Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 39

Thread: Tu gunko.

  1. #16
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    btw Mišo teho Kubu neřeš je to sice PI*A, ale z jedneho Kok*ta se svet nezhroutí

  2. #17
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Aku skolu to vybehal gunko?

    A ze ludia chodia na forko len kvoli unbanu tiez pobavilo

  3. #18
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    daekoni ty uz radsej sem nic nepis
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  4. #19
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Daekoni, myslim si ze sa nakoniec vsetci zhodnu na tom, nech ostanem na acku radsej ja ako ty .... Smutne co?

  5. #20
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Smutne je, ze ty tomu fakt asi veris

  6. #21
    Registered User
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    CZ
    Posts
    119
    to Nezmysel: Co mi je po tom co ma vystudované nebo či ma na papire napsane že je retard? Tady je CZSK mod a měl by fungovat a taky snest kritiku. Navíc, řekní mi jediný důvod, proč bych měl do profilu vypisovat sve osobní udaje ? Extra pro tebe, je mi 22.

    to .DELL. Nevim co ty jsi za picu, ale budeš asi mastný retard když už ti zbyde jen flamovani na foru, když maš banan.

    to LordDevil: byt tebou, tak se zde raději vůbec nevyjadřuji, jsi ještě horší jak gunko, cilem meho postu je, aby gunko zacal fungovat trochu více, ne aby prestal, za to u tebe už nepomuze ani svecena voda. Jsi lama, jsi mod a jeste k tomu hovno robís..sorry

    to Diablb:Vsimni si, ze do mě reje neustalé 5-6 stejných lidí, lebo jste asslickeri. Nemam problem rict ze nekteri z vas mate vetsi skill nez ja, ale co se tyce chovani, meli by jste si hodit mašlu.

  7. #22
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Daekoni, to mi pripomina slova jednej rapovej pesnicky, a aspon jedna cast sa hodi na teba: Feeling like a looser, alcohol abuser....

  8. #23
    Registered User Wicker's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    35
    Posts
    86
    Tak alcohol nemusi byt vzdycky spatny...jinak tu resite hovna zase...

  9. #24
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Daekoni na ulici zakopol o tasku plnu Ega?
    Som rad, ze vidi do fungovania channelu viac ako hocikto iny, takych chlapov treba furt

    Btw, keep going, podla mna sa to oplati

  10. #25
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    mám takovej pocit, že v tomto topicku vůbec nešlo o daekoniho tak snad jen poslední narážka na něj kámo já sem ten, co tě tudle tak vyflámoval na tom ts při tom turnaji s evilem, a nezdálo se mi, že bys měl dost odvahy či jak to nazvat odvětit mi jediné slovo jediné co jsem od tebe slyšel bylo "hhh nech teho hhh" looser si tu ty, ikdyž teď když proti tobě dou všeci, tak sem na tvé straně

    PS: ale stejně seš retardér..


    Edit: Čajko to na tom FB seš ty?
    Last edited by .DELL.; 12th April 2012 at 11:53 AM.

  11. #26
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    vy ste takové tupé božeee nechcu to psat protože už chci být slušný ale ste pííče vidíte tady qoqáka že se stará, ano stará, dělá co má, je czsk mod, gunko je global mod, má na starosti i jiné fora než toto vy nedorostci, funguje to tady jak má, jestli s tím máš daekoni problém vezmi svoji 120ti kilovou prdel a odtahni si s ní zpátky na garenu nebo zkamas přišel, nic tě tady nedrží, vubec nevíte kolik to žere času a co se tomu musí věnovat, měl jsi tu několik možností být moderatorem, když chceš změnu, měl ses učastnit konkurzu, jestli ses účastnil a nezvolili tě, smiř se s tím že jsi nula a že na to nemáš

  12. #27
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by Laryk View Post
    vy ste takové tupé božeee nechcu to psat protože už chci být slušný ale ste pííče vidíte tady qoqáka že se stará, ano stará, dělá co má, je czsk mod, gunko je global mod, má na starosti i jiné fora než toto vy nedorostci, funguje to tady jak má, jestli s tím máš daekoni problém vezmi svoji 120ti kilovou prdel a odtahni si s ní zpátky na garenu nebo zkamas přišel, nic tě tady nedrží, vubec nevíte kolik to žere času a co se tomu musí věnovat, měl jsi tu několik možností být moderatorem, když chceš změnu, měl ses učastnit konkurzu, jestli ses účastnil a nezvolili tě, smiř se s tím že jsi nula a že na to nemáš
    Buď si sa pomýlil, alebo nvm, pretože ja som ten čo rieši viac sekcií a snaží sa ešte aj CZSK spravovať, aj keď to nieje ľahké časovo a ty sem napíšeš toto.. riešim hacks, code, etc.. vlastne celé forum a snažím sa aby czsk fungovalo ako má + pre vás niečo vymýšlať ale stále sa nájde niekto, kto má výhrady... nechápem.. Gunko mi s veľa vecami aj s lordom pomáhajú, ale majú svoj vek povinnosti, tak tu nemôžu byť 24/7... takže takéto trápne topici nechápem.. A poviem ti jednu vec, keby Gunko nemá tak nabitý RL tak je tu o dosť častejšie si myslím..
    Back in staff

  13. #28
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Mne sa zda, ze laryk prave gunka obhajoval

  14. #29
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Mne sa zda, ze laryk prave gunka obhajoval
    ja bych řek, že se ti to nezdá, ale že to tak opravdu je

  15. #30
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by Laryk View Post
    vidíte tady qoqáka že se stará, ano stará, dělá co má, je czsk mod, gunko je global mod, má na starosti i jiné fora než toto vy nedorostci, funguje to tady jak má,
    Ja som narážal na toto, je to naopak (Nejak sa nechválim, len aby nezišlo z toho, že nerobím dosť).. ináč nič proti tebe Laryk, prvý tvoj post, ktorý som prečítal do konca
    Back in staff

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates