie aj inziniera na najtazsej skole informy na slovensku ktorou prejde z 200 prvakov ku bakalarovi 20/30 tak si mozes nanho otvarat hubu.
    Si myslis ze ked dokazes zapnut gproxy a xpam si dolezity ? 4 tlacitda stlaci aj retard.

  14. #14
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Skutok, ale ked prejde 20/30 ludi, tak to je podla mojich skromnych vypoctov 66,6 % periodickych. To znamena, ze 2/3 ludi prejdu. To je malo? :O ...

  15. #15
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    on myslel 20-30 lidi z 200 toz je nejakych 10-15 % nemylim-li se

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates