Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 31 to 45 of 49

Thread: CZSK League

  1. #31
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by Rhymak^ View Post
    Co je zle na ban systeme?

    A hlavne si myslim, ze by sa to hralo na inom channeli, kde by sa bany nemuseli vztahovat
    A kazdopadne, urcite bude prebiehat selekcia hracov, ktori tam budu hrat, tak co to ma spolocne s banmi?
    Pokud to bude na oddelenem kanalu, na ktery se vubec nebudou vztahovat aktualni bany, tak neni problem.

    Ale co je spatneho s ban systemem? Lepsi otazka je, co s nim neni spatne? Vzdyt je to uplne absurdni co se tu furt resi na forku.

    1) Vysvetli mi nekdo proc maji vubec hraci moznost banovat primo ve hre? Ja chapu, ze tohle asi nebyl vas napad, spis je to otazka celkove xpamu a toho kdo navrhoval bota (pokud se nemylim). Faktem ale zustava, ze davat hracum pravomoc na banovani je naprosta hloupost a zpusobuje to vic problemu nez uzitku. Pak vznika milion unban requestu typu "omg omg Pepa268 me dal votekick a ban pls pls wtf" ... Imho na forum by se melo chodit za mody/adminy s tim, jestli vubec stoji zato nekomu ten ban dat (coz se stejne taky deje, ale to je zas kapitola sama o sobe a taky to neni uplne idealni v soucasne forme, v jake to funguje).
    Secteno podtrzeno - myslim, ze tim, ze hraci mohou ingame banovat vznikaji prevazne zbytecne komplikace. Ale chapu, ze i kdybyste se mnou souhlasili, tak asi to nepujde jen tak lehce vyresit, pokud se to tyka celeho xpamu, ne jen cz/sk sekce. Taky si ale myslim, ze by si hraci vic rozmysleli, jestli jim to stoji zato podavat na sebe navzajem neustale bany a (snad) by k tem ban requestum pristupovali trochu zodpovedne a s nadhledem a ne po jednom nahodnem dropu hrace nebo utrousene nadavce.

    2) Obecne podminky pro bany / unbany jsou smesne. Tvrdite tu (alespon tedy nekteri), ze jedete na vsechny stejnym metrem, coz ale samozrejme neni pravda a neni to prekvapujici, jelikoz vetsinou kdo neco takoveho prohlasi tomu sam neveri. Vysvetlete mi tedy potom, proc je na naprosto beznem dennim poradku v random dota hrach (vetsinou pubech) flamovani a nikdo to nejak zavazne neresi, ale v momente kdy nekdo nedejboze udela takovou narazku na admina, tak je takrikajic "ohen na strese" a uz padaj IP bany? Ja flamovani nejak nepodporuju a uz vubec ne rejpani do lidi, kteri jsou zodpovedni za chod serveru. Ale nalejme si cisteho vinka - tohle je dota. Flamovani v dote je naprosto bezny, obzvlast na pubech. Na ruznych platformach/ligach etc k tomu maj ruzny pristup. Nekteri to toleruji, zvlast pak pokud ten clovek je alespon skillove schopny a staci mu "vychladnout" aby si uvedomil, ze to neni moc chytre. Jinde to netoleruji vubec a tvrde trestaji veskere flamovani, coz je pro nektere hrace tezke na zvykani, ale pokud maji dostatecny vyber hracu, tak si lidi casem zvyknout hrat bez flamovani.
    Osobne si myslim, ze takova stredni cesta je nejlepsi. Snazit se tolerovat, jak ze strany admina, tak i hrace. Je to hra a je bezny, ze u ni lidem ujizdeji nervy. Vyvarovat se takovym silenym monologum na tema "tvoje rodina" a da se zamhourit oko To ale vyzaduje, aby admini i hraci brali veci trosku s nadhledem, hraci nepodavali bany za kazdy sprosty slovo, co treba ani neni na nikoho mireno a je vytazeno z kontextu (to beru jako naprostou absurditu) a admini aby se hned neurazili kdyz se nahodou nekdo otoci i na ne. Samozrejme, nejaky ten warn apod, ale IP bany? To snad ne ... No hlavne se nam nesnazte naznacit, ze se jede "na vsechny stejnym metrem", kdyz to tak evidentne neni.

    No ve zkratce - dosel jsem tak po pul roce (i kdyz mezitim jsem tu a tam procital forko) a koukam, ze je tu pekny bordel Je tu sotva dost hracu na 2 hry (naraz) a admini nemaj nic lepsiho na praci evidentne, nez jeste vice omezovat pocet hracu. Myslim, ze by se mel trochu prehodnotit system, jakym se tu hraci banuji a mel bych nato i takovy (nekompletni) navrh co me dneska tak napadlo, ale zatim to nebudu nejak extra rozvadet. Musim to nechat trochu "ulezet" a popremyslet, tak v budoucnu cekejte novy emo topic Kazdopadne, jestli se vsim stale cekate na Mizigeho, ktery tu je jednou za uhersky rok, tak myslim ani nema smysl moc neco resit.

  2. #32
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by TT_SNiP View Post
    Pokud to bude na oddelenem kanalu, na ktery se vubec nebudou vztahovat aktualni bany, tak neni problem.

    Ale co je spatneho s ban systemem? Lepsi otazka je, co s nim neni spatne? Vzdyt je to uplne absurdni co se tu furt resi na forku.

    1) Vysvetli mi nekdo proc maji vubec hraci moznost banovat primo ve hre? Ja chapu, ze tohle asi nebyl vas napad, spis je to otazka celkove xpamu a toho kdo navrhoval bota (pokud se nemylim). Faktem ale zustava, ze davat hracum pravomoc na banovani je naprosta hloupost a zpusobuje to vic problemu nez uzitku. Pak vznika milion unban requestu typu "omg omg Pepa268 me dal votekick a ban pls pls wtf" ... Imho na forum by se melo chodit za mody/adminy s tim, jestli vubec stoji zato nekomu ten ban dat (coz se stejne taky deje, ale to je zas kapitola sama o sobe a taky to neni uplne idealni v soucasne forme, v jake to funguje).
    Secteno podtrzeno - myslim, ze tim, ze hraci mohou ingame banovat vznikaji prevazne zbytecne komplikace. Ale chapu, ze i kdybyste se mnou souhlasili, tak asi to nepujde jen tak lehce vyresit, pokud se to tyka celeho xpamu, ne jen cz/sk sekce. Taky si ale myslim, ze by si hraci vic rozmysleli, jestli jim to stoji zato podavat na sebe navzajem neustale bany a (snad) by k tem ban requestum pristupovali trochu zodpovedne a s nadhledem a ne po jednom nahodnem dropu hrace nebo utrousene nadavce.

    2) Obecne podminky pro bany / unbany jsou smesne. Tvrdite tu (alespon tedy nekteri), ze jedete na vsechny stejnym metrem, coz ale samozrejme neni pravda a neni to prekvapujici, jelikoz vetsinou kdo neco takoveho prohlasi tomu sam neveri. Vysvetlete mi tedy potom, proc je na naprosto beznem dennim poradku v random dota hrach (vetsinou pubech) flamovani a nikdo to nejak zavazne neresi, ale v momente kdy nekdo nedejboze udela takovou narazku na admina, tak je takrikajic "ohen na strese" a uz padaj IP bany? Ja flamovani nejak nepodporuju a uz vubec ne rejpani do lidi, kteri jsou zodpovedni za chod serveru. Ale nalejme si cisteho vinka - tohle je dota. Flamovani v dote je naprosto bezny, obzvlast na pubech. Na ruznych platformach/ligach etc k tomu maj ruzny pristup. Nekteri to toleruji, zvlast pak pokud ten clovek je alespon skillove schopny a staci mu "vychladnout" aby si uvedomil, ze to neni moc chytre. Jinde to netoleruji vubec a tvrde trestaji veskere flamovani, coz je pro nektere hrace tezke na zvykani, ale pokud maji dostatecny vyber hracu, tak si lidi casem zvyknout hrat bez flamovani.
    Osobne si myslim, ze takova stredni cesta je nejlepsi. Snazit se tolerovat, jak ze strany admina, tak i hrace. Je to hra a je bezny, ze u ni lidem ujizdeji nervy. Vyvarovat se takovym silenym monologum na tema "tvoje rodina" a da se zamhourit oko To ale vyzaduje, aby admini i hraci brali veci trosku s nadhledem, hraci nepodavali bany za kazdy sprosty slovo, co treba ani neni na nikoho mireno a je vytazeno z kontextu (to beru jako naprostou absurditu) a admini aby se hned neurazili kdyz se nahodou nekdo otoci i na ne. Samozrejme, nejaky ten warn apod, ale IP bany? To snad ne ... No hlavne se nam nesnazte naznacit, ze se jede "na vsechny stejnym metrem", kdyz to tak evidentne neni.

    No ve zkratce - dosel jsem tak po pul roce (i kdyz mezitim jsem tu a tam procital forko) a koukam, ze je tu pekny bordel Je tu sotva dost hracu na 2 hry (naraz) a admini nemaj nic lepsiho na praci evidentne, nez jeste vice omezovat pocet hracu. Myslim, ze by se mel trochu prehodnotit system, jakym se tu hraci banuji a mel bych nato i takovy (nekompletni) navrh co me dneska tak napadlo, ale zatim to nebudu nejak extra rozvadet. Musim to nechat trochu "ulezet" a popremyslet, tak v budoucnu cekejte novy emo topic Kazdopadne, jestli se vsim stale cekate na Mizigeho, ktery tu je jednou za uhersky rok, tak myslim ani nema smysl moc neco resit.
    kto to tiez neprecital +1

  3. #33
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    Prosím ťa, ty vieš za čo ten IP ban máš, dostal si šancu, zachoval si sa ako úplný k**** ...
    jj,ukaz vsetkym ten screen prosim ta, za čo mam IP BAN...za tyzden som tu odohral viac hier jak ty s gunkom dokopy za pol roka ale chapem, asi si to uvedomujes. ze je tu 15 hracov...ale zase, napisal som gunkovi ze je kokot(aj ked nepriamo) takze ten ban uplne chapem..lebo som asi prvy co si to na acku dovolil
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  4. #34
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Nie ide o to, že v minulosti si mal problémy s mizigem (Flame s diablom etc.) a teraz najprv oklameš mňa, potom ti dá gunko šancu (dobrá duša) a potom sa snažíš trápne vtipkovať, pričom urážaš moderátora. Preto máš ten ban a za tým banom si stojím a výhovorky na ľudí píš na garene. Maj sa.
    Back in staff

  5. #35
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Snipe ono sa nanho necaka sme v denom kontakte to ze neni na channely/servery neznamena ze nemame iny kontakt nanho...Banami obmedzujeme hracov na channely?Tak hraci by si mali uvedomit do akej medze mozu admina flamovat...Mas to aj v server pravidlach nie len pre channel czsk.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  6. #36
    Registered User still.out's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    kacerovo
    Posts
    109
    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    výhovorky na ľudí píš na garene. Maj sa.
    j cau stretneme sa tam o taky/e 1-2 mesiace ale skôr ma najdes na dote2 (icetea^^ysw) :*
    Quote Originally Posted by -pome View Post
    Hello,

    mine friend gived ban on him acc on that channel and theyre total abuse him...2 mounts he have banned and they cant unbaned(he was post much unban request)They only closed it = fucking abuse!!!! (take a right acces on channel)


    thx

  7. #37
    Registered User netix's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Brno
    Posts
    64
    K tomu co pise snip,pravde ze treba na balkanu i kdyz maj moznost vubec nebanujou pres banlast.Vzdy se napise adminovi/moderatorovi ten da ban na urcitou dobu.Asi bych rekl ze pro ceske a slovenske hrace je lepsi dostat ban na cas jako na pd,nerikam ze by to pomohlo u kazdeho kontretniho,ale kdyz dostal ja vecer prvni ban napr. na 12 hodin,dam si max pub a pujdu spat-nebudu si zakladat fake.Stupnovani a doba by se odvyjela o prohresku flame/obrovsky flame/afk/leave/afk pri challenge/leave challenge.

    Stejne tak ma pravdu s flamem,opet budu brat jako priklad sebe.Flamuju,kdyz me nekde totalne nasere skillem(resp.neskillem) a jeste vic kdyz do toho ma hloupe reci.Posledni dobou napisu par sprostych slov a dam ignore,pak vetsinou vychladnu max. napisu par nenavistnych vet pokud ten dany clovek opet neco zlami.(xDD)Stejne tak kdyz nekdo flamuje me,vracim mu to ve vetsinou pripade(ne,pokud vim ze ma naprostou pravdu).Ale v ZIVOTE bych nepodal zadny ban report za flame(s jednou vyjimkou...jak nekoho sere nadavky na rodinu-coz me jsou nekde tak me dokaze takto nasrat kdyz mi nekdo nadava ze beru tvrde drogy-ktere jsem NIKDY nebral a NIKDY nebudu.Nemyslim ted pouhy vyraz "fetujes" ktery je v dote uz preneseny vyznam a nema s tim vpodstate nic spolecne.Myslim real urazky na toto tema,uz se mi to parkrat stalo.).Stejne tak pocitam ze nikdo nepoda ban report na me,vse staci zas a jenom vyresit prikazem !ignore a nemusite cist co pisu za sracky.)))
    I will not become a mere memory...[Sephiroth/FF7:AC]

  8. #38
    Registered User TT_SNiP's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Hell
    Posts
    450
    Quote Originally Posted by LordDevil View Post
    Snipe ono sa nanho necaka sme v denom kontakte to ze neni na channely/servery neznamena ze nemame iny kontakt nanho...Banami obmedzujeme hracov na channely?Tak hraci by si mali uvedomit do akej medze mozu admina flamovat...Mas to aj v server pravidlach nie len pre channel czsk.
    Jo to uz tu bylo nekolikrat - ja nevim v jakem jste kontaktu, ale po drivejsich zkusenostech na vetsine projektu (nebo pokusech o ne), ktere tu byly, jsme docilili s Mizigeho pomoci definitivniho "mozna" Aneb pripad byl odrocen... Jestli timhle stylem dale probihaji veskere navrhy na zlepseni kanalu, tak potes panbuh

    No kazdopadne jestli mas pravdu a skutecne s nim jste v kontaktu a on je stale alespon trochu v obraze o situaci na Acku, tak tim jen lip - aspon kdyz se neco vymysli, tak se nato zas nebude cekat pul roku (doufam).

    Kazdopadne s tim flamovanim - to je neco cemu nerozumim. A kdy tebe/vas adminy/mody vlastne hraci flamuji a proc? Je obecne znamo, ze spousta lidi, co plni tyhle administrativni funkce nejsou nutne prilis aktivnimi hraci (vetsinou spis naopak - ti, kteri se skutecne staraji o chod serveru etc tak vetsinou ani tolik nehravaj) a tudiz i skillove pak upadaji, tim padem se nerovnaji vlastnim hracum, kteri to tavi kazdy den misto reseni zbytecnych ban/unban requestu a planovani touru apod. No ale co se stane v takove situaci, kdy se skillove slabsi hrac dostane do hry se zapalenymi jedinci? Casto je tercem obvinovani a mnohdy i flamu u tech "vasnivejsich" jedincu Samozrejme tolerovat se da jen neco, ale vysada spravneho admina by mela byt "brat veci s nadhledem". Je snad tohle duvod tech nesmyslnych banu, na ktere si dost lidi stezuji v posledni dobe? To, ze hraci zflamuji nejakeho admina za skill? Jiste, dovolovat by si to nemeli, pokud to s tim flamem prezenou, ale hrotit zato perma bany? Zvlast pokud vite, ze ti hraci se aktivne podileji na akcich kanalu, jakozto chally toury atd? Kdyz jsou to lide, co kazdy den chodi na to tsko a dotu aby si zahrali, pokecali a mozna i trochu poflamovali (koneckoncu, je to tak trochu soucast hry na pubech)? Je opravdu nutne jim odepirat navzdy moznost tu hrat za jeden pokazeny vecer, jeden hloupy argument ci o co vlastne jde? Kdyz se vam pes vysere na koberec, tak ho nevezmete do kulny s nabitou puskou, ale vymachate mu v tom cumak aby si uvedomil co udelal, neni nezbytne nutne se ho zbavit - vetsinou se casem pouci a pochopi to. Nestaci stejny princip i pro hrace? Trochu jim v tom vymachat cumak, nez je perma banovat?

    Mimoto - pokud clovek (admin) vi (nebo aspon tusi), ze je skillove slabsi nez jeho spoluhraci/protihraci a jeste k tomu i vi, ze maji tuhle krehkou vybusnou povahu, stoji to opravdu zato s nimi hrat? Pokud chodite hrat s lidmi jen proto, abyste zahrali prumerne/podprumerne, obdrzeli nasledny flame od tech "vasnivejsich" jedincu a nasledne si spravili naladu tim, ze jim zakazete hrat, pak je asi neco spatne. Tohle prece neni duvod, proc delate to co delate nebo snad ano? Hrejte hry, na ktere mate. Hrejte s prateli. Hrejte s lidmi, co maji pochopeni. Ale neocekavejte, ze na dote je kazdy takto velkorysy - tenhle zachvat emoci je prece bezna vec, ktera se v dote odehrava a castokrat to ti lide ani nemysli vazne, ale proste vybuchnou a maji nutkani to na nekoho svest - je opravdu nutne je zato hned odsuzovat, vzhledem k tomu, ze to je vec, ktera se bezne za vasimi zady denodenne odehrava a vetsina lidi si trochu zaflamuje a pak to maji v pazi? Jenze vy jste v unikatni pozici, kde predstavujete soudce, porotu i kata v jednom. Otazka je, jestli vyuzivate vase pravomoce jakozto admin k prospechu serveru nebo zneuzivate jakozto marny hrac k prospechu vlastniho ega. Jen neco na zamysleni

    Uz jsem to tu rikal kdysi a rikam to znovu - polozte si otazku, proc to vlastne delate. Pokud cinite rozhodnuti, se kterym vetsina hracu (alespon tech, kteri jsou si ho vedomi a ktere to zajima) nesouhlasi, jaky ma vlastne smysl takove rozhodnuti delat? Prece ano, delate to ve svem volne case pro nas, hrace. Ale pokud delate neco, s cim hraci nesouhlasi, jaky to ma pak smysl? Mate tu komunitu, jakou jste si "vychovali". Aneb jak si kdo ustele, tak si i lehne. Pokud chcete neco delat v budoucnu s flamovanim, zlepsi kvalitu her atd - fajn, to je ambiciozni a chvalyhodny cil. Ale zbyde nakonec vubec dostatek lidi, kteri ve vysledku vasi praci oceni, pokud to delate v rozporu s jejich pranim? Vsichni si jiste vsimli, ze prichazi Dota2, warcraftacka Dota pomalu ale jiste umira a i tady na Acku silne pocitujeme nasledky. Je tu mnohem min hracu, mnohem min her. Je opravdu moudre resit kdo s kym a proti komu (aka nekonecne drama kolem banu)? Neni lepsi se spis soustredit na zlepseni kvality a poctu her, nalakat vic lidi a zprijemnit jim pobyt? Samozrejme, to neni neco, co mohou ovlivnit jen admini, musi k tomu pristoupit cela komunita. Ale admini by mohli prestat davat a resit nesmyslne bany v podstate "za nic" a zacit delat neco prospesneho k samotne hre. A hraci by mohli prestat podavat ban za kazdou cipovinu a flamovat v kazdem pubu, ale spis povzbudit trochu nove hrace k tomu, aby se na Acku chytli. Stejne tak takzvana "elita" acka co hrava chally a schazi se na TS apod by mohli byt trochu otevrenejsi novym moznostem a vpoustet mezi sebe i nove zajemce, at se tu obcas objevi i nova krev (potencial ma spousta lidi, jsem si jisty, ze se najde dost talentovanych lidi, ktere dota bavi, ale bohuzel se setkavaji pouze s pokryteckym a nepratelskym pristupem, ktery je na dote bezny, zvlast vuci novackum).

    ... setkame se u dalsiho vydani romanu na pokracovani "Jak to vidi Snip" a gratuluji vsem, kteri se docetli az sem a zapamatovali si neco z toho, co jsem napsal. Dekuji za vas cas
    Last edited by TT_SNiP; 13th April 2012 at 11:04 PM.

  9. #39
    registered user Rhymak^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    244
    Snip, kopa mudrych slov, ale aj vela vystrelov vedla, zajtra si najdem cas, trochu to osvetlim, nech tie tvoje romany nevyjdu nazmar

  10. #40
    Registered User Svk_Punisher's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Zemianske Kostoľany
    Posts
    18
    Ja mám otázku čo taká lama ako ja čo sa rád zlepšujem dostal by som test game alebo ???

  11. #41
    Registered User
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    FM
    Posts
    42
    Kdyz se vam pes vysere na koberec, tak ho nevezmete do kulny s nabitou puskou, ale vymachate mu v tom cumak aby si uvedomil co udelal, neni nezbytne nutne se ho zbavit - vetsinou se casem pouci a pochopi to. Nestaci stejny princip i pro hrace? Trochu jim v tom vymachat cumak, nez je perma banovat?
    +1

  12. #42
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Quote Originally Posted by still.out View Post
    jj,ukaz vsetkym ten screen prosim ta, za čo mam IP BAN...za tyzden som tu odohral viac hier jak ty s gunkom dokopy za pol roka ale chapem, asi si to uvedomujes. ze je tu 15 hracov...ale zase, napisal som gunkovi ze je kokot(aj ked nepriamo) takze ten ban uplne chapem..lebo som asi prvy co si to na acku dovolil
    Kámo mesiac nehrám asi Dotu (dam 1-2 legiony), lebo mam diplomku, pracu, babu, => RL ale aj napriek tomu nenajdes na acku hraca, co ma viac hier ako ja IMHO


    Fakt som krásavec

  13. #43
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    ~puni: a naco ti ta test hra pomuze chces lvl2?
    ~miso: podle me kdyz sectes hry ze vsech mych nicku budu mit tak o 200 her vic jak ty na tom jednom
    ~snip má pravdu dejte mi unban!!

  14. #44
    Safelist Member DiAboL's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    32
    Posts
    572
    Awards
    Tak snip je kvalitny hrac

  15. #45
    Registered User Svk_Punisher's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Zemianske Kostoľany
    Posts
    18
    Mne ani tak nejde o lvl2 ako o to aby som mohol ak by bol ten czsklague aby som tam mohol hrat chally...

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates