Results 1 to 5 of 5

Thread: BR diabol

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Age
    35
    Posts
    4

    BR diabol

    Zdravim

    Trvalo to dlho kym som mal pici, ale uz mam dost tych urazok a povysovania nad kazdym od jedneho hraca. Najskor otazka, ako moze clovek s IP banom hravat na danej platforme? Ako je mozne ze pri systeme 1 user = 1 account ma clovek kazdy druhy den novy ac? Ako je mozne ze modi o tom vedia a stale mu vouchuju nove nicky, ked by mali presadzovat a dbat na dodrziavanie daneho systemu? A ako je mozne ze mu stale poziciava niekto nove nicky, a pritom sharovanie nickov je zakazane? A to najhorsie ako moze niekto permanentne kazdemeu nadavat, hnusne a spinavo a len kazit potesenie z hry? Toto vsetko si otazky pre modov a prosim ich zaroven aby ich zvazili. Ano hovorim o nikom inom ako o DIABLOVI, ktory porusuje kazdu jednu otazku a stale ma nove nicky, stale kazdeho hnusne a urazlivo flamuje a nadalej si nicim nerusene hra na kanaly a stale ma novy nick? Ano je to dobry hrác ale radsej nak je tu 10 priemernejsich hracov "normalnych" ako tento sprepacenim .... a skoda reci nejdem ho ani nazyvat.... A teraz otazka pre citatelov, ktoreho z vas diabol este hnusne nesfalmoval a nedal vam pocit aky je on nadradeny a ake ste skurvene nuly?(je to jeho oblubeny vyraz). A komu z vas sa to pacilo?
    Tak uz nezatvarajme oci a robme s tym nieco. Prvy krok je jednoduchy, zabanovat nicky a nevouchovat nove a nieje problem, a verim ze sa nejeden user potesi takemuto kroku. Moja osoba nijee vynimka a to je aj dovod preco som tento post poslal, lebo som uz unaveny z tolkehoto urazania a nesportoveho spravania. nak sa najprv vylieci.. . v prilohe vidite jeden dokaz z kanalu po hre. Ak chcete viacej, otvorte si kazdy jeden jeho parser a to spravanie to je proste moc.

    S pozdravom Sjusajd
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	diabol.jpg‎ 
Views:	225 
Size:	149.2 KB 
ID:	164462  

  2. #2
    Registered User vogelrauch's Avatar
    Join Date
    Mar 2012
    Age
    40
    Posts
    14
    Rado pochop jednu vec ani lord ani qq mu ban nebaj bo sou az po nohy zabořeni v jeho prdeli, jen aby hráli s někým kdo to aspoň trosku umí a kdo jim tu hru občas vyhraje (když s něma nikdo jinej hrát nechce) ...

  3. #3
    registered user gun10a's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Námestovo
    Age
    36
    Posts
    904
    Kým tu vzniknú 3 strany flamu ...

    - je vouched by CZSK, my mu ten vouch nedali
    - ma IP ban, čo však pri dynamickej IP nie je účinné

    banned


    Fakt som krásavec

  4. #4
    Ex Moderator the_qq's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Slovakia
    Posts
    2,287
    Quote Originally Posted by vogelrauch View Post
    Rado pochop jednu vec ani lord ani qq mu ban nebaj bo sou az po nohy zabořeni v jeho prdeli, jen aby hráli s někým kdo to aspoň trosku umí a kdo jim tu hru občas vyhraje (když s něma nikdo jinej hrát nechce) ...
    neviem kto si, ale lezieš mi na nervy. Kto povedal že mu ban nedám? keď si ho zaslúži, tak mu ho dám. Neštvi ma fakt.
    Back in staff

  5. #5
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Quote Originally Posted by vogelrauch View Post
    Rado pochop jednu vec ani lord ani qq mu ban nebaj bo sou az po nohy zabořeni v jeho prdeli, jen aby hráli s někým kdo to aspoň trosku umí a kdo jim tu hru občas vyhraje (když s něma nikdo jinej hrát nechce) ...
    njn my nemame kamaratov tak si hladame novych snad sa neurazis.....
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates